Uitslagen Voetbal Reserveteams en Vrouwen 1 december 2019
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087617&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Logo kliknieuws.nl/maasdriehoek

Uitslagen Voetbal Reserveteams en Vrouwen 1 december 2019

  •   42 keer gelezen   Voetbal

Reserve Hoofdklasse HK

Sparta'25 2-Blauw Geel'38 2 3-2

Someren 2-Erp 2 4-1

UDI'19 2-ZSV 2 4-2

Venlosche Boys 2-HVCH 2 0-1

Volharding 2-Groene Ster 2 3-0

Gemert 2-Venray 2 7-0

Reserve 2e klasse C

HVCH 3-SSS'18 2 3-2

Mifano 2-Bavos 2 4-0

Baarlo 2-.Someren 4 0-3

Sportclub Irene 2-MMC Weert 2 1-1

Olympia'18 2-Volharding 3 1-1

Reserve 2e klasse D

Berghem Sport 2-Festilent 2 4-1

Prinses Irene 2-HVCH 4 1-1

Volkel 2-Vianen Vooruit 2 3-1

Heeswijk 2-TOP 2 1-0

Boskant 2-Avanti'31 2 3-1

DAW 2-Schijndel 2 2-1

Reserve 3e klasse H

Venhorst 2-Juliana 2 0-4

Constantia 2-Toxandria 2 2-2

Hapse Boys 2-Estria 2 1-0

DAW 3-OSS'20 3 1-4

Herpinia 2-UDI'19 5 1-4

 

Reserve 4e klasse 008

SVEB 2-Venray 4 3-1

Wittenhorst 4-SV United 2 1-1

Olympia'18 3-SSS'18 3 1-1

Achates 2-VCH 2 3-3

VVV'03 3-Melderslo 2 1-5

Oostrum 2-Leunen 2 4-1

Reserve 4e klasse 009

Excellent 2-Montagnards 2 5-0

Elsendorp 2-Heijen 2 1-5

DEV Arcen 2-Vitesse'08 2 1-4

DSV 2-Achates 3 2-2

Stormvogels'28 2-DWSH'18 2 0-3






 

