Uitslagen Voetbal Reserveteams en Vrouwen 3 oktober
Voetbal 193 keer gelezenReserve Hoofdklasse HK
Groene Ster 2-Erp 2 1-1
ZSV 2-Venlosche Boys 2 2-1
HVCH 2-Sparta’25 2 2-1
NWC 2-Someren 2 3-1
Wittenhorst 2-Deurne 2 3-1
Reserve 2e Klasse C
Mifano 2-Baarlo 2 0-4
Bavos 2-Sparta’18 2 4-2
FCV Venlo 2-Volharding 3 1-6
Sportclub Irene 2-HVCH 4 0-2
SSS’18 2-MMC Weert 3 6-0
Reserve 2e Klasse D
Avanti’31 2-Prinses Irene 2 5-2
HVCH 3-Vianen Vooruit 2 afgelast
UDI’19 2-Schijndel 2 2-1
DAW 2-Heeswijk 2 2-1
Nooit Gedacht 2-Volkel 2 2-2
Reserve 3e klasse G
Excellent 2-UDI’19 3 3-1
NLC’03 2-Constantia 2 0-3
DAW 3-EGS’20 2 afgelast
Volkel 3-Nijnsel 2 2-1
Hapse Boys 2-Juliana 2 afgelast
Reserve 4e klasse 06
FCV Venlo 3-Wittenhorst 3 3-0
Venray 3-America 2-3
IVO 3-Venlosche Boys 4 3-2
Leunen 2-Oostrum 2 2-2
Melderslo 2-Vitesse’08 3 5-0
Reserve 4e klasse 08
Vitesse’08 2-Montagnards 2 1-1
DSV 2-Venray 4 afgelast
Heijen 2-Achates 2 4-5
DWSH’18 2-De Zwaluw 2 1-1
Reserve 4e klasse 11
OSS’20 2-DAW 4 1-2
Herpinia 2-EVVC 3 2-6
TOP 2-EGS’20 3 0-4
HVCH 6-WHV 2 afgelast
Vesta’19 3-Nooit Gedacht 2 afgelast
Reserve 5e klasse 13
VCH 2-Venray 6 1-1
Melderslo 3-VVV’03 2 2-2
Blerick 4-HBSV 3 1-5
DEV Arcen 2-SSS’18 3 3-5
GFC’33 2-Meterik 2 4-1
VOS 2-Wittenhorst 5 0-2
Reserve 5e klasse 14
SSS’18 4-Venray 5 afgelast
SV United 3-America 3-1
Oostrum 3-Stormvogels’28 2 9-4
SVOC’01 2-Ysselsteyn 3 4-6
EWC’46 2-Leunen 3 3-1
Volharding 4-Wittenhorst 4 5-4
Reserve 5e klasse 15
Vitesse’08 4-Milsbeek 2 afgelast
JVC Cuijk 2-VCA 2 4-2
De Zwaluw 3-HBV 2 0-3
Menos-Achates 3 1-7
Constantia 3-EGS’20 5 5-2
VIOS’38 2-Olympia’18 4 1-4
Reserve 5e klasse 16
Blauw Geel’38 9-FC de Rakt 2 0-4
Volkel 4-SES 2 afgelast
Festilent 3-Juliana 3 4-0
Venhorst 3-OSS’20 3 afgelast
EGS’20 4-UDI’19 5 afgelast
Reserve 5e klasse 20
Achilles Reek 2-Blauw Geel’38 10 1-2
Ulysses 2-EGS’20 6 afgelast
OSS’20 5-HVCH 8 2-1
Vesta’19 4-TOP 3 afgelast
VROUWEN
2e klasse G
Leveroy vr-Schaesberg vr 1-5
OJC Rosmalen vr-Rood Wit’62 vr 0-1
Beerse Boys vr-SSS’18 vr 1-0
Bergeijk vr-ZSV vr 1-4
Wittenhorst vr-HRC’14 vr 3-0
3e klasse E
Nooit Gedacht vr 2-DAW vr 0-3
Vitesse’08 vr-Gassel vr 2-3
Avesteyn/Heeswijk vr-HBV vr 0-3
EVVC vr-Vorstenbossche Boys vr 0-2
4e klasse 02
Sambeek vr-MVC’19 vr 3-3
Olympia’18 vr-Venray vr 2-3
Bieslo vr-Mierlo Hout vr 7-0
Volharding vr-Hapse Boys vr afgelast
Sparta’18 vr-SJVV vr 2-2
4e klasse 03
Avanti’31 vr-OSS’20 vr 7-0
MVC vr-Gemert vr 2-0
Nulandia vr-Boekel Sport vr 2-2
Blauw Geel’38 vr-Berghem Sport vr 1-4
UDI’19 vr 3-VOW vr 1-1
5e klasse 04
DSV vr-Achates vr afgelast
De Zwaluw vr-Hapse Boys vr 2 2-3
VVV’03 vr-Venray vr 2 afgelast
MDOC vr-Vianen Vooruit vr 6-3
FCV Venlo vr-SSS’18 vr 2 9-0
5e klasse 06
Maaskantse Boys vr-SBV/Ulysses vr 4-4
Margriet vr-Prinses Irene vr 2 0-4
EVVC vr 2-HVCH vr 3 1-7
Vorstenbossche Boys vr 2-HVCH vr 2 0-2
TOP vr-SES vr 1-6
6e klasse 05
DWSH’18 vr-Brandevoort vr 4-8
Someren/NWC vr-StiphoutVooruit. vr
afgelast
Excellent vr-ZSV vr 3 21-0
SJVV vr-Bavos vr 2 afgelast
Bruheze vr-SPV/Deurne vr afgelast
6e klasse 06
Volharding 2 vr-America vr 6-1
Olympia’18 2 vr-BVV’27 vr afgelast
MDOC vr 2-Melderslo vr afgelast
Holthees/Smakt vr-Hegelsom vr afgelast
HRC’27 vr-Oostrum vr 3-2
SVB United vr-Montagnards vr afgelast