Programma Voetbal Reserveteams en Vrouwen 1 december 2019
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087617&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Logo kliknieuws.nl/maasdriehoek

Programma Voetbal Reserveteams en Vrouwen 1 december 2019

  •   27 keer gelezen   Voetbal

Reserve Hoofdklasse HK

Sparta'25 2-Blauw Geel'38 2

Someren 2-Erp 2

UDI'19 2-ZSV 2

Venlosche Boys 2-HVCH 2

Volharding 2-Groene Ster 2

Gemert 2-Venray 2

Reserve 2e klasse C

Merefeldia 2-Sparta'18 2

HVCH 3-SSS'18 2

Mifano 2-Bavos 2

Baarlo Someren 4

Sportclub Irene 2-MMC Weert 2

Olympia'18 2-Volharding 3

Reserve 2e klasse D

Berghem Sport 2-Festilent 2

Prinses Irene 2-HVCH 4

Volkel 2-Vianen Vooruit 2

Heeswijk 2-TOP 2

Boskant 2-Avanti'31 2

DAW 2-Schijndel 2

Reserve 3e klasse H

Venhorst 2-Juliana 2

Constantia 2-Toxandria 2

Hapse Boys 2-Estria 2

DAW 3-OSS'20 3

Herpinia 2-UDI'19 5

Reserve 4e klasse 008

SVEB 2-Venray 4

Wittenhorst 4-SV United 2

Olympia'18 3-SSS'18 3

Achates 2-VCH 2

VVV'03 3-Melderslo 2

Oostrum 2-Leunen 2

Reserve 4e klasse 009

Stormvogels'28 2-Achates 3 (26-11)

