Uitslagen Voetbal Reserveteams en Vrouwen 22 mei

  •   keer gelezen   Voetbal

Reserve Hoofdklasse HK

Groene Ster 2-Volharding 2 2-0

HVCH 2-Someren 2 0-0

Venlosche Boys 2-Erp 2 0-1

NWC 2-Sparta’25 2 4-0

Reserve 2e klasse C

Volharding 3-Olympia’18 2 4-2

Bavos 2-Sportclub Irene 2 1-1

Olympia’18 2-Baarlo 2 6-1

FCV Venlo 2-Sparta’18 2 7-4

SSS’18 2-Volharding 3 3-3

Reserve 3e klasse G

NLC’03 2-EGS’20 2 2-5

DAW 3-Constantia 2 2-4

Avesteyn 2-Hapse Boys 2 1-0

Volkel 3-UDI’19 3 0-7

Juliana 2-Nijnsel 2 1-3

Reserve 4e klasse 06

Vitesse’08 3-Venlosche Boys 4 2-0

SVEB 2-America 2-2

FCV Venlo 3-IVO 3 6-0

Venray 3-Leunen 2 4-5

Venlosche Boys 4-America 1-0

Reserve 4e klasse 08

DSV 2-Achates 2 2-2

Heijen 2-Toxandria 2 5-0

Hapse Boys 3-Venray 4 0-3

Montagnards 2-Achates 2 0-1

Vitesse’08 2-Toxandria 2 2-0

DSV 2-DWSH’18 2 6-1

Reserve 4e klasse 11

HVCH 6-Herpinia 2 4-1

TOP 2-OSS’20 2 3-1

TOP 2-DAW 4 0-3

Herpinia 2-HVCH 6 5-3

Nooit Gedacht 3-EVVC 3 1-5

Vesta’19 3-EGS’20 3 2-2

Reserve 5e klasse 13

Venray 6-Meterik 2 1-5

Melderslo 3-HBSV 3 6-0

GFC’33 2-VOS 2 4-0

Meterik 2-VVV’03 3 8-1

Reserve 5e klasse 14

Leunen 3-Wittenhorst 4 3-0

SVOC’01 2-Stormvogels’28 2 6-4

America 2-Wittenhorst 4 0-3

SVOC’01 2-SV United 3 0-6

Volharding 4-SSS’18 4 6-1

Leunen 3-Ysselsteyn 3 2-1

Reserve 5e klasse 15

Vitesse’08 4-Menos 2-8

Achates 3-VCA 2 2-1

De Zwaluw 3-Olympia’18 4 2-5

Constantia 3-HBV 2 1-4

Reserve 5e klasse 16

FC Uden 3-FC de Rakt 2 0-1

Festilent 3-SES 3 3-3

Reserve 5e klasse 20

Prinses Irene 5-Vesta’19 4 1-2

OSS’20 5-EGS’20 6 4-3

Reserve 6e klasse 32

Vianen Vooruit 3-HRC’27 2-3

Volharding 6-Sambeek 2 2-3

De Zwaluw 4-Sambeek 2 4-2

Vitesse’08 5-Olympia’18 5 6-1

DSV 4-HRC’27 0-2

Hapse Boys 6-VIOS’38 3 3-3

Reserve 6e klasse 35

Gemert 9-Handel 3 2-3

Gemert 9-Boekel Sport 8 5-2

De Braak 6-MVC 3 3-1

Westerbeekse Boys-Fiducia 3 1-0

Oost

Reserve 5e klasse 02

Brakkenstein 7-Union 3 5-3

WVW 2-Juliana’31 3 0-0

Ewijk 4-Waalstad 3 3-7

WVW 2-Trekvogels 5 2-0

DVSG 2-Blauw Wit 3 5-3

Zuid 2 

Vrouwen

2e klasse G

OJC Rosmalen vr-SSS’18 vr 6-0

Beerse Boys vr-Leveroy vr 3-2

Bergeijk vr-Rood Wit’62 vr 0-4

Wittenhorst vr-Festilent vr 3-1

4e klasse 02

Venray vr-Bieslo vr 3-3

Mierlo Hout vr-Venray vr 0-2

SJVV vr-Hapse Boys vr 3-2

Olympia’18 vr-MVC’19 vr 3-0

Bieslo vr-Sparta’18 vr 4-6

Volharding vr-Sambeek vr 1-1

5e klasse 04

SVEB/Sport.ST vr-FCV Venlo vr 2-1

DSV vr-VVV’03 vr 3-0

Achates vr-Hapse Boys 2 vr 4-2

VVV’03 vr-Hapse Boys 3 vr 2-1

MDOC vr-DSV vr 3-1

5e klasse 06

EGS’20 vr-Maaskantse Boys vr 8-0

HVCH 3 vr-Festilent 2 vr 5-1

EVVC 2 vr-SES vr 3-1

SBV/Ulysses vr-Prinses Irene 2 vr 1-0

TOP vr-HVCH 2 vr 2-4

6e klasse 05

Constan. 2 vr-SPV/Deurne vr 10-0

Brandevoort vr-SPV/Deurne vr 10-0

Bruheze vr-Someren/NWC vr 4-0

6e klasse 08

DWSH’18 2 vr-EGS’20 2 vr 0-2

DAW 2 vr-SIOL/JVC Cuijk vr 3-0

Vesta’19 vr-Achilles Reek vr 2-1

NLC’03 3 vr-DWSH’18 2 vr 1-3

VCO vr-Juliana 2 vr 2-3

Meer berichten