Programma Voetbal B-categorie Reserveteams en Vrouwen 5 december

  •   keer gelezen   Voetbal

Reserve 4e klasse 06

Wittenhorst 3-Melderslo 2

IVO 3-SVEB 2

Leunen 2-Venray 3

Oostrum 2-Vitesse’08 3

America-Venlosche Boys 4

Reserve 4e klasse 08

De Zwaluw 2-Toxandria 2

DWSH’18 2-DSV 2

Venray 4-Hapse Boys 3

Heijen 2-Montagnards 2

Reserve 4e klasse 11

EVVC 3-TOP 2

DAW 4-EGS’20 3

Herpinia 2-Nooit Gedacht 3

Prinses Irene 3-WHV 2

HVCH 6-Vesta’19 3

Reserve 5e klasse 13

Meterik 2-Venray 6

DEV Arcen 2-VVV’03 2

Wittenhorst 5-HBSV 3

SSS’18 3-Blerick 4

VOS 2-GFC’33 2

Reserve 5e klasse 14

Wittenhorst 4-America 2

SSS’18 4-Volharding 4

SV United 3-EWC’46 2

SVOC’01 2-Leunen 3

Ysselsteyn 3-Oostrum 3

Reserve 5e klasse 15

Olympia’18 4-HBV 2

Vitesse’08 4-EGS’20 5

VCA 2-Achates 3

Menos-Constantia 3

Milsbeek 2-De Zwaluw 3

VIOS’38 2-JVC Cuijk 2

Reserve 5e klasse 16

Venhorst 3-Juliana 3

UDI’19 5-SES 2

EGS’20 4-Blauw Geel’38 9

FC de Rakt 2-FC Uden 3

Reserve 5e klasse 20

Achilles Reek 2-OSS’20 5

FC Schadewijk 2-HVCH 8

Vesta’19 4-Prinses Irene 5

TOP 3-EGS’20 6

Oost

Reserve 5e klasse 02

Juliana’31 3-Ewijk 4 (1-12)

Trekvogels 5-FC Kunde 4

Overasseltse B. 2-Brakkenstein 7

WVW 2-DVSG 2

Union 3-Eendracht’30 2

Blauw Wit 3-Juliana’31 3

SV Waalstad 3-Ewijk 4

Zuid 2

Vrouwen

4e klasse 02

Mierlo Hout vr-Olympia’18

Sambeek vr-Volharding vr

MVC’19 vr-Venray vr

Hapse Boys vr-SJVV vr

4e klasse 03

Juliana vr-MVC vr

Nulandia vr-Avanti’31 vr

Blauw Geel’38 vr-UDI’19 vr 3

Berghem Sport vr-Gemert vr

VOW vr-Boekel Sport vr

VOW vr-Avanti’31 vr (30-11)

5e klasse 04

DSV vr-FCV Venlo vr

Hapse Boys vr 3-Venray vr 2

Vianen Vooruit vr-VVV’03 vr

Hapse Boys vr 2-Achates vr

SVEB/Sporting ST vr-De Zwaluw vr

MDOC vr-SSS’18 vr 2

5e klasse 06

Prinses Irene vr 2-SBV/Ulysses vr

Festilent vr 2-TOP vr

EGS’20 vr-HVCH vr 3

Maaskantse Boys vr-EVVC vr 2

HVCH vr 2-SES vr

Vorstenbossche Boys vr 2-Margriet vr

6e klasse 05

DWSH’18 vr-SJVV vr 2

Constantia vr-Excellent/SVS vr

Stiphout Vooruit vr-ZSV vr 3

SPV/Deurne vr-Brandevoort vr

6e klasse 08

SIOL/JVC Cuijk vr-Achilles Reek vr

DWSH’18 vr 2-NLC’03 vr 3

Juliana vr 2-DAW vr 2

EGS’20 vr 2-VCO vr

Meer berichten