Reserve 4e klasse 012

SCMH 2-Odiliapeel 2 7-0

SSA Vesta'19 3-Volkel 4 8-4

FC Uden 2-Gemert 4 2-2

Prinses Irene 3-SES 3 1-2

Reserve 4e klasse 013

Prinses Irene 4-Vorstenbossche Boys 2 5-2

SSA Vestsa'19 2-WHV 2 3-0

SES 2-EVVC 3 2-7

Blauw Geel'38 6-FC Uden 3 3-2

Nooit Gedacht 3-DAW 4 0-2

Reserve 5e klasse 013

Meterik 3-Oostrum 3 2-4

Venray 6-SV United 3 3-3

Leunen 4-Wittenhorst 6 0-2

EWC'46 2-SSS'18 4 6-2

Ysselsteyn 4-Volharding 4 0-2

Reserve 5e klasse 019

Nulandia 6-SCV'58 2 3-1

Achilles Reek 2-Herpinia 3 1-1

Festilent 4-UDI'19 8 4-2

Reserve 5e klasse 022

Festilent 3 Venhorst 3 2-2

Schijndel 4-UDI'19 6 1-1

VIOS'38 3-DSV 4 4-2

Reserve 5e klasse 023

Vitesse'08 3-Sambeek 2 5-2

VIOS'38 2-Constantia 3 3-1

Milsbeek 2-DSV 3 2-2

HBV 2-Achates 2 0-1

Reserve 6e klasse 023

Wittenhorst 9-SVOC'01 2 1-1

Melderslo 5-Resia 2 2-1

America 4-Sporting ST 2 0-10

SV United 4-Lottum 3 3-4

Hegelsom 3-Venray 8 4-9

Volharding 7-Oostrum 4 2-3

Reserve 6e klasse 024

Volharding 5-Olympia'18 6 2-1

Stormvogels'28 3-Merselo 2 4-2

SV United 5-Holthees Smakt 2 1-2

Reserve 6e klasse 025

SSS'18 5-Fiducia 2 0-2

DSV 5-SVS 2 2-0

Merselo 3-Elsendorp 3 0-1

Excellent 3-Menos 2 2-4

Venray 12-Sambeek 4 3-4

Reserve 6e klasse 026

SIOL 3-Toxandria 4 6-1

De Zwaluw 3-Estria 6 10-2

Gassel 4-Juliana 4 2-4

Vianen Vooruit 4-HBV 3 4-1

Astrantia 2-Hapse Boys 5 8-0

Reserve 6e klasse 027

Vitesse'08 4-De Zwaluw 4 0-6

DWSH'18 4-VCA 3 0-2

Hapse Boys 6-Toxandria 3 2-2

Reserve 6e klasse 028

De Zwaluw 5-Excellent 4 7-2

Venray 13-HBV 4 2-4

Westerbeekse Boys-Olympia'18 7 1-6

Milsbeek 3-DSV 7 7-1

Reserve 6e klasse 037

HBV 5-Constantia 4 8-2

Menos 3-Juliana 5 2-4

Boekel Sport 9-Volkel 7 7-0

Reserve 6e klasse 038

Festilent 8-Venhorst 4 4-1

FC Uden 7-FC de Rakt 7 7-2

Boekel Sport 7-UDI'19 11 12-1

Volkel 8-DWSH'18 3 2-0

Reserve 6e klasse 039

GVV'57 4-DAW 6 2-4

Gassel 2-OKSV 2 2-2

Reserve 6e klasse 047

Margriet 6-Herpinia 6 1-2

SBV 3-Estria 5 6-0

DAW 10-Nooit Gedacht 6 1-1

Prinses Irene 6-SSA Vesta'19 5 3-5

Oost

Zaterdag Reserve 4e klasse Poule 8

UNI VV 2-Trekvogels 3 1-6

UNI VV 4-Rood Wit 2 4-3

SCE 2-Trekvogels 2 2-0

JVC Cuijk 2-Groesbeekse Boys 2 1-7

DVOL 2-Achilles'29 2 2-1

De Treffers 3-Spero 2 0-3

Uitslagen Vrouwen

3e klasse F

Constantia vr-Gassel vr 5-2

DAW vr-Nooit Gedacht 2 vr 0-6

VOW vr-MVC vr 2-5

EVVC vr-Nijnsel vr 0-2

Avesteyn vr-Gemert vr 11-0

Vorstenbossche Boys vr-Festilent vr 1-4

4e klasse 002

Mierlo Hout vr-Sparta'18 vr 2-0

SJVV vr-Oranje Blauw'15 vr 2-0

Sparta'18 vr-Bieslo vr 4-0

Vitesse'08 vr-Sporting ST vr 3-0

MVC'19 vr-Mierlo Hout vr 1-0

Volharding vr-Olympia'18 vr 2-0

SHH vr-Venray vr 3-0

4e klasse 003

Nulandia vr-Venray 2 vr 3-1

RKVV Keldonk vr-Avanti'31 vr 0-5

HBV vr-UDI'19 2 vr 3-2

Berghem Sport vr-Boekel Sport vr 4-1

NLC'03 vr-OSS'20 vr 4-2

5e klasse 005

TOP vr-Avesteyn 2 vr 4-1

Maaskantse Boys vr-SBV vr 1-5

Vorstenbossche Boys 2 vr-Someren 3 vr 8-1

Blauw Geel'38 vr-Margriet vr 2-1

EVVC 2 vr-FC de Rakt vr 2-2

5e klasse 006

De Zwaluw vr-Hapse Boys 2 vr 2-1

SIOL/JVC Cuijk vr-SES vr 1-8

DSV vr-Festilent 2 vr 4-0

6e klasse 005

SSS'18 2 vr-Excellent vr 1-1

SV United vr-Holthees Smakt vr 1-2

6e klasse 008

DWSH'18 2 vr-Nooit Gedacht 4 vr 5-2

DAW 2 vr-Achilles Reek vr 1-5

Herpinia vr-DESO vr 0-6

OSS'20 2 vr-Constantia 2 vr 3-0

De niet genoemde wedstrijden werden afgelast danwel uitgesteld.


<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087617&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Meer berichten
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5092957&size=160x600&promo_sizes=120x600&promo_alignment=center&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=10661552&size=160x600&promo_sizes=120x600&cb=[CACHEBUSTER]&promo_alignment=center&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5099673&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>