Logo kliknieuws.nl/maasdriehoek

Uitslagen Voetbal Reserveteams en Vrouwen 8 december 2019

  •   94 keer gelezen   Voetbal

Reserve Hoofdklasse HK

Groene Ster 2-Sparta'25 2 4-2

Venray 2-Venlosche Boys 2 2-2

HVCH 2-UDI'19 2 2-0

Blauw Geel'38 2-Someren 2 2-2

Erp 2-ZSV 2 2-2

Volharding 2-Gemert 2 2-2

Reserve 2e klasse C

Mifano 2-Merefeldia 2 6-0

Sparta'18 2-HVCH 3 0-4

MMC Weert 2-Volharding 3 3-2

Someren 4-Sportclub Irene 2 5-2

Bavos 2-Baarlo 2 3-2

SSS'18 2-Olympia'18 2 1-0

Reserve 2e klasse D

TOP 2-Berghem Sport 2 1-4

Schijndel 2-Heeswijk 2 2-2

Festilent 2-Avanti'31 2 4-1

DAW 2-Prinses Irene 2 1-1

Reserve 3e klasse H

UDI'19 5-DAW 3 2-1

OSS'20 3-Hapse Boys 2 5-2

Herpinia 2-Constantia 2 1-2

Reserve 4e klasse 008

Venray 4-Oostrum 2 1-2

Melderslo 2-SVEB 2 2-5

SV United 2-Achates 2 4-0

Reserve 4e klasse 009

Vitesse'08 2-Stormvogels'28 2 6-2

Montagnards 2-Hapse Boys 3 3-5

Excellent 2-DSV 2 1-0

Achates 3-DEV Arcen 2 7-2

Reserve 4e klasse 012

Blauw Geel'38 5-SSA Vesta'19 3 0-0

Boekel Sport 4-Prinses Irene 3 2-1

Handel 2-SCMH 2 2-2

Reserve 4e klasse 013

EVVC 3-Blauw Geel'38 6 3-1

DAW 4-TOP 3 0-2

FC Uden 3-SSA Vesta'19 2 2-1

Reserve 5e klasse 013

SSS'18 4-Meterik 3 3-3

SV United 3-Volharding 4 3-1

Leunen 4-EWC'46 2 0-3

Reserve 5e klasse 019

Berghem Sport 4-Nulandia 6 5-2

UDI'19 8-OSS'20 5 1-2

FC Schadewijk 3-Achilles Reek 2 0-7

Reserve 5e klasse 022

UDI'19 6-Olympia'18 4 3-2

Venhorst 3-Gemert 5 2-5

Blauw Geel'38 7-VIOS'38 3 1-4

Festilent 3-Schijndel 4 1-2

Reserve 5e klasse 023

Achates 4-Vitesse'08 3 4-0

GVV'57 2-VIOS'38 2 5-4

Constantia 3-DSV 3 2-1

Sambeek 2-Milsbeek 2 2-3

Reserve 6e klasse 023

Resia 2-Lottum 3 3-4

Venray 8-America 4 10-0

SVOC'01 2-Melderslo 5 5-1

Reserve 6e klasse 024

Wittenhorst 7-SV United 5 6-2

Montagnards 3-Volharding 5 4-7

Merselo 2-DSV 6 1-1

Reserve 6e klasse 025

Volhartding 6-Venray 12 2-8

SVS 2-Excellent 3 5-1

Elsendorp 3-Olympia'18 5 1-3

Fiducia 2-Sambeek 4 2-0

Menos 2-SSS'18 5 0-1

Reserve 6e klasse 026

Vitesse'08 5-Gassel 4 4-0

Reserve 6e klasse 027

Gassel 3-Vianen Vooruit 3 3-5

DWSH'18 4-Hapse Boys 6 4-1

Reserve 6e klasse 028

Excellent 4-Achates 5 6-2

.

Reserve 6e klasse 037

Venhorst 5-Menos 3 1-1

Volkel 7-Odiliapeel 4 1-4

DWSH'18 6-VCO 3 gestaakt

Constantia 4-Handel 4 1-5

FC de Rakt 8-Boekel Sport 9 2-2

Reserve 6e klasse 038

Gemert 11-VCO 2 2-0

Gemert 11-Handel 5 1-1

FC de Rakt 7-SES 5 1-2

DWSH'18 3-VCO 2 2-0

Festilent 8-Boekel Sport 7 2-0

Venhorst 4-FC Uden 7 3-4

UDI'19 11-Volkel 8 0-4

Reserve 6e klasse 039

SES 4-Estria 4 1-7

Achilles Reek 3-GVV'57 4 1

UDI'19 17-Gassel 2 0-4

Reserve 6e klasse 047

Prinses Irene 6-SCV'58 3 3-0

OSS'20 9-DAW 10 1-1

Herpinia 6-HVCH 15 4-3

Oost

Zaterdag Reserve 4e klasse Poule 8

Trekvogels 2-JVC Cuijk 2 8-2

Trekvogels 3-DVOL 2 5-2

Rood Wit 2-SCE 2 afgelast

Spero 2-UNI VV 2 4-0

Achilles'29 2-Groesbeekse Boys 2 0-3

De Treffers 3-UNI VV 4 0-2

Uitslagen Vrouwen

3e klasse F

Nooit Gedacht 2 vr-Festilent vr 2-2

Constantia vr-Avesteyn vr 1-3

Gassel vr-EVVC vr 2-1

Gemert vr-VOW vr 2-3

Nijnsel vr-DAW vr 2-1

4e klasse 002

Oranje Blauw'15 vr-Vitesse'08 vr 1-6

Venray vr-Bieslo vr 2-2

Volharding vr-SJVV vr 1-1

4e klasse 003

Avanti'31 vr-Berghem Sport vr 2-3

Venray 2 vr-Olympia'18 2 vr 7-3

Prinses Irene 2 vr-RKVV Keldonk vr 3-1

UDI'19 2 vr-NLC'03 vr 1-2

Nulandia vr-Juliana vr 3-5

Boekel Sport vr-OSS'20 vr 2-1

5e klasse 005

Someren 3 vr-Blauw Geel'38 vr 0-8

FC de Rakt vr-HVCH 2 vr 0-3

.

5e klasse 006

Achates vr-De Zwaluw vr 3-0

Festilent 2 vr-Estria vr 1-2

Hapse Boys 2 vr-SIOL/JVC Cuijk vr 1-2

DWSH'18 vr-Sambeek vr 0-6

DSV vr-Volkel vr 4-0

6e klasse 005

Volharding 2 vr-Excellent vr gestaakt

BVV'27 vr-Oostrum vr 2-4

Montagnards vr-SV United vr 1-4

6e klasse 008

Nooit Gedacht 4 vr-OSS'20 2 vr 1-5

Achilles Reek vr-Constantia 2 vr 4-0

VCO vr-Herpinia vr 4-1

Juliana 2 vr-Gassel 2 vr 1-1

DESO vr-DAW 2 vr 6-0

De niet genoemde wedstrijden werden

afgelast danwel uitgesteld.

Meer berichten