
Fysiotherapie Hofmans van Benthum breidt uit met osteopathie
CUIJK | Fysiotherapie Hofmans van Benthum breidt uit met osteopathie. Ben je overal geweest, maar heeft niemand een verklaring voor jouw klachten? Of heb je juist last van steeds terugkerende ongemakken? Sanne Janssen kijkt graag met je mee. "We nemen de gehele keten mee in zowel het onderzoek, als de behandeling."
Ze vertelt: "Ik wil weten waarom die klachten er zijn, en zelfs steeds weer terugkeren. Het is fijn om iemand te kunnen helpen die onbegrepen klachten en, of pijn heeft. Ongeacht welke specialisatie je volgt, bij Fysiotherapie Hofmans van Benthum hebben we allemaal hetzelfde doel voor ogen. We willen dat onze patiënten na een behandeling zonder klachten naar huis gaan, waar ze zonder pijn weer van hun dagelijkse leven kunnen genieten."
Gehele lichaam
Van origine is Janssen fysiotherapeute. Momenteel volgt ze de masteropleiding Osteopathie. De kennis die ze nu opdoet, verwerkt ze in haar behandeling. Wat het verschil is? Dat legt ze gedreven uit. "In de osteopathie kijken we breder naar het menselijk lichaam, dan bijvoorbeeld alleen maar naar de knie. Zo kan het zijn dat naast de spieren, banden en gewrichten, ook de bezenuwing, de doorbloeding en de beweeglijkheid van organen wordt nagekeken. Dit laatste is uniek in de osteopathie ten opzichte van andere disciplines zoals fysiotherapie."
Janssen kijkt daarbij niet alleen naar de klacht, maar naar het gehele lichaam. "Tijdens het eerste gesprek stel ik tal van vragen. Kom je bijvoorbeeld met knieklachten bij mij, dan zal ik daar natuurlijk naar informeren. Maar ik vraag ook naar je voorgeschiedenis; heb je al eerder lichamelijke klachten gehad? En ik informeer naar je algemene gezondheid, levensstijl en voeding. Vanuit deze brede visie ga ik steeds specifieker kijken naar hoe we de klachten het beste kunnen verhelpen. De gehele lichamelijke keten wordt hier dus in meegenomen."
Meer informatie
Wil je graag weten of wij iets voor jouw klachten kunnen betekenen? Neem dan contact op met Fysiotherapie Hofmans van Benthum, tel. 0485-751441 of kijk op www.hofmansvanbenthum.nl.
Lees meer hierover in nieuwblad De Maas Driehoek van dinsdag 3 december.
-
12:30
-
9:00
1
-
1 dag geleden
6
-
Open avond Jenaplanschool de Lindekring en Peuterspeelzaal Klein Geluk in Sint Agatha
1 dag geleden
-
1 dag geleden
4
-
1 dag geleden
1
-
1 dag geleden
-
DorpsDeal van de week Dag-entree bij Sauna & Beauty Oase voor maar €17,50
1 dag geleden
-
1 dag geleden
-
2 dagen geleden
-
Petitie tegen plannen Lob van Gennep al 1000 keer getekend
2 dagen geleden
-
Programma Voetbal Reserveteams en Vrouwen 8 december 2019
2 dagen geleden
-
Laatste fase wijkrevitalisering De Valuwe van start
2 dagen geleden
1
-
Brand bij bedrijf in Cuijk: veel rookschade
3 dagen geleden
2
-
Kunstcollectief Kunstkolk opent pop-up galerie in Kloostertuin
3 dagen geleden
-
INTERVIEW 'Tot op de dag van vandaag weet ik niet wat de aanleiding voor het onderzoek is geweest'
3 dagen geleden
-
Eerste glasvezelkabel wordt deze maand gelegd in Grave
3 dagen geleden
-
Rokend bestelbusje zorgt voor file op A73 richting Haps
3 dagen geleden
4
-
Vrachtwagen botst op wegversmalling op A77 bij Gennep
3 dagen geleden
10
-
'Voldoende perspectief voor een eigen ambtelijke organisatie Mill'
3 dagen geleden
-
3 dagen geleden
30
-
3 dagen geleden
2
-
3 dagen geleden
5
-
Beauty & Hairdesigners Milano Pro in Boxmeer klaar voor de toekomst
4 dagen geleden
1
Meest gelezen





Nieuwsoverzicht
-
Grootste kerststallenexpositie van Nederland te zien in St. Petrusbasiliek Boxmeer
12:30
-
'Eerste steenlegging' en vlag in top bij Parkboerderij in Avonturenpark Oploo
9:00
1
-
Speld van Verdienste voor Boxmerenaar Rudi Nabuurs
1 dag geleden
6
-
Open avond Jenaplanschool de Lindekring en Peuterspeelzaal Klein Geluk in Sint Agatha
1 dag geleden
-
Waterpeil de Kuilen bij Langenboom te laag: 1 januari 2020 geen Nieuwjaarsduik
1 dag geleden
4