Logo kliknieuws.nl/oss
Wie oefent er tegen wie tijdens de voorbereiding op het seizoen 2020-2021?
Wie oefent er tegen wie tijdens de voorbereiding op het seizoen 2020-2021? (Foto: Jeff Meijs/Voetbal-shoot.nl)

Oefenprogramma amateurvoetbal

  •   13157 keer gelezen   Voetbal

Nu bekend is dat in september het amateurvoetbal weer 'gewoon' van start gaat, zijn clubs druk bezig met de invulling van de voorbereiding op het seizoen 2020-2021. Hieronder vindt u een overzicht van alle oefenwedstrijden in de 'Kliksport'-regio's. Oefenprogramma's te zijn mailen naar pjmkuijpers@kpnmail.nl

Zondag 2 augustus:
Blauw Geel'38/Jumbo - Eindhoven AV 5-1
Kronenberg - Holthees Smakt 5-0

Dinsdag 4 augustus
UDI'19 - Achilles'29 (20.00)

Donderdag 6 augustus:
Achilles Veen - Blauw Geel'38/Jumbo (20.00) bij OJC Rosmalen

Vrijdag 7 augustus:
VCA - EGS'20 (19.30)

Zaterdag 8 augustus:
Helmond Sport - O.S.S.'20 (14.00)
DVE Trajanus - Cito (14.00)
OJC of UNA - Blauw Geel'38/Jumbo (14.00 of 16.00) bij OJC Rosmalen
Deurne - RKVV Erp(18.00)
UDI'19 - Gemert Odiliapeel  Peka-Kroef trofee (17.00)

Zondag 9 augustus:
UHC - HBV (11.00)
HVCH - Berghem Sport (12.00)
FC Drunen - Cito (13.00)
Berghem Sport – V.V. Handel (13.00)
EGS'20 - GFC'33 (14.30)

Dinsdag 11 augustus:
VCA - EGS'20 (19.30)
Blauw Geel'38 - Nuenen (20.00)
UDI'19 - De Bataven (20.15)

Donderdag 13 augustus
Avanti'31 1 - OJC Rosmalen 2 (19.30)

Zaterdag 15 augustus:
Spakenburg - O.S.S.'20 (15.00)
Venhorst - Blauw-Geel'38 O23 (17.00)
NLC'03 - FC Schadewijk (17.00)
Heeswijk - RKVV Erp (18.00)
RKVV Keldonk - FC De Rakt (18.00)
Avesteyn - SCMH (18.00)
TOP - Achilles'29 (18.00)
Mierlo Hout - Berghem Sport (18.00)
Constantia - Vianen Vooruit (19.00)
Quick 1888 - EGS'20 (20.00)
Rhode/Van Stiphout Bouw – UDI’19 (16.30)
Sambeek - Elsendorp (18.00)
SSS'18 - SV United (18.00)

Zondag 16 augustus:
EGS'20 - Quick 1888 (10.30)
WHV – RKKSV (12.00)
Boekel Sport - Festilent (12.00)
Handel - Olympia’18 (12.00)
Montagnards - De Zwaluw (12.00)
Ulysses - RKKSV (12.00)
RKSV Margriet - VESTA’19 (13.00)
Ruwaard - Boerdonk (13.00)
VCO - OKSV (13.00)
SIOL - Stormvogels'28 (14.30)
HBV - EGS'20 (14.30)
Blauw Geel'38/Jumbo - NEC AV (14.00)
GFC'33 - Cito
Sparta'25 1 - Avanti'31 1 (12.00)
Vitesse'08 - DSV (12.00)
Montagnards -De Zwaluw (12.00)

Dinsdag 18 augustus:
FC Eindhoven - O.S.S.'20 (19.30)
Ulysses - FC Kunde (19.30)
Constantia - SCMH (20.00)
WHV - MOSA'14 (20.00)
Achilles Reek - HBV (20.00)
Trinitas - Nulandia (20.00)
GVVV - Blauw Geel'38/Jumbo (20.00)
Nooit Gedacht - Festilent (20.00)
DAW - Haarsteeg (20.00)
EGS'20 - Toernooi Afferden
Heijen (zoekt nog tegenstander)
UDI'19 - Prinses Irene (20.00)
SSS'18 - Juliana Mill (20.00)

