Uitslagen Voetbal Reserveteams en Vrouwen 1 december 2019
Voetbal 251 keer gelezenReserve Hoofdklasse HK
Sparta'25 2-Blauw Geel'38 2 3-2
Someren 2-Erp 2 4-1
UDI'19 2-ZSV 2 4-2
Venlosche Boys 2-HVCH 2 0-1
Volharding 2-Groene Ster 2 3-0
Gemert 2-Venray 2 7-0
Reserve 2e klasse C
HVCH 3-SSS'18 2 3-2
Mifano 2-Bavos 2 4-0
Baarlo 2-.Someren 4 0-3
Sportclub Irene 2-MMC Weert 2 1-1
Olympia'18 2-Volharding 3 1-1
Reserve 2e klasse D
Berghem Sport 2-Festilent 2 4-1
Prinses Irene 2-HVCH 4 1-1
Volkel 2-Vianen Vooruit 2 3-1
Heeswijk 2-TOP 2 1-0
Boskant 2-Avanti'31 2 3-1
DAW 2-Schijndel 2 2-1
Reserve 3e klasse H
Venhorst 2-Juliana 2 0-4
Constantia 2-Toxandria 2 2-2
Hapse Boys 2-Estria 2 1-0
DAW 3-OSS'20 3 1-4
Herpinia 2-UDI'19 5 1-4
Reserve 4e klasse 008
SVEB 2-Venray 4 3-1
Wittenhorst 4-SV United 2 1-1
Olympia'18 3-SSS'18 3 1-1
Achates 2-VCH 2 3-3
VVV'03 3-Melderslo 2 1-5
Oostrum 2-Leunen 2 4-1
Reserve 4e klasse 009
Excellent 2-Montagnards 2 5-0
Elsendorp 2-Heijen 2 1-5
DEV Arcen 2-Vitesse'08 2 1-4
DSV 2-Achates 3 2-2
Stormvogels'28 2-DWSH'18 2 0-3
Reserve 4e klasse 012
SCMH 2-Odiliapeel 2 7-0
SSA Vesta'19 3-Volkel 4 8-4
FC Uden 2-Gemert 4 2-2
Prinses Irene 3-SES 3 1-2
Reserve 4e klasse 013
Prinses Irene 4-Vorstenbossche Boys 2 5-2
SSA Vestsa'19 2-WHV 2 3-0
SES 2-EVVC 3 2-7
Blauw Geel'38 6-FC Uden 3 3-2
Nooit Gedacht 3-DAW 4 0-2
Reserve 5e klasse 013
Meterik 3-Oostrum 3 2-4
Venray 6-SV United 3 3-3
Leunen 4-Wittenhorst 6 0-2
EWC'46 2-SSS'18 4 6-2
Ysselsteyn 4-Volharding 4 0-2
Reserve 5e klasse 019
Nulandia 6-SCV'58 2 3-1
Achilles Reek 2-Herpinia 3 1-1
Festilent 4-UDI'19 8 4-2
Reserve 5e klasse 022
Festilent 3 Venhorst 3 2-2
Schijndel 4-UDI'19 6 1-1
VIOS'38 3-DSV 4 4-2
Reserve 5e klasse 023
Vitesse'08 3-Sambeek 2 5-2
VIOS'38 2-Constantia 3 3-1
Milsbeek 2-DSV 3 2-2
HBV 2-Achates 2 0-1
Reserve 6e klasse 023
Wittenhorst 9-SVOC'01 2 1-1
Melderslo 5-Resia 2 2-1
America 4-Sporting ST 2 0-10
SV United 4-Lottum 3 3-4
Hegelsom 3-Venray 8 4-9
Volharding 7-Oostrum 4 2-3
Reserve 6e klasse 024
Volharding 5-Olympia'18 6 2-1
Stormvogels'28 3-Merselo 2 4-2
SV United 5-Holthees Smakt 2 1-2
Reserve 6e klasse 025
SSS'18 5-Fiducia 2 0-2
DSV 5-SVS 2 2-0
Merselo 3-Elsendorp 3 0-1
