Programma Voetbal Reserveteams en Vrouwen 28 november

  •   keer gelezen   Voetbal

Reserve Hoofdklasse HK

Deurne 2-Erp 2

Sparta’25 2-Volharding 2

HVCH 2-NWC 2

Venlosche Boys 2-Someren 2

Wittenhorst 2-Groene Ster 2

Reserve 2e klasse C

Sparta’18 2-MMC Weert 3

Bavos 2-SSS’18 2

Olympia’18 2-Mifano 2

FCV Venlo 2-Sportclub Irene 2

HVCH 4-Bavos 2

Reserve 2e klasse D

Avanti’31 2-Volkel 2 (23-11)

Festilent 2-Vianen Vooruit 2 (25-11)

Festilent 2-Avanti’31 2

UDI’19 2-HVCH 3

Vianen Vooruit 2-Volkel 2

DAW 2-Nooit Gedacht 2

Heeswijk 2-Schijndel 2


Reserve 3e klasse G

Excellent 2-Hapse Boys 2

Avesteyn 2-Volkel 3

DAW 3-NLC’03 2

EGS’20 2-UDI’19 3

Juliana 2-Constantia 2

Reserve 4e klasse 06

Oostrum 2-Melderslo 2

Vitesse’08 3-America

Venray 3-IVO 3

SVEB 2-Leunen 2

Venlosche Boys 4-Wittenhorst 3

Melderslo 2-FCV Venlo 3

Reserve 4e klasse 08

Hapse Boys 3-Achates 2

Montagnards 2-De Zwaluw 2

Vitesse’08 2-DWSH’18 2

Toxandria 2-Venray 4

Reserve 4e klasse 11

EGS’20 3-Prinses Irene 3

WHV 2-EVVC 3

Nooit Gedacht 3-DAW 4

TOP 2-Herpinia 2

Vesta’19 3-OSS’20 2

Reserve 5e klasse 13

VVV’03 2-Wittenhorst 5

Venray 6-SSS’18 3

Melderslo 3-VOS 2

Blerick 4-DEV Arcen 2

HBSV 3-Meterik 2

Reserve 5e klasse 14
America 2-Ysselsteyn 3

Oostrum 3-SVOC’01 2

EWC’46 2-SSS’18 4

Stormvogels’28 2-Wittenhorst 4

Volharding 4-SV United 3

Reserve 5e klasse 15

Achates 3-Milsbeek 2
JVC Cuijk 2-Menos

De Zwaluw 3-Vitesse’08 4

HBV 2-VCA 2

EGS’20 5-Olympia’18 4

Constantia 3-VIOS’38 2

Reserve 5e klasse 16
SES 2-FC de Rakt 2

Volkel 4-Venhorst 3

Festilent 3-EGS’20 4

Juliana 3-UDI’19 5

Reserve 5e klasse 20

Prinses Irene 5-Achilles Reek 2

Ulysses 2-FC Schadewijk 2
HVCH 8-TOP 3

OSS’20 5-Vesta’19 4

Oost

Reserve 5e klasse 02

FC Kunde 4-Union 3

Brakkenstein 7-SV Waalstad 3

Eendracht’30 2-Trekvogels 5

Juliana’31 3-WVW 2

Ewijk 4-Blauw Wit 3

DVSG 2-Overasseltse Boys 2

Zuid 2

Vrouwen

2e klasse G

Schaesberg vr-Festilent vr

OJC Rosmalen vr-Leveroy vr

Beerse Boys vr-Bergeijk vr

SSS’18 vr-ZSV vr

HRC’14 vr-Rood Wit’62 vr 2

3e klasse E

NLC’03 vr-DAW vr

Avesteyn/Heeswijk vr-Vitesse’08 vr

Vorstenbossche Boys vr-DAW vr

EVVC vr-Nooit Gedacht vr 2

4e klasse 02

Venray vr-Hapse Boys vr

SJVV vr-Mierlo Hout vr

Olympia’18 vr-Bieslo vr

Volharding vr-Sparta’18 vr

4e klasse 03

OSS’20 vr-Berghem Sport vr

Avanti’31 vr-Blauw Geel’38 vr

Boekel Sport vr-Juliana vr

Gemert vr-VOW vr

UDI’19 3 vr-Nulandia vr

5e klasse 04

SSS’18 2 vr-SVEB/Sporting ST vr (23-11)

SSS’18 2 vr-Hapse Boys 3 vr

Achates vr-Vianen Vooruit vr

De Zwaluw vr-DSV vr

Venray 2 vr-Hapse Boys vr

VVV’03 vr-MDOC vr

FCV Venlo vr-SVEB/Sporting ST vr

5e klasse 06

SBV/Ulysses vr-Festilent 2 vr

HVCH 3 vr-HVCH 2 vr

Margriet vr-Maaskantse Boys vr

EVVC vr 2-Vorstenbossche Boys vr 2

SES vr-Prinses Irene 2 vr

TOP vr-EGS’20 vr

6e klasse 05

ZSV 3 vr-SPV/Deurne vr

SJVV 2 vr-Someren/NWC vr 4

Bruheze vr-DWSH’18 vr

Brandevoort vr-Constantia vr 2

Bavos 2 vr-Stiphout vr

6e klasse 08

DAW vr 2-EGS’20 vr 2

Vesta’19 vr-DWSH’18 vr 2

VCO vr-SIOL/JVC Cuijk vr

OSS’20 vr 2-Juliana vr 2

Meer berichten