Logo kliknieuws.nl/maasdriehoek

Programma Voetbal Reserveteams en Vrouwen 4 oktober 2020

  •   keer gelezen   Voetbal

Reserve Hoofdklasse HK 

Someren 2-HVCH 2

Sparta’25 2-Venlosche Boys 2

Volharding 2-ZSV 2

Wittenhorst 2-Deurne 2

NWC 2-Groene Ster 2

Reserve 2e klasse C

Vianen Vooruit 2-FC Venlo 2

Mifano 2-SSS’18 2

Sparta’18 2-Baarlo 2

Bavos 2-MMC Weert 3

Olympia’18 2-HVCH 4

Volharding 3-Sportclub Irene 2

Reserve 2e klasse D

Avanti’31 2-Boskant 2

UDI’19 2-OSS’20 2

HVCH 3-Nooit Gedacht 2

DAW 2-Festilent 2

Heeswijk 2-Prinses Irene 2

Volkel 2-Schijndel 2

Reserve 3e klasse H

Erp 3-Volkel 3

Excellent 2-Hapse Boys 2

DAW 3-Toxandria 2

Juliana 2-Constantia 2

Herpinia 2-EGS’20 2

Reserve 4e klasse 009

Vitesse’08 2-Hapse Boys 3

Elsendorp 2-Olympia’18 3

SSA Vesta 4-Heijen 2

DWSH’18 2-DSV 2

Achates 2-Venhorst 2

5e klasse 11

Wittenhorst 8-Melderslo 3

Venray 5-SVOC’01 2

Meterik 2-FCV Venlo 4

Blerick 5-SSS’18 4

DEV Arcen 2-Sparta’18 3

GFC’33 2-VCH 2

5e klasse 12

Olympia’18 4-BVV’27

Venray 4-HRC’27

SV United 3-Oostrum 3

EWC’46 2-Stormvogels’28 2

Sambeek 2-SSS’18 3

Volharding 4-DSV 3

5e klasse 13

Vitesse’08 3-Achates 3

JVC Cuijk 2-VCA 2

Juliana 3-Menos

Constantia 3-Milsbeek 2

VIOS’38 2-EGS’20 5

5e klasse 19

FC Schadewijk 3-Cito 2

UDI’19 5-Prinses Irene 5

SES 2-TOP 3

OSS’20 4-EGS’20 3

FC de Rakt 2-HVCH 7

EVVC 4-Blauw Geel’38 7

5e klasse 21

EGS’20 4-Achilles Reek 2

Cito 3-FC Schadewijk 4

Ulysses 2-Ruwaard 2

UDI’19 6-OSS’20 5

HVCH 8-Berghem S[port 3

Programma Vrouwen

3e klasse E

Nooit Gedacht 2 vr-Gassel vr

DAW vr-NLC’03 vr

Vorstenbossche Boys vr-Wilhelmina Boys vr

Teisterbanders vr-Constantia vr

EVVC vr-MVC vr

Heeswijk/Avesteyn vr-Vitesse’08 vr

4e klasse 2

Sparta’18 vr-Mierlo Hout vr

Bieslo vr-Sambeek vr

MVC’19 vr-SNA/BMC’13 vr

SHH vr-SJVV vr

SVEB/Sporting ST vr-Volharding vr

4e klasse 3

OSS’20 vr-Berghem Sport vr

Avanti’31 vr-Venray vr

Juliana vr-HBV vr

Prinses Irene 2 vr-Olympia’18 vr

Berghem Sport vr-UDI’19 3 vr

Hapse Boys vr-Gemert vr

Boekel Spotrt vr-OSS’20 vr

5e klasse 5

SSS’18 2 vr-De Zwaluw vr

SES vr-EGS’20 vr

DSV vr-Achates vr

Festilent 2 vr-Vianen Vooruit vr

Hapse Boys vr-Volkel vr

HVCH 3 vr-DWSH’18 vr

5e klasse 6

EVVC 2 vr-TOP vr

Hapse Boys 2 vr-SBV/Ulysses vr

Heeswijk/Avesteyn vr-HVCH 2 vr

FC de Rakt vr-Maaskantse Boys vr

Schijndel vr-Margriet vr

Vorstenbossche Boys vr-Blauw Geel’38 vr

6e klasse 5

Excellent vr-Olympia’18 2 vr

HRC’27 vr-Gassel 2

Montagnards vr-Constantia 2 vr

DWSH’18 2 vr-SIOL/JVC Cuijk

VCO-Volharding 2 vr

Juliana vr-Holthees/Smakt vr

Meer berichten