Hapse Boys 3-De Zwaluw 2

Excellent 2-Montagnards 2

Elsendorp 2-Heijen 2

DEV Arcen 2-Vitesse'08 2

DSV 2-Achates 3

Stormvogels'28 2-DWSH'18 2

Reserve 4e klasse 012

HVCH 8-Blauw Geel'38 5

SCMH 2-Odiliapeel 2

SSA Vesta'19 3-Volkel 4

FC Uden 2-Gemert 4

Prinses Irene 3-SES 3

Reserve 4e klasse 013

Prinses Irene 4-Vorstenbossche Boys 2

SSA Vestsa'19 2-WHV 2

SES 2-EVVC 3

Blauw Geel'38 6-FC Uden 3

Nooit Gedacht 3-DAW 4

TOP 3-HVCH 6

Reserve 5e klasse 013

Meterik 3-Oostrum 3

Venray 6-SV United 3

Leunen 4-Wittenhorst 6

EWC'46 2-SSS'18 4

Ysselsteyn 4-Volharding 4

Reserve 5e klasse 019

Nulandia 6-SCV'58 2

 Estria 3-SSA Vesta'19 4

Achilles Reek 2-Herpinia 3

Festilent 4-UDI'19 8

OSS'20 5-FC Schadewijk 3

Reserve 5e klasse 022

Olympia'18 4-Odiliapeel 3

Festilent 3 Venhorst 3

Gemert 5-Blauw Geel'38 7

Schijndel 4-UDI'19 6

VIOS'38 3-DSV 4

Reserve 5e klasse 023

Vitesse'08 3-Sambeek 2

VIOS'38 2-Constantia 3

JVC Cuijk 2-VCA 2

Milsbeek 2-DSV 3

Juliana 3-GVV'57 2

HBV 2-Achates 2

Reserve 6e klasse 023

Wittenhorst 9-SVOC'01 2

Melderslo 5-Resia 2

America 4-Sporting ST 2

SV United 4-Lottum 3

Hegelsom 3-Venray 8

Volharding 7-Oostrum 4

Reserve 6e klasse 024

Wittenhorst 7-Montagnards 3

HRC'27 3-DSV 6

Volharding 5-Olympia'18 6

Stormvogels'28 3-Merselo 2

SV United 5-Holthees Smakt 2

Sambeek 3-Venray 10

Reserve 6e klasse 025

Olympia'18 5-Volharding 6

SSS'18 5-Fiducia 2

DSV 5-SVS 2

Merselo 3-Elsendorp 3

Excellent 3-Menos 2

Venray 12-Sambeek 4

Reserve 6e klasse 026

SIOL 3-Toxandria 4

De Zwaluw 3-Estria 6

DWSH'18 5-Vitesse'08 5

Gassel 4-Juliana 4

Vianen Vooruit 4-HBV 3

Astrantia 2-Hapse Boys 5

Reserve 6e klasse 027

Vianen Vooruit 3-Heijen 3

Vitesse'08 4-De Zwaluw 4

HRC'27 2-SIOL 2

DWSH'18 4-VCA 3

Hapse Boys 6-Toxandria 3

Reserve 6e klasse 028

De Zwaluw 5-Excellent 4

Achates 5-Heijen 4

Venray 13-HBV 4

Fiducia 3-Sambeek 5

Westerbeekse Boys-Olympia'18 7

Milsbeek 3-DSV 7

Reserve 6e klasse 037

HBV 5-Constantia 4

VCO 3-Handel 4

Odiliapeel 4-DWSH'18 6

Menos 3-Juliana 5

Boekel Sport 9-Volkel 7

FC de Rakt 8-Venhorst 5

Reserve 6e klasse 038

Festilent 8-Venhorst 4

FC Uden 7-FC de Rakt 7

Boekel Sport 7-UDI'19 11

Volkel 8-DWSH'18 3

VCO 2-Handel 5

SES 5-Gemert 11

Reserve 6e klasse 039

SES 4-UDI'19 17

Hapse Boys 4-Achilles Reek 3

Estria 4-SCV'58 4

GVV'57 4-DAW 6

Gassel 2-OKSV 2

Reserve 6e klasse 047

Margriet 6-Herpinia 6

SBV 3-Estria 5

DAW 10-Nooit Gedacht 6

Prinses Irene 6-SSA Vesta'19 5

SCV'58 3-OSS'20 9

Oost

Zaterdag Reserve 4e klasse Poule 8

UNI VV 2-Trekvogels 3

UNI VV 4-Rood Wit 2

SCE 2-Trekvogels 2

JVC Cuijk 2-Groesbeekse Boys 2

DVOL 2-Achilles'29 2

De Treffers 3-Spero 2

Programma Vrouwen

3e klasse F

Constantia vr-Gassel vr

DAW vr-Nooit Gedacht 2 vr

VOW vr-MVC vr

EVVC vr-Nijnsel vr

Avesteyn vr-Gemert vr

Vorstenbossche Boys vr-Festilent vr

4e klasse 002

Mierlo Hout vr-Sparta'18 vr (26-11)

Volharding vr-Sporting ST vr (28-11)

SJVV vr-Oranje Blauw'15 vr

Sparta'18 vr-Bieslo vr

Vitesse'08 vr-Sporting ST vr

MVC'19 vr-Mierlo Hout vr

Volharding vr-Olympia'18 vr

SHH vr-Venray vr

4e klasse 003

Nulandia vr-NLC'03 vr (28-11)

Nulandia vr-Venray 2 vr

RKVV Keldonk vr-Avanti'31 vr

Juliana vr-Prinses Irene 2 vr

Olympia'18 2 vr-Hapse Boys vr

HBV vr-UDI'19 2 vr

Berghem Sport vr-Boekel Sport vr

NLC'03 vr-OSS'20 vr

5e klasse 005

TOP vr-Avesteyn 2 vr

Maaskantse Boys vr-SBV vr

Vorstenbossche Boys 2 vr-Someren 3 vr

Blauw Geel'38 vr-Margriet vr

EVVC 2 vr-FC de Rakt vr

5e klasse 006

Volkel vr-Achates vr

De Zwaluw vr-Hapse Boys 2 vr

Estria vr-DWSH'18 vr

SIOL vr-SES vr

DSV vr-Festilent 2 vr

Sambeek vr-Vianen Vooruit vr

6e klasse 005

SSS'18 2 vr-Excellent vr

ZSV 2 vr-Montagnards vr

HRC'27 vr-Volharding 2 vr

Oostrum vr-Sporting st 2 vr

SV United vr-Holthees Smakt vr


<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087617&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Meer berichten
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5092957&size=160x600&promo_sizes=120x600&promo_alignment=center&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=10661552&size=160x600&promo_sizes=120x600&cb=[CACHEBUSTER]&promo_alignment=center&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5099673&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>