Logo kliknieuws.nl/maasdriehoek

Programma Voetbal Reserveteams en Vrouwen 15 december 2019

  •   33 keer gelezen   Voetbal

Reserve Hoofdklasse HK

HVCH 2-Venray 2

Reserve 2e klasse C

Merefeldia 2-Sparta'18 2

Reserve 2e klasse D

Vianen Vooruit 2-Boskant 2

Reserve 3e klasse H

Estria 2-Juliana 2

Toxandria 2-Volkel 3

Reserve 4e klasse 008

Melderslo 2-VCH 2

Olympia'18 3-VVV'03 3

Reserve 4e klasse 009

Heijen 2-Stormvogels'28 2 (12-12)

Hapse Boys 3-DWSH'18 2

DEV Arcen 2-De Zwaluw 2

Heijen 2-Montagnards 2

Reserve 4e klasse 012

Boekel Sport 4-Volkel 4

HVCH 8-Blauw Geel'38 5

Odiliapeel 2-Handel 2

Reserve 4e klasse 013

TOP 3-SES 2

Reserve 5e klasse 013

Wittenhorst 6-Meterik 3

Venray 6-EWC'46 2

Reserve 5e klasse 019

SSA Vesta '19 4-Festilent 4

Reserve 5e klasse 022

Odiliapeel 3-Schijndel 4

Gemert 5-Blauw Geel'38 7

Reserve 5e klasse 023

Achates 4-GVV'57 2

VIOS'38 2-HBV 2

Reserve 6e klasse 023

Oostrum 4-Wittenhorst 9

Sporting ST 2-Venray 8

Lottum 3-SVOC'01 2

Reserve 6e klasse 024

HRC'27 3-DSV 6

Wittenhorst 7-Venray 10

SV United 5-Volharding 5

Reserve 6e klasse 025

Volharding 6-Elsendorp 3

Menos 2-DSV 5

Reserve 6e klasse 026

DWSH'18 5-Vitesse'08 5

Hapse Boys 5-De Zwaluw 3

Reserve 6e klasse 027

De Zwaluw 4-Hapse Boys 6

DWSH'18 4-Vianen Vooruit 3

Reserve 6e klasse 028

Heijen 4-Westerbeekse Boys

Venray 13-Excellent 4

Olympia'18 7-Fiducia 3

Reserve 6e klasse 037

VCO 3-Handel 4

Juliana 5-FC de Rakt 8

DWSH'18 65-Volkel 7

Reserve 6e klasse 038

VCO 2-Handel 5

Boekel Sport 7-FC de Rakt 7

Reserve 6e klasse 039

SES 4-UDI'19 17

Hapse Boys 4-Achilles Reek 3

TOP 6-SCV'58 4

Reserve 6e klasse 047

Herpinia 6-SBV 3

Estria 5-OSS'20 9

SSA Vesta'19 5-Nooit Gedacht 6

Oost

Zaterdag Reserve 4e klasse Poule 8

UNI VV 2-De Treffers 3

Groesbeekse Boys 2-DVOL 2

Trekvogels 2-Trekvogels 3

Programma Vrouwen

3e klasse F

MVC vr-Avesteyn vr

Gemert vr-Gassel vr

Nijnsel vr-Vorstenbossche Boys vr

.

4e klasse 002

Venray vr-Sporting ST vr

MVC'19 vr-Volharding vr

4e klasse 003

RKVV Keldonk vr-Boekel Sport vr (12-12)

OSS'20 vr-Nulandia vr

Olympia'18 2 vr-Berghem Sport vr

Juliana vr-Hapse Boys vr

UDI'19 2 vr-Prinses Irene 2 vr

HBV vr-Venray 2 vr

NLC'03 vr-Avanti'31 vr

5e klasse 005

Maaskantse Boys vr-HVCH 2 vr

Margriet vr-TOP vr

FC de Rakt vr-Someren 3 vr

Avesteyn 2 vr-EVVC 2 vr

5e klasse 006

Estria vr-SES vr

Sambeek vr-Achates vr

6e klasse 005

Oostrum vr-Sporting ST 2 vr (10-12)

HRC'27  vr-SV United vr

6e klasse 008

Juliana 2 vr-VCO vr

DWSH'18 2 vr-Gassel 2 vr

Achilles Reek vr-OSS'20 2 vr

Constantia 2 vr-DAW 2 vr

Meer berichten