Programma Voetbal Reserveteams en Vrouwen 17 oktober

  •   keer gelezen   Voetbal

Reserve Hoofdklasse HK 

Someren 2-Erp 2

ZSV 2-Deurne 2

HVCH 2-Venlosche Boys 2

NWC 2-Volharding 2

Groene Ster 2-Sparta’25 2

Reserve 2e klasse C

Baarlo 2-MMC Weert 3

Mifano 2-Volharding 3

Olympia’18 2-HVCH 4

FCV Venlo 2-Bavos 2

Sportclub Irene 2-Sparta’18 2

Reserve 2e klasse D

Avanti’31 2-Heeswijk 2

UDI’19 2-Festilent 2

DAW 2-Vianen Vooruit 2

Nooit Gedacht 2-Schijndel 2

Volkel 2-Prinses Irene 2

Reserve 3e klasse G

Excellent 2-Avesteyn 2

Constantia 2-Nijnsel 2

DAW 3-Juliana 2

NLC’03 2-UDI’19 3

Volkel 3-EGS’20 2

Reserve 4e klasse 06

Wittenhorst 3-Oostrum 2

FCV Venlo 3-America

Venray 3-SVEB 2

Leunen 2-Vitesse’08 3

Melderslo 2-Venlosche Boys 4

Reserve 4e klasse 08

DSV 2-Vitesse’08 2

Achates 2-De Zwaluw 2

Heijen 2-Venray 4

Reserve 4e klasse 11

OSS’20 2-EGS’20 3

EVVC 3-DAW 4

Herpinia 2-Prinses Irene 3

TOP 2-WHV 2

HVCH 6-Nooit Gedacht 3

Reserve 5e klasse 13

VCH 2-VVV’03 2

Blerick 4-Venray 6

DEV Arcen 2-Meterik 2

GFC’33 2-Melderslo 3

SSS’18 3-Wittenhorst 5

VOS 2-HBSV 3

Reserve 5e klasse 14

SSS’18 4-Stormvogels’28 2

SV United 3-Leunen 3

Oostrum 3-America 2

SVOC’01 2-Wittenhorst 4

Volharding 4-EWC’46 2

Reserve 5e klasse 15

Vitesse’08 4-VCA 2

JVC Cuijk 2-Constantia 3

De Zwaluw 3-Achates 3

Menos-EGS’20 

Milsbeek 2-Olympia’18 4

VIOS’38 2-HBV 2

Reserve 5e klasse 16

Blauw Geel’38 9-Festilent 3

Volkel 4-FC Uden 3

EGS’20 4-SES 2

Venhorst 3-FC de Rakt 2

OSS’20 3-UDI’19 5

Reserve 5e klasse 20

Prinses Irene 5-OSS’20 5

Achilles Reek 2-HVCH 8

Ulysses 2-Blauw Geel’38 6

Vesta’19 4-EGS’20 6

Vrouwen Zuid 2

2e klasse G

Leveroy vr-SSS’18 vr

OJC Rosmalen vr-Beerse Boys vr

Bergeijk vr-HRC’14 vr

Festilent vr-ZSV vr

Wittenhorst vr-Schaesberg vr

3e klasse E

Nooit Gedacht vr 2-HBV vr

Gassel vr-DAW vr

Constantia vr-Vorstenbossche Boys vr

NLC’03 vr-EVVC vr

4e klasse 02

Sambeek vr-Venray vr

Mierlo Hout vr-MVC’19 vr

Olympia’18 vr-SJVV vr

Bieslo vr-Hapse Boys vr

Volharding vr-SVEB/Sporting ST vr

4e klasse 03

Juliana vr-Berghem Sport vr

MVC vr-Boekel Sport vr

Nulandia vr-OSS’20 vr

Blauw Geel’38 vr-Gemert vr

UDI’19 vr 3-Avanti’31 vr

5e klasse 04

DSV vr-SSS’18 vr 2

Vianen Vooruit vr-Hapse Boys vr 3

De Zwaluw vr-FCV Venlo vr

VVV’03 vr-Achates vr

MDOC vr-Hapse Boys vr 2

5e klasse 06

Festilent vr 2-HVCH vr 2

EGS’20 vr-Prinses Irene vr 2

Maaskantse Boys vr-HVCH 3

Margriet vr-EVVC vr 2

Vorstenbossche Boys vr 2-SES vr

TOP vr-SBV/Ulysses vr

6e klasse 05

Someren/NWC vr 4-ZSV vr 3

DWSH’18 vr-Bavos vr 2

Excellent/SVS vr-Brandevoort vr

Constantia vr 2-Stiphout Vooruit vr

Bruheze vr-SJVV vr 2

6e klasse 06

Melderslo vr-Oostrum vr

Volharding vr 2-SV United vr

Olympia’18 vr 2-Hegelsom vr

MDOC vr 2-America vr

Holthees/Smakt vr-Montagnards vr

Meer berichten