Programma Voetbal Reserveteams en Vrouwen 26 september 2021

  •   keer gelezen   Voetbal

Reserve Hoofdklasse HK 

Someren 2-ZSV 2

Deurne 2-HVCH 2

Sparta’25 2-Wittenhorst 2

Erp 2-NWC 2

Volharding 2-Groene Ster 2

Reserve 2e klasse C

HVCH 4-FCV Venlo 2

Baarlo 2-Sportclub Irene 2

Sparta’18 2-Olympia’18 2

MMC Weert 3-Mifano 2

Volharding 3-SSS’18 2

Reserve 2e klasse D

Schijndel 2-Avanti’31 2

Vianen Vooruit 2-UDI’19 2

Prinses Irene 2-Nooit Gedacht 2

Volkel 2-HVCH 3

Heeswijk 2-Festilent 2

Reserve 3e klasse G

UDI’19 3-Volkel 3

Constantia 2-Hapse Boys 2

Nijnsel 2-NLC’03 2

EGS’20 2-Avesteyn 2

Juliana -Excellent 2

Reserve 4e klasse 406

Wittenhorst 3-IVO 3

Vitesse’08 3-SVEB 2

Venlosche Boys 4-Venray 3

America-Leunen 2

Oostrum 2-FCV Venlo 3

Reserve 4e klasse 408

Hapse Boys 3-DSV 2

De Zwaluw 2-Heijen 2

Venray 4-DWSH’18 2

Toxandria 2-Vitesse’08 2

Reserve 4e klasse 411

EGS’20 3-Vesta’19 3

EVVC 3-HVCH 6

DAW 4-Herpinia 2

Prinses Irene 3-OSS’20 2

Nooit Gedacht 3-TOP 2

Reserve 5e klasse 513

VVV’03 2-Blerick 4

Venray 6-GFC’33 2

Meterik 2-VOS 2

HBSV 3-Melderslo 3

Wittenhorst 5-DEV Arcen 2

SSS’18 3-VCH 2

Reserve 5e klasse 514

Wittenhorst 4-SSS’18 4

America 2-Volharding 4

Venray 5-SVOC’01 2

Ysselsteyn 3-SV United 3

Stormvogels’28 2-EWC’46 2

Leunen 3-Oostrum 3

Reserve 5e klasse 515

Olympia’18 4-Vitesse’08 4

Achates 3-JVC Cuijk 2

VCA 2-VIOS’38 2

EGS’20 5-De Zwaluw 3

HBV 2-Constantia 3

Milsbeek 2-Menos

Reserve 5e klasse 516

SES 2-Festilent 3

UDI’19 5-Venhorst 3

Juliana 3-Volkel 4

FC Uden 3-Blauw Geel’38 9

FC de Rakt 2-EGS’20 4

Reserve 5e klasse 520

Blauw Geel’38 10-Prinses Irene 5

EGS’20 6-OSS’20 5

HVCH 8-Ulysses 2

TOP 3-FC Schadewijk 2

VROUWEN

2e klasse G

Schaesbergen vr-OJC Rosmalen vr

Rood Wit’62 vr-Bergeijk vr

Festilent vr-Leveroy vr

SSS’18 vr-Wittenhorst vr

HRC’14 vr-Beerse Boys vr

3e klasse E

DAW vr-Vitesse’08 vr

HBV vr-EVVC vr

Gassel vr-Constantia vr

Vorstenb.Boys vr-Avesteyn/Heeswijk vr

4e klasse 02

Venray vr-SVEB/Sporting ST vr

SJVV vr-Volharding vr

Mierlo Hout vr-Sparta’18 vr

MVC’19 vr-Bieslo vr

Hapse Boys vr-Sambeek vr

4e klasse 03

OSS’20 vr-MVC vr

Juliana vr-Nulandia vr

Boekel Sport vr-UDI’19 3 vr

VOW vr-Blauw Geel’38 vr

Gemert vr-Avanti’31 vr

5e klasse 04

SSS’18 vr 2-VVV’03 vr

Vianen Vooruit vr-DSV vr

Hapse Boys vr-MDOC vr

Achates vr-De Zwaluw vr

Venray vr 2-FCV Venlo vr

5e klasse 06

Prinses Irene 2 vr-Vorstenb. Boys vr 2

Festilent vr 2-Maaskantse Boys vr

HVCH vr 3-TOP vr

HVCH vr 2-EGS’20 vr

SES vr-EVVC vr 2

SBV/Ulysses vr-Margriet vr

6e klasse 05

ZSV vr 3-SJVV v r 2

Constantia vr 2-DWSH’18 vr

SPV/Deurne vr-Someren/NWC vr

Brandevoort vr-Bruheze vr

Bavos vr 2-Excellent vr

6e klasse 06

Melderslo vr-Holthees/Smakt vr

America vr-HRC’27 vr

BVV’27 vr-SV United vr

Montagnards vr-Olympia’18 vr 2

Oostrum vr-MDOC vr 2

Hegelsom vr-Volharding 2 vr

Meer berichten