Uitslagen Voetbal Reserveteams en Vrouwen 4 oktober 2020
Voetbal 246 keer gelezenReserve Hoofdklasse HK
Someren 2-HVCH 2 afgelast
Sparta’25 2-Venlosche Boys 2 5-2
Volharding 2-ZSV 2 2-1
Wittenhorst 2-Deurne 2 4-1
NWC 2-Groene Ster 2 2-1
Reserve 2e klasse C
Vianen Vooruit 2-FC Venlo 2 2-3
Mifano 2-SSS’18 2 2-0
Sparta’18 2-Baarlo 2 4-2
Bavos 2-MMC Weert 3 5-1
Olympia’18 2-HVCH 4 2-2
Volharding 3-Sportclub Irene 2 afgelast
Reserve 2e klasse D
Avanti’31 2-Boskant 2 4-1
UDI’19 2-OSS’20 2 5-2
HVCH 3-Nooit Gedacht 2 4-0
DAW 2-Festilent 2 4-1
Heeswijk 2-Prinses Irene 2 0-1
Volkel 2-Schijndel 2 2-0
Reserve 3e klasse H
Erp 3-Volkel 3 afgelast
Excellent 2-Hapse Boys 2 4-0
DAW 3-Toxandria 2 1-0
Juliana 2-Constantia 2 1-3
Herpinia 2-EGS’20 2 1-2
Reserve 4e klasse 009
Vitesse’08 2-Hapse Boys 3 0-2
Elsendorp 2-Olympia’18 3 afgelast
SSA Vesta 4-Heijen 2 7-0
DWSH’18 2-DSV 2 1-2
Achates 2-Venhorst 2 3-1
5e klasse 11
Wittenhorst 8-Melderslo 3 2-1
Venray 5-SVOC’01 2 afgelast
Meterik 2-FCV Venlo 4 0-0
Blerick 5-SSS’18 4 2-4
DEV Arcen 2-Sparta’18 3 1-4
GFC’33 2-VCH 2 afgelast
5e klasse 12
Olympia’18 4-BVV’27 5-3
Venray 4-HRC’27 3-2
SV United 3-Oostrum 3 7-3
EWC’46 2-Stormvogels’28 2 1-0
Sambeek 2-SSS’18 3 1-6
Volharding 4-DSV 3 0-0
5e klasse 13
Vitesse’08 3-Achates 3 2-6
JVC Cuijk 2-VCA 2 5-1
Juliana 3-Menos 7-2
Constantia 3-Milsbeek 2 4-4
VIOS’38 2-EGS’20 5 0-3
5e klasse 19
FC Schadewijk 3-Cito 2 2-1
UDI’19 5-Prinses Irene 5 5-1
SES 2-TOP 3 4-0
OSS’20 4-EGS’20 3 3-7
FC de Rakt 2-HVCH 7 5-3
EVVC 4-Blauw Geel’38 7 afgelast
5e klasse 21
EGS’20 4-Achilles Reek 2 5-1
Cito 3-FC Schadewijk 4 3-0
Ulysses 2-Ruwaard 2 afgelast
UDI’19 6-OSS’20 5 3-3
HVCH 8-Berghem Sport 3 1-0
Uitslagen Vrouwen
3e klasse E
Nooit Gedacht 2 vr-Gassel vr 0-0
DAW vr-NLC’03 vr afgelast
Vorstenb. B. vr-Wilhelmina Boys vr afgelast
Teisterbanders vr-Constantia vr 1-14
EVVC vr-MVC vr 4-1
Heeswijk/Avesteyn vr-Vitesse’08 vr 2-2
4e klasse 2
Sparta’18 vr-Mierlo Hout vr 4-1
Bieslo vr-Sambeek vr 2-2
MVC’19 vr-SNA/BMC’13 vr 1-4
SHH vr-SJVV vr 5-0
SVEB/Sporting ST vr-Volharding vr afgelast
4e klasse 3
OSS’20 vr-Berghem Sport vr 4-0
Avanti’31 vr-Venray vr 3-2
Juliana vr-HBV vr afgelast
Prinses Irene 2 vr-Olympia’18 vr 1-9
Berghem Sport vr-UDI’19 3 vr 4-1
Hapse Boys vr-Gemert vr 6-1
Boekel Spotrt vr-OSS’20 vr 2-4
5e klasse 5
SSS’18 2 vr-De Zwaluw vr 1-0
SES vr-EGS’20 vr afgelast
DSV vr-Achates vr 2-5
Festilent 2 vr-Vianen Vooruit vr 1-2
Hapse Boys vr-Volkel vr 1-0
HVCH 3 vr-DWSH’18 vr 7-0
5e klasse 6
EVVC 2 vr-TOP vr 1-2
Hapse Boys 2 vr-SBV/Ulysses vr 3-6
Heeswijk/Avesteyn vr-HVCH 2 vr 0-8
FC de Rakt vr-Maaskantse Boys vr 2-2
Schijndel vr-Margriet vr 0-2
Vorstenbossche Boys vr-Blauw Geel’38 vr 5-3
6e klasse 5
Excellent vr-Olympia’18 2 vr 0-1
HRC’27 vr-Gassel 2 afgelast
Montagnards vr-Constantia 2 vr 0-8
DWSH’18 2 vr-SIOL/JVC Cuijk 0-7
VCO-Volharding 2 vr afgelast
Juliana vr-Holthees/Smakt vr afgelast