Programma Voetbal Reserveteams en Vrouwen 24 november 2019
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087617&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Logo kliknieuws.nl/maasdriehoek

Programma Voetbal Reserveteams en Vrouwen 24 november 2019

  •   40 keer gelezen   Voetbal

Reserve Hoofdklasse HK

Sparta'25 2-Venlosche Boys 2

Groene Ster 2-Gemert 2

ZSV 2-Someren 2

Venray 2-Volharding 2

HVCH 2-Blauw Geel'38 2

Erp 2-UDI'19 2

Reserve 2eklasse C

Baarlo 2-HVCH 3

Sparta'18 2-Mifano 2

Bavos 2-Merefeldia 2

Volharding 3-Sportclub Irene 2

MMC Weert 2-Olympia'18 2

SSS'18 2-Someren 4

Reserve 2e klasse D

Avanti'31 2-Berghem Sport 2

Schijndel 2-Prinses Irene 2

Vianen Vooruit 2-TOP 2

HVCH 4-DAW 2

Festilent 2-Boskant 2

Heeswijk 2-Volkerl 2

Reserve 3e klasse H

UDI'19 5-Constantia 2

Estria 2-Venhorst 2

Juliana 2-Hapse Boys 2

DAW 3-Volkel 3

Toxandria 2-Herpinia 2

Reserve 4e klasse 008

Venray 4-SV United 2

VCH 2-Oostrum 2

Melderslo 2-Olympia'18 3

Leunen 2-Achates 2

Wittenhorst 4-SVEB 2

SSS'18 3-VVV'03 3

Reserve 4e klasse 009

Vitesse'08 2-De Zwaluw 2

Hapse Boys 3-DEV Arcen 2

Montagnards 2-DSV 2

Heijen 2-Stormvogels'28 2

Achates 3-Excellent 2

DWSH'18 2-Elsendorp 2

Reserve 4e klasse 012

Volkel 4-FC Uden 2

Blauw Geel'38 5-Odiliapeel 2

SCMH 2-HVCH 8

Handel 2-Prinses Irene 3

Gemert 4-SSA Vesta'19 3

SES 3-Boekel Sport 4

Reserve 4e klasse 013

EVVC 3-Prinses Irene 4

Vorstenbossche Boys 2-SES 2

HVCH 6-SSA Vesta'19 2

FC Uden 3-DAW 4

WHV 2-TOP 3

Nooit Gedacht 3-Blauw Geel'38 6

Reserve 5e klasse 013

Wittenhorst 6-EWC'46 2

SSS'18 4-Leunen 4

Oostrum 3-FCV Venlo 5

SV United 3-Ysselsteyn 4

Volharding 4-Venray 6

Reserve 5e klasse 019

UDI'19 8-Estria 3

Herpinia 3-Nulandia 6

FC Schadewijk 3-Berghem Sport 4

SCV'58 2-Achilles Reek 2

SSA Vesta'19 4-Festilent 4

Reserve 5e klasse 022

Odiliapeel 3-Blauw Geel'38 7

UDI'19 6-Festilent 3

Venhorst 3-UDI'19 4

DSV 4-FC de Rakt 2

Gemert 5-Olympia'18 4

Reserve 5e klasse 023

DSV 3-VIOS'38 2

Achates 4-JVC Cuijk 2

Constantia 3-Milsbeek 2

VCA 2-HBV 2

Juliana 3-Vitesse'08 3

Sambeek 2-GVV'57 2

Reserve 6e klasse 023

Wittenhorst 9-America 4

Oostrum 4-Hegelsom 3

Venray 8-Volharding 7

Resia 2-SV United 4

Lottum 3-Melderslo 5

Sporting ST 2-SVOC'01 2

Reserve 6e klasse 024

Volharding 5-Sambeek 3

Montagnards 3-SV United 5

Holthees Smakt 2-Wittenhorst 7

Merselo 2-HRC'27 3

DSV 6-Stormvogels'28 3

Venray 10-Olympia'18 6

Reserve 6e klasse 025

Volharding 6-Menos 2

Sambeek 4-SSS'18 5

SVS 2-Merselo 3

Elsendorp 3-DSV 5

