Uitslagen Voetbal Reserveteams en Vrouwen 28 november

  •   keer gelezen   Voetbal

Reserve Hoofdklasse HK

Deurne 2-Erp 2 3-2

Sparta’25 2-Volharding 2 2-3

HVCH 2-NWC 2 1-0

Venlosche Boys 2-Someren 2 2-3

Reserve 2e klasse C

Olympia’18 2-Mifano 2 1-1

FCV Venlo 2-Sportclub Irene 2 2-3

HVCH 4-Bavos 23-1

Reserve 2e klasse D

Avanti’31 2-Volkel 2 3-1

Festilent 2-Vianen Vooruit 2 9-0

Festilent 2-Avanti’31 2 5-0

UDI’19 2-HVCH 3 0-2

Vianen Vooruit 2-Volkel 2 2-1

DAW 2-Nooit Gedacht 2 1-0

Heeswijk 2-Schijndel 2 2-0


Reserve 3e klasse G

Excellent 2-Hapse Boys 2 1-1

Avesteyn 2-Volkel 3 4-0

DAW 3-NLC’03 2 2-0

EGS’20 2-UDI’19 3 1-5

Nijnsel 2-Juliana 2 2-3

Reserve 4e klasse 06

Oostrum 2-Melderslo 2 2-4

Vitesse’08 3-America 1-5

Venray 3-IVO 3 3-1

SVEB 2-Leunen 2 6-3

Venlosche Boys 4-Wittenhorst 3 3-5

Melderslo 2-FCV Venlo 3 0-1

Reserve 4e klasse 08

Vitesse’08 2-DWSH’18 2 4-0

Toxandria 2-Venray 4 1-4

Reserve 4e klasse 11

EGS’20 3-Prinses Irene 3 1-5

WHV 2-EVVC 3 1-5

Nooit Gedacht 3-DAW 4 2-1

TOP 2-Herpinia 2 3-0

Vesta’19 3-OSS’20 2 7-1

Reserve 5e klasse 13

Venray 6-SSS’18 3 2-0

Reserve 5e klasse 14

Oostrum 3-SVOC’01 2 2-5

Stormvogels’28 2-Wittenhorst 4 0-4

Volharding 4-SV United 3 1-0

Reserve 5e klasse 15
JVC Cuijk 2-Menos 2-3

De Zwaluw 3-Vitesse’08 4 1-5

HBV 2-VCA 2 1-1

Constantia 3-VIOS’38 2 2-1

Reserve 5e klasse 16

Festilent 3-EGS’20 4 2-1

Oost

Reserve 5e klasse 02

FC Kunde 4-Union 3 2-4

Juliana’31 3-WVW 2 0-2

DVSG 2-Overasseltse Boys 2 6-0

Zuid 2

Vrouwen

2e klasse G

Schaesberg vr-Festilent vr 4-2 

OJC Rosmalen vr-Leveroy vr 2-0

Beerse Boys vr-Bergeijk vr 7-0

SSS’18 vr-ZSV vr 5-1

3e klasse E

NLC’03 vr-DAW vr 0-3

Vorstenbossche Boys vr-DAW vr 1-4

EVVC vr-Nooit Gedacht 2 vr 1-0

4e klasse 02

Venray vr-Hapse Boys vr 2-2

SJVV vr-Mierlo Hout vr 4-2

Volharding vr-Sparta’18 vr 1-5

4e klasse 03

OSS’20 vr-Berghem Sport vr 7-2

Avanti’31 vr-Blauw Geel’38 vr 5-1

UDI’19 3 vr-Nulandia vr 4-1

5e klasse 04

SSS’18 2 vr-SVEB/Sporting ST vr 9-0

SSS’18 2 vr-Hapse Boys 3 vr 2-5

Achates vr-Vianen Vooruit vr 4-2

De Zwaluw vr-DSV vr 2-4

VVV’03 vr-MDOC vr 1-0

5e klasse 06

SBV/Ulysses vr-Festilent 2 vr 7-1

Margriet vr-Maaskantse Boys vr 4-3

EVVC 2 vr-Vorstenbossche Boys 2 vr 6-3

TOP vr-EGS’20 vr 2-2

6e klasse 05

SJVV 2 vr-Someren/NWC 4 vr 4-2

Bruheze vr-DWSH’18 vr 5-0

Brandevoort vr-Constantia 2 vr 1-3

Bavos 2 vr-Stiphout Vooruit vr 1-1 

6e klasse 08

DAW 2 vr-EGS’20 2 vr 3-3

Vesta’19 vr-DWSH’18 2 vr 5-0

VCO vr-SIOL/JVC Cuijk vr 0-3

DWSH’18 2 vr-DAW 2 vr 12-1 

Meer berichten