Uitslagen Voetbal Reserveteams en Vrouwen 17 oktober

  •   keer gelezen   Voetbal

Reserve Hoofdklasse HK 

Someren 2-Erp 2 1-0

ZSV 2-Deurne 2 3-2

HVCH 2-Venlosche Boys 2 1-0

NWC 2-Volharding 2 5-2

Groene Ster 2-Sparta’25 2 1-1

Reserve 2e klasse C

Baarlo 2-MMC Weert 3 3-3

Mifano 2-Volharding 3 1-1

FCV Venlo 2-Bavos 2 1-0

Sportclub Irene 2-Sparta’18 2 3-1

Reserve 2e klasse D

Avanti’31 2-Heeswijk 2 3-1

UDI’19 2-Festilent 2 1-1

DAW 2-Vianen Vooruit 2 5-1

Nooit Gedacht 2-Schijndel 2 1-4

Volkel 2-Prinses Irene 2 2-3

Reserve 3e klasse G

Excellent 2-Avesteyn 2 2

NLC’03 2-UDI’19 3 1-4

Volkel 3-EGS’20 2 1-5

Reserve 4e klasse 06

Wittenhorst 3-Oostrum 2 1-1

FCV Venlo 3-America 2-0

Venray 3-SVEB 2 4-5

Leunen 2-Vitesse’08 3 4-1

Melderslo 2-Venlosche Boys 4 3-2

Reserve 4e klasse 08

DSV 2-Vitesse’08 2 8-1

Heijen 2-Venray 4 7-0

Reserve 4e klasse 11

OSS’20 2-EGS’20 3 3-3

EVVC 3-DAW 4 8-2

Herpinia 2-Prinses Irene 3 0-7

TOP 2-WHV 2 1-3

HVCH 6-Nooit Gedacht 3 2-2

Reserve 5e klasse 13

Blerick 4-Venray 6 2-4

DEV Arcen 2-Meterik 2 2-5

GFC’33 2-Melderslo 3 1-1

SSS’18 3-Wittenhorst 5 2-1

VOS 2-HBSV 3 3-1

Reserve 5e klasse 14

SSS’18 4-Stormvogels’28 2 3-3 

SV United 3-Leunen 3 1-2

Oostrum 3-America 2 2-11

SVOC’01 2-Wittenhorst 4 0-1

Reserve 5e klasse 15

Vitesse’08 4-VCA 2 1-5

De Zwaluw 3-Achates 3 2-6

Menos-EGS’20 5-1

Milsbeek 2-Olympia’18 4 4-1

VIOS’38 2-HBV 2 0-4

Reserve 5e klasse 16

Blauw Geel’38 9-Festilent 3 0-4

Volkel 4-FC Uden 3 5-4

EGS’20 4-SES 2 2-3

Venhorst 3-FC de Rakt 2 2-1

OSS’20 3-UDI’19 5 1-20

Reserve 5e klasse 20

Prinses Irene 5-OSS’20 5 2-4

Achilles Reek 2-HVCH 8 3-2

Vesta’19 4-EGS’20 6 1-2

Vrouwen Zuid 2

2e klasse G

Leveroy vr-SSS’18 vr 1-2

OJC Rosmalen vr-Beerse Boys vr 1-2

Bergeijk vr-HRC’14 vr 1-5

Festilent vr-ZSV vr 3-2

Wittenhorst vr-Schaesberg vr 0-3

3e klasse E

Nooit Gedacht vr 2-HBV vr 2-4

Gassel vr-DAW vr 1-3

Constantia vr-Vorstenbossche Boys vr 5-2

NLC’03 vr-EVVC vr 0-3

4e klasse 02

Sambeek vr-Venray vr 1-3

Mierlo Hout vr-MVC’19 vr 7-0

Olympia’18 vr-SJVV vr 5-2

Bieslo vr-Hapse Boys vr 4-1

4e klasse 03

Juliana vr-Berghem Sport vr 0-4

MVC vr-Boekel Sport vr 3-1

Blauw Geel’38 vr-Gemert vr 2-1

UDI’19 vr 3-Avanti’31 vr 0-0

5e klasse 04

DSV vr-SSS’18 vr 2 4-0

Vianen Vooruit vr-Hapse Boys vr 3 7-1

SVEB/Sporting ST vr-Venray vr 2 2-0 

5e klasse 06

EGS’20 vr-Prinses Irene vr 2 5-4

Maaskantse Boys vr-HVCH 3 0-6

Margriet vr-EVVC vr 2 4-3

Vorstenbossche Boys vr 2-SES vr 1-5

TOP vr-SBV/Ulysses vr 3-6

6e klasse 05

Someren/NWC vr 4-ZSV vr 3 2-0

Excellent/SVS vr-Brandevoort vr 3-3

Constantia vr 2-Stiphout Vooruit vr 1-0

Bruheze vr-SJVV vr 2 8-1

Constantia vr 2-DWSH vr 5-1

SJVV vr 2-Bavos vr 2 0-1

6e klasse 06

Melderslo vr-Oostrum vr 1-0

Olympia’18 vr 2-Hegelsom vr 1-0

MDOC vr 2-America vr 5-0

Hegelsom vr-MDOC vr 2 1-6

6e klasse 08

DAW 2 vr-OSS’20 vr 2 0-7

NLC’03 vr 3-Vesta’19 vr 0-7

DWSH’18 2 vr-Achilles Reek vr 1-7

Juliana vr 2-SIOL/JVC Cuijk vr 0-1

Meer berichten