Excellent 3-Menos 2 2-4
Venray 12-Sambeek 4 3-4
Reserve 6e klasse 026
SIOL 3-Toxandria 4 6-1
De Zwaluw 3-Estria 6 10-2
Gassel 4-Juliana 4 2-4
Vianen Vooruit 4-HBV 3 4-1
Astrantia 2-Hapse Boys 5 8-0
Reserve 6e klasse 027
Vitesse'08 4-De Zwaluw 4 0-6
DWSH'18 4-VCA 3 0-2
Hapse Boys 6-Toxandria 3 2-2
Reserve 6e klasse 028
De Zwaluw 5-Excellent 4 7-2
Venray 13-HBV 4 2-4
Westerbeekse Boys-Olympia'18 7 1-6
Milsbeek 3-DSV 7 7-1
Reserve 6e klasse 037
HBV 5-Constantia 4 8-2
Menos 3-Juliana 5 2-4
Boekel Sport 9-Volkel 7 7-0
Reserve 6e klasse 038
Festilent 8-Venhorst 4 4-1
FC Uden 7-FC de Rakt 7 7-2
Boekel Sport 7-UDI'19 11 12-1
Volkel 8-DWSH'18 3 2-0
Reserve 6e klasse 039
GVV'57 4-DAW 6 2-4
Gassel 2-OKSV 2 2-2
Reserve 6e klasse 047
Margriet 6-Herpinia 6 1-2
SBV 3-Estria 5 6-0
DAW 10-Nooit Gedacht 6 1-1
Prinses Irene 6-SSA Vesta'19 5 3-5
Oost
Zaterdag Reserve 4e klasse Poule 8
UNI VV 2-Trekvogels 3 1-6
UNI VV 4-Rood Wit 2 4-3
SCE 2-Trekvogels 2 2-0
JVC Cuijk 2-Groesbeekse Boys 2 1-7
DVOL 2-Achilles'29 2 2-1
De Treffers 3-Spero 2 0-3
Uitslagen Vrouwen
3e klasse F
Constantia vr-Gassel vr 5-2
DAW vr-Nooit Gedacht 2 vr 0-6
VOW vr-MVC vr 2-5
EVVC vr-Nijnsel vr 0-2
Avesteyn vr-Gemert vr 11-0
Vorstenbossche Boys vr-Festilent vr 1-4
4e klasse 002
Mierlo Hout vr-Sparta'18 vr 2-0
SJVV vr-Oranje Blauw'15 vr 2-0
Sparta'18 vr-Bieslo vr 4-0
Vitesse'08 vr-Sporting ST vr 3-0
MVC'19 vr-Mierlo Hout vr 1-0
Volharding vr-Olympia'18 vr 2-0
SHH vr-Venray vr 3-0
4e klasse 003
Nulandia vr-Venray 2 vr 3-1
RKVV Keldonk vr-Avanti'31 vr 0-5
HBV vr-UDI'19 2 vr 3-2
Berghem Sport vr-Boekel Sport vr 4-1
NLC'03 vr-OSS'20 vr 4-2
5e klasse 005
TOP vr-Avesteyn 2 vr 4-1
Maaskantse Boys vr-SBV vr 1-5
Vorstenbossche Boys 2 vr-Someren 3 vr 8-1
Blauw Geel'38 vr-Margriet vr 2-1
EVVC 2 vr-FC de Rakt vr 2-2
5e klasse 006
De Zwaluw vr-Hapse Boys 2 vr 2-1
SIOL/JVC Cuijk vr-SES vr 1-8
DSV vr-Festilent 2 vr 4-0
6e klasse 005
SSS'18 2 vr-Excellent vr 1-1
SV United vr-Holthees Smakt vr 1-2
6e klasse 008
DWSH'18 2 vr-Nooit Gedacht 4 vr 5-2
DAW 2 vr-Achilles Reek vr 1-5
Herpinia vr-DESO vr 0-6
OSS'20 2 vr-Constantia 2 vr 3-0
De niet genoemde wedstrijden werden afgelast danwel uitgesteld.