Fiducia 2-Venray 12

Excellent 3-Olympia'18 5

Reserve 6e klasse 026

De Zwaluw 3-DWSH'18 5

Toxandria 4-Vianen Vooruit 4

HBV 3-SIOL 3

Vitesse'08 5-Estria 6

Juliana 4-Astrantia 2

Hapse Boys 5-Gassel 4

Reserve 6e klasse 027

De Zwaluw 4-Gassel 3

Toxandria 3-DWSH'18 4

Heijen 3-HRC'27 2

VCA 3-Hapse Boys 6

SIOL 2-Vianen Vooruit 3

Reserve 6e klasse 028

Heijen 4-Milsbeek 3

De Zwaluw 5-Venray 13

Sambeek 5-Westerbeekse Boys

DSV 7-Achates 5

Olympia'18 7-Fiducia 3

HBV 4-Excellent 4

Reserve 6e klasse 037

Venhorst 5-Boekel Sport 9

Volkel 7-FC de Rakt 8

DWSH'18 6-Juliana 5

Handel 4-HBV 5

Menos 3-Odiliapeel 4

Constantia 4-VCO 3

Reserve 6e klasse 038

DWSH'18 3-FC de Rakt 7

FC Uden 7-Volkel 8

Gemert 11-VCO 2

Handel 5-SES 5

Venhorst 4-Boekel Sport 7

UDI'19 11-Festilent 8

Reserve 6e klasse 039

SCV'58 4-SES 4

Achilles Reek 3-OKSV 2

DAW 6-TOP 6

Gassel 2-Hapse Boys 4

UDI'19 17-Estria 4

Reserve 6e klasse 047

OSS'20 9-Prinses Irene 6

Margriet 6-DAW 10

SSA Vesta'19 5-SCV'58 3

Estria 5-HVCH 15

Nooit Gedacht 6-Herpinia 6

Programma Vrouwen

3e klasse F

Nooit Gedacht vr 2-Vorstenbossche Boys vr

MVC vr-Nijnsel vr

Gassel vr-Avesteyn vr

Festilent vr-DAW vr

EVVC vr-VOW vr

Gemert vr-Constantia vr

4e klasse 002

Venray vr-Sparta'18 vr

MVC'19 vr-Vitesse'08 vr

Sporting ST vr-Mierlo Hout vr

Bieslo vr-SHH vr

Olympia'18 vr-SJVV vr

4e klasse 003

Prinses Irene 2 vr-HBV vr

OSS'20 vr-RKVV Keldonk vr

Venray 2 vr-NLC'03 vr

Avanti'31 vr-Olympia'18 2 vr

UDI'19 2 vr-Juliana vr

Boekel Sport vr-Nulandia v r

Hapse Boys vr-Berghem Sport vr

5e klasse 005

HVCH 2 vr-Vorstenbossche Boys 2 vr

Margriet vr-Maaskantse Boys vr

FC de Rakt vr-TOP vr

Avesteyn 2 vr-EVVC 2 vr

SBV vr-Blauw Geel'38 vr

5e klasse 006

SES vr-Sambeek vr

Achates vr-DSV vr

Festilent 2 vr-Volkel vr

Hapse Boys 2 vr-DWSH'18 vr

Vianen Vooruit vr-SIOL vr

Estria vr-De Zwaluw vr

6e klasse 005

Sporting ST 2 vr-Excellent vr (19-11)

Volharding 2 vr-SSS'18 2 vr

Sporting ST 2 vr-Holthees Smakt vr

Excellent vr-HRC'27 vr

BVV'27 vr-ZSV 2 vr

SV United vr-Oostrum vr


<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087617&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Meer berichten
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5092957&size=160x600&promo_sizes=120x600&promo_alignment=center&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=10661552&size=160x600&promo_sizes=120x600&cb=[CACHEBUSTER]&promo_alignment=center&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5099673&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>