Programma Voetbal Reserveteams en Vrouwen 3 oktober 2021

  •   keer gelezen   Voetbal

Reserve Hoofdklasse HK 

Groene Ster 2-Erp 2

ZSV 2-Venlosche Boys 2

HVCH 2-Sparta’25 2

NWC 2-Someren 2

Wittenhorst 2-Deurne 2

Reserve 2e Klasse C

Mifano 2-Baarlo 2

Bavos 2-Sparta’18 2

FCV Venlo 2-Volharding 3

Sportclub Irene 2-HVCH 4

SSS’18 2-MMC Weert 3

Reserve 2e Klasse D

Avanti’31 2-Prinses Irene 2

HVCH 3-Vianen Vooruit 2

UDI’19 2-Schijndel 2

DAW 2-Heeswijk 2

Nooit Gedacht 2-Volkel 2

Reserve 3e klasse G

Excellent 2-UDI’19 3

NLC’03 2-Constantia 2

DAW 3-EGS’20 2

Volkel 3-Nijnsel 2

Hapse Boys 2-Juliana 2

Reserve 4e klasse 06

FCV Venlo 3-Wittenhorst 3

Venray 3-America

IVO 3-Venlosche Boys 4

Leunen 2-Oostrum 2

Melderslo 2-Vitesse’08 3

Reserve 4e klasse 08

Vitesse’08 2-Montagnards 2

DSV 2-Venray 4

Heijen 2-Achates 2

DWSH’18 2-De Zwaluw 2

Reserve 4e klasse 11

OSS’20 2-DAW 4

Herpinia 2-EVVC 3

TOP 2-EGS’20 3

HVCH 6-WHV 2

Vesta’19 3-Nooit Gedacht 2

Reserve 5e klasse 13

VCH 2-Venray 6

Melderslo 3-VVV’03 2

Blerick 4-HBSV 3

DEV Arcen 2-SSS’18 3

GFC’33 2-Meterik 2

VOS 2-Wittenhorst 5

Reserve 5e klasse 14

SSS’18 4-Venray 5

SV United 3-Stormvogels’28 2

SVOC’01 2-Ysselsteyn 3

EWC’46 2-Leunen 3

Volharding 4-Wittenhorst 4

Reserve 5e klasse 15

Vitesse’08 4-Milsbeek 2

JVC Cuijk 2-VCA 2

De Zwaluw 3-HBV 2

Menos-Achates 3

Constantia 3-EGS’20 5

VIOS’38 2-Olympia’18 4

Reserve 5e klasse 16

Blauw Geel’38 9-FC de Rakt 2

Volkel 4-SES 2

Festilent 3-Juliana 3

Venhorst 3-OSS’20 3

EGS’20 4-UDI’19 5

Reserve 5e klasse 20

Achilles Reek 2-Blauw Geel’38 10

Ulysses 2-EGS’20 6

OSS’20 5-HVCH 8

Vesta’19 4-TOP 3

VROUWEN

2e klasse G

Schaesbergen vr-OJC Rosmalen vr

Rood Wit’62 vr-Bergeijk vr

Festilent vr-Leveroy vr

SSS’18 vr-Wittenhorst vr

HRC’14 vr-Beerse Boys vr

3e klasse E

Nooit Gedacht vr 2-DAW vr

Vitesse’08 vr-Gassel vr

Avesteyn/Heeswijk vr-HBV vr

EVVC vr-Vorstenbossche Boys vr

4e klasse 02

Sambeek vr-MVC’19 vr

Olympia’18 vr-Venray vr

Bieslo vr-Mierlo Hout vr

Volharding vr-Hapse Boys vr

Sparta’18 vr-SJVV vr

4e klasse 03

Avanti’31 vr-OSS’20 vr

MVC’19 vr-Gemert vr

Nulandia vr-Boekel Sport vr

Blauw Geel’38 vr-Berghem Sport vr

UDI’19 vr 3-VOW vr

5e klasse 04

DSV vr-Achates vr

De Zwaluw vr-Hapse Boys vr 2

VVV’03 vr-Venray vr 2

MDOC vr-Vianen Vooruit vr

FCV Venlo vr-SSS’18 vr 2

5e klasse 06

Maaskantse Boys vr-SBV/Ulysses vr

Margriet vr-Prinses Irene vr 2

EVVC vr 2-HVCH vr 3

Vorstenbossche Boys vr 2-HVCH vr 2

TOP vr-SES vr

6e klasse 05

DWSH’18 vr-Brandevoort vr

Someren/NWC vr-Stiphout Vooruit vr

Excellent vr-ZSV vr 3

SJVV vr-SPV/Deurne vr

6e klasse 06

Volharding 2 vr-America vr

Olympia’18 2 vr-BVV’27 vr

MDOC vr 2-Melderslo vr

Holthees/Smakt vr-Hegelsom vr

HRC’27 vr-Oostrum vr

SVB United vr-Montagnards vr

6e klasse 08

DAW vr 2-Achilles Reek vr

Vesta’19 vr-VCO vr

DWSH’18 vr 2-SIOL/JVC Cuijk vr

EGS’20 2 vr-Juliana 2 vr

Meer berichten