Programma Voetbal Reserveteams en Vrouwen 22 mei

  •   keer gelezen   Voetbal

Reserve Hoofdklasse HK

Groene Ster 2-Volharding 2

HVCH 2-Someren 2

Venlosche Boys 2-Erp 2

Wittenhorst 2-ZSV 2

NWC 2-Sparta’25 2

Reserve 2e klasse C

Volharding 3-Olympia’18 2 (19-5)

Bavos 2-Sportclub Irene 2

Olympia’18 2-Baarlo 2

FCV Venlo 2-Sparta’18 2

SSS’18 2-Volharding 3

Reserve 3e klasse G

NLC’03 2-EGS’20 2

DAW 3-Constantia 2

Avesteyn 2-Hapse Boys 2

Volkel 3-UDI’19 3

Juliana 2-Nijnsel 2

Reserve 4e klasse 06

Vitesse’08 3-Venlosche Boys 4 (17-5)

SVEB 2-America (19-5)

FCV Venlo 3-IVO 3

Venray 3-Leunen 2

Venlosche Boys 4-America

Melderslo 2-Oostrum 2

Reserve 4e klasse 08

DSV 2-Achates 2 (19-5)

Heijen 2-Toxandria 2 (19-5)

Hapse Boys 3-Venray 4

Montagnards 2-Achates 2

Vitesse’08 2-Toxandria 2

DSV 2-DWSH’18 2

Reserve 4e klasse 11

HVCH 6-Herpinia 2 (17-5)

TOP 2-OSS’20 2 (19-5)

EVVC 3-Herpinia 2 (19-5)

TOP 2-DAW 4

Herpinia 2-HVCH 6

WHV 2-Prinses Irene 3

Nooit Gedacht 3-EVVC 3

Vesta’19 3-EGS’20 3

Reserve 5e klasse 13

VVV’03 2-SSS’18 3

Venray 6-Meterik 2

Melderslo 3-HBSV 3

GFC’33 2-VOS 2

Blerick 4-Wittenhorst 5

Meterik 2-VVV’03 3 (19-5)

Reserve 5e klasse 14

Leunen 3-Wittenhorst 4 (18-5)

SVOC’01 2-Stormvogels’28 2 (19-5)

America 2-Wittenhorst 4

SVOC’01 2-SV United 3

Volharding 4-SSS’18 4

Leunen 3-Ysselsteyn 3

Reserve 5e klasse 15

JVC Cuijk 2-VIOS’38 2

Vitesse’08 4-Menos

Achates 3-VCA 2

De Zwaluw 3-Olympia’18 4

EGS’20 5-Milsbeek 2

Constantia 3-HBV 2

Reserve 5e klasse 16

Blauw Geel’38 9-EGS’20 4

Volkel 4-UDI’19 5

FC Uden 3-FC de Rakt 2

Festilent 3-SES 3

Reserve 5e klasse 20

Prinses Irene 5-Vesta’19 4

OSS’20 5-EGS’20 6

Reserve 6e klasse 32

Vianen Vooruit 3-HRC’27 (17-5)

Volharding 6-Sambeek 2 (19-5)

De Zwaluw 4-Sambeek 2

Heijen 4-Vianen Vooruit 3

Vitesse’08 5-Olympia’18 5

DSV 4-HRC’27

Hapse Boys 6-VIOS’38 3

Reserve 6e klasse 35

Gemert 9-Handel 3 (17-5)

Gemert 9-Boekel Sport 8

De Braak 6-MVC 3

Westerbeekse Boys-Fiducia 3

Menos 2-DSV 6

Venhorst 4-Excellent 3

Oost

Reserve 5e klasse 02

Brakkenstein 7-Union 3 (18-5)

WVW 2-Juliana’31 3 (19-5)

Eendracht’30 2-Union 3

Ewijk 4-Waalstad 3

WVW 2-Trekvogels 5

DVSG 2-Blauw Wit 3

Zuid 2 

Vrouwen

2e klasse G

Schaesberg vr-ZSV vr

OJC Rosmalen vr-SSS’18 vr

Beerse Boys vr-Leveroy vr

Bergeijk vr-Rood Wit’62 vr

Wittenhorst vr-Festilent vr

4e klasse 02

Venray vr-Bieslo vr (17-5)

Mierlo Hout vr-Venray vr

SJVV vr-Hapse Boys vr

Olympia’18 vr-MVC’19 vr

Bieslo vr-Sparta’18 vr

Volharding vr-Sambeek vr

5e klasse 04

SVEB/Sporting ST vr-FCV Venlo vr

DSV vr-VVV’03 vr

SSS’18 2 vr-Vianen Vooruit vr

Achates vr-Hapse Boys 2 vr

VVV’03 vr-Hapse Boys 3 vr

De Zwaluw vr-SVEB/Sporting ST vr

MDOC vr-DSV vr

5e klasse 06

EGS’20 vr-Maaskantse Boys vr

HVCH 3 vr-Festilent 2 vr

EVVC 2 vr-SES vr

SBV/Ulysses vr-Prinses Irene 2 vr

TOP vr-HVCH 2 vr

6e klasse 05

Constan. 2 vr-SPV/Deurne vr (17-5)

Excellent/SVS vr-Stiph.Vooruit vr

Brandevoort vr-SPV/Deurne vr

SJVV 2 vr-ZSV 3 vr

Bruheze vr-Someren/NWC vr

Bavos 2 vr-Constantia 2 vr

6e klasse 08

DWSH’18 2 vr-EGS’20 2 vr (19-5)

DAW 2 vr-SIOL/JVC Cuijk vr

Vesta’19 vr-Achilles Reek vr

NLC’03 3 vr-DWSH’18 2 vr

VCO vr-Juliana 2 vr

Meer berichten