Indelingen KNVB-districtsbeker
Voetbal 3.686 keer gelezenDe KNVB maakt vanmorgen de indelingen bekend van de poules in de districtsbeker die eind augustus begin september van start gaan. Een mooie en serieuze oefenreeks op de naderende competitie.
Poule 1.17: CHC, FC Tilburg, Geldrop, TOP
Poule 1.18: Heeze, Bekkerveld, Emplina, Erp
Poule 1.19: Caesar, Helvoirt, HVCH, WSC
Poule 1.20: Beerse Boys, Berghem Sport, Eijsden, ZSV
Poule 1.21: SSS'18, Braakhuizen, Geussel Sport, Real Lunet.
Poule 1.22: De Valk, Geleen-Zuid, Heeswijk, SV Venray
Poule 1.23: SV Deurne, Vianen Vooruit, Sparta'25, GSV.
Poule 1.24: Haelen, Heer, Veritas, Volkel
Poule 1.25: Marvilde, RFC Lindenheuvel, Venhorst, Wilhelmina’08
Poule 1.26: Olympia'18, Wittenhorst, LHC, RKVVO.
Poule 1.27: Volharding, Venlosche Boys, Rood Wit Veldhoven, RVU.
Poule 2.01: Festilent Boerdonk, Erp 2, Stiphout Vooruit
Poule 2.02: ELI, Juliana Mill, SES, VCO
Poule 2.03: Achilles Reek, EGS’20, SBV, VOW Zijtaart
Poule 2.04: Boskant, Cito, Margriet, NLC’03
Poule 2.05: Nooit Gedacht, Nulandia, Ruwaard, Vorstenbossche Boys
Poule 2.06: MOSA’14, FC Schadewijk, Vesta, Ulysses
Poule 2.07: Avanti’31, Herpinia, Ollandia, WEC
Poule 2.08: DESO, DVG, Irene, Mariahout
Poule 2.09: Avesteyn, Maaskantse Boys, Schijndel, WHV
Poule 2.10: Keldonk, Nijnsel, SCMH, FC Uden
Poule 2.11: Boekel Sport, Constantia, Gassel, VV Holthees-Smakt
Poule 2.12: Handel, FC De Rakt, Odiliapeel, OKSV
Poule 2.13: DSV, Excellent, DWSH’18, SVS
Poule 2.14: HBV, Hapse Boys, SIOL, Toxandria
Poule 2.15: Melderslo, RESIA, VCA, VIOS’38
Poule 2.16: Blerick, De Zwaluw, Elsendorp, RKDSO
Poule 2.25: Heijen, MVC, SVOC’01, Ysselsteyn.
Poule 2.26: Milsbeek, Sambeek, Achates, Vitesse’08.
Poule 2.32: Beesd, BLC, OSS’20
Poule 2.15 (Zuid I): Altena, Nemelaer, Oirschot Vooruit, Prinses Irene
Poule 2.16 (Zuid I): DAW, Rhode, Roda Boys/Bommelerwaard, VOAB
KNVB-DISTRICT OOST:
Poule 1.22: Eendracht'30, MASV, SDV Barneveld, DCS
Poule 2.11 (zaterdag): Alverna zat1, JVC Cuijk, SDOO, SKV Wageningen.