Donderdag 20 augustus:
DVSG - De Zwaluw (19.30)
Vorstenbossche Boys - TOP Zaterdag (19.30)
RKKSV - VESTA’19 (20.00)
Real Lunet - Cito (20.00)
HVCH - Orion (19.00, toernooi Groesbeek)
Ollandia - VOW (19.30)
DVSG - De Zwaluw (19.30)

Zaterdag 22 augustus:
Blauw Geel 023 - Cito (14.00)
O.S.S.'20 - DOVO (14.30)
HVCH - BVC (14.30), toernooi Groesbeek)
Ollandia - WHV (17.00 uur)
Nooit Gedacht - VESTA’19 (16.00)
JVC Cuijk - EGS'20 (17.00)
Venhorst - UDI'19 O23    
VCO - FC De Rakt (18.00)
Blauw Geel'38/Jumbo - sv TOP (18.00)
RKVV Erp - UDI'19/CSU (18.00)
Berghem Sport - EVVC (18.00)      
Avesteyn - Heeswijk (18.00)
VOW - FC-Uden (18.00)
Olympia'18 - SSS'18 (18.00)

Zondag 23 augustus:
VCA - Vianen Vooruit (11.00)
SIOL - Brakkenstein (12.00)
FC Maasgouw - HBV (12.00)
Vianen Vooruit - Festilent (12.00)
Handel – HBSV (12.00)
Heijen - De Zwaluw (12.00)
Berghem Sport 2 - DESO (12.00)
SCMH - Vorstenbossche Boys (12.00)
AWC - Margriet (13.00)
SBV - SES (13.00)
Ruwaard - Maliskamp (13.00)
Boekel Sport - FC Engelen (14.00)
VV Kismet - Cito (14.00)
Aquila - NLC'03 (14.00)
Vianen Vooruit - Festilent (14.30)
EGS'20 - Toernooi Afferden
Ulysses - Hapse Boys
Erp-2 - DSV (12.00)
Volharding-2 - Sambeek

Dinsdag 25 augustus:
Avanti'31 1 - Maliskamp 1 (19.30)
De Treffers - UDI'19 (20.00)
Ollandia - SCMH (19.30)
OKSV - Vorstenbossche Boys (19.30)
SIOL - GFC’33 (20.00)
WHV - Essche Boys (20.00)
Boekel Sport - Venhorst (20.00)
Real Lunet - Nulandia (20.00)
DHSC - Blauw Geel'38/Jumbo (20.00)
Berghem Sport - RKVV Erp (20.00)
Festilent - Hapse Boys (20.00)
O.S.S.'20 - GVVV (20.00)
DAW - Margriet (20.00)
Ulysses - DESO
FC De Rakt - TOP zaterdag (20.00)
TOP - Emplina (20.00)

Donderdag 27 augustus:
Heijen - DVSG (19.00)
SBV - VESTA'19 2 (19.30)
Heumen - De Zwaluw (20.00)

Zaterdag 29 augustus
UDI'19 - FC Kleve (18.00)

Dinsdag 1 september:
O.S.S.'20 - OJC Rosmalen (19.30)
SIOL - JVC Cuijk (20.00)
Heijen - Astrantia (20.00)
Nulandia - EVVC (20.00)
Festilent - SSS’18 (20.00)
SES - NLC'03 (20.00)
Real Lunet - TOP (20.00)
Juliana Mill - DWSH'18 (20.00)
Sambeek - Volharding-3 (O.V.B)

Donderdag 3 september:
Achates - De Zwaluw (20.00)
VOW - ELI (19.30)
Vios-  Sambeek

Dinsdag 8 september:
Nulandia - BVV (20.00)
FC De Rakt - Essche Boys (20.00)
TOP - Nivo Sparta (20.00)
FC Engelen - HVCH (20.00)
OVB - DWSH'18 (20.00)

Donderdag 10 september:
OKSV - Ulysses (19.00)
SBV - Margriet zaterdag (19.30)
Rood Wit - SIOL (20.00)
Boekel Sport - Heeswijk (20.00)
Ruwaard - Cito (20.00)
OKSV - Ulysses

Dinsdag 15 september:
De Zwaluw - Astrantia (19.30)
VESTA’19 - FC Schadewijk (20.00)
Gassel - HBV (20.00)
SES - DWSH'18 (20.00)

Dinsdag 29 september:
Vorstenbossche Boys - VOW (20.00)


Meer berichten