Logo kliknieuws.nl/oss
SJO SSA VESTA'19 - Ulysses. (Foto: Anne-Marie van Rossem)
SJO SSA VESTA'19 - Ulysses. (Foto: Anne-Marie van Rossem) (Foto: )

Uitslagen derde ronde in de KNVB-districtsbeker

  •   24007 keer gelezen   Voetbal

Er wordt komend weekend gevoetbald in de derde ronde van de districtsbeker. De wedstrijden worden zondag 14.30 uur gespeeld, tenzij anders aangegeven. Doelpuntenmakers kunnen worden gemaild naar info@kliksport.nl

Groep 1 16
DAW - Rhode/Van Stiphout 1-4
VOAB - Roda Boys 5-0
Roda Boys - DAW 1-1
Rhode - VOAB 2-2
Roda Boys/Bommelerwaard - Rhode 0-2
DAW - VOAB 1-1
Eindstand:
1. Rhode 3-7
2. VOAB 3-5
3. DAW Schaijk 3-2
4. Roda Boys/Bommelerwaard 3-1

Groep 1 17:
CHC - Geldrop 2-2
FC Tilburg - TOP 0-4
TOP - CHC 5-3
Geldrop - FC Tilburg 6-1
TOP - Geldrop 1-1. Doelpunt TOP: Aram Pusters
CHC - FC Tilburg 4-2
Eindstand:
1. TOP 3-7
2. Geldrop 3-5
3. CHC 3-4
4. FC Tilburg 3-0

Groep 1 18:
Erp - Bekkerveld 2-2
Emplina - RKSV Heeze 4-1
RKSV Heeze - Erp 5-0
Bekkerveld - Emplina 2-1
RKSV Heeze - Bekkerveld 3-1
Erp - Emplina 2-1
Eindstand:
1. RKSV Heeze 3-6
2. Bekkerveld 3-4
3. Erp 3-4
4. Emplina 3-3

Groep 1 19:
Helvoirt - WSC 2-2
HVCH - Caesar 5-1
WSC - HVCH 0-2. Doelpunten: Jan van de Haterd en eigen doelpunt
Caesar - Helvoirt 4-1
WSC - Caesar 1-1
HVCH - Helvoirt 6-2. Doelpunten HVCH: Jan de Haterd (2), Tom Hekerman, eigen doelpunt, Stijn van den Hurk en Robin Knapp.
Eindstand:
1. HVCH 3-9
2. Caesar 3-4
3. WSC 3-2
4. Helvoirt 3-1

Groep 1 20:
Berghem Sport - Beerse Boys 1-2
Eijsden - ZSV 1-7
ZSV - Berghem Sport 3-2
Beerse Boys - Eijsden 1-2
Beerse Boys - ZSV 1-3
Eijsden - Berghem Sport 2-3
Eindstand:
1. ZSV 3-9
2. Berghem Sport 3-3
3. Beerse Boys 3-3
4. Eijsden 3-3

Groep 1 21:
Braakhuizen - Real Lunet 0-3
SSS'18 - Geusselt Sport 3-4
Real Lunet - SSS'18 1-5
Geusselt Sport - Braakhuizen 0-1
Braakhuizen - SSS'18 4-2
Geusselt Sport - Real Lunet 2-5
Eindstand:
1. Real Lunet 3-6
2. Braakhuizen 3-6
3. SSS'18 3-3
4. Geusselt Sport 3-3

Groep 1 22:
FC Geleen-Zuid - Heeswijk 1-1. Doelpunt Heeswijk: Turgay Arslan
SV Venray - De Valk 1-1
De Valk - FC Geleen-Zuid 3-0
Heeswijk - SV Venray 1-6
De Valk - Heeswijk 2-2
FC Geleen-Zuid - SV Venray 0-3
Eindstand:
1. SV Venray 3-7
2. De Valk 3-5
3. Heeswijk 3-2
4. FC Geleen-Zuid 3-1

Groep 1 23:
Deurne - Vianen Vooruit 1-1
GSV'28 - Sparta'25 4-0
Vianen Vooruit - GSV'28 1-1
Sparta'25 - Deurne 1-1
Vianen Vooruit - Sparta'25 3-2
GSV'28 - Deurne 2-2
Eindstand:
1. GSV'28 3-5
2. Vianen Vooruit 3-5
3. Deurne 3-3
4. Sparta'25 3-1

Groep 1 24:
Heer - Volkel 1-0
Veritas - Haelen 8-2
Volkel - Veritas 1-2
Haelen - Heer 1-3
Heer - Veritas 0-0
Haelen - Volkel 1-3
Eindstand:
1. Veritas 3-7
2. Heer 3-7
3. Volkel 3-3
4. Haelen 3-0

Groep 1 25:
Wilhelmina'08 - Venhorst 2-0
RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. - Marvilde 1-3
Marvilde - Wilhelmina'08 3-0
Venhorst - RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. 3-1
Venhorst - Marvilde 1-2
RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. - Wilhelmina'08 afgelast
Stand:
1. Marvilde 3-9
2. Venhorst 3-3
3. Wilhelmina'08 2-3
4. RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. 2-0

Groep 1 26:
Laura/Hopel Combinatie - Olympia'18 1-3
RKVVO - Wittenhorst 0-5
Olympia'18 - RKVVO 3-1
Wittenhorst - Laura/Hopel Combinatie 5-1
RKVVO - Laura/Hopel Combinatie 4-3
Olympia'18 - Wittenhorst 1-5
Eindstand:
1. Wittenhorst 3-9
2. Olympia'18 3-6
3. RKVVO 3-3
4. Laura/Hopel Combinatie 3-0

Groep 1 27:
Venlosche Boys - Volharding 3-1
Rood Wit V - RVU 0-3
Volharding - Rood Wit V 5-1
RVU - Venlosche Boys 0-7
RVU - Volharding 3-5
Venlosche Boys - Rood Wit V 4-0
Eindstand:
1. Venlosche Boys 3-9
2. Volharding 3-6
3. RVU 3-3
4. Rood Wit V 3-0

Groep 2 01:
Boerdonk - Erp 2 0-2
Festilent - Stiphout Vooruit 6-3
Erp 2 - Festilent 3-4
Stiphout Vooruit - Boerdonk 6-1
Boerdonk - Festilent 5-3
Stiphout Vooruit - Erp 2 2-2
Eindstand:
1. Festilent 3-6
2. Stiphout Vooruit 3-4
3. Erp 2 3-4
4. Boerdonk 3-3

Groep 2 02:
SES - Juliana Mill 1-4
ELI - VCO 4-1
VCO - SES 3-2
Juliana Mill - ELI afgelast
Juliana Mill - VCO 3-1
ELI - SES 4-1
Stand:
1. ELI 2-6
2. Juliana Mill 2-6
3. VCO 3-3
4. SES 3-0

Groep 2 03:
EGS'20 - Achilles Reek 4-2
SBV - VOW 0-5
Achilles Reek - SBV 4-1
VOW - EGS'20 2-2
Achilles Reek - VOW 0-2
SBV - EGS'20 3-4
Eindstand:
1. VOW 3-7
2. EGS'20 3-7
3. Achilles Reek 3-3
4. SBV 3-0

Groep 2 04:
NLC'03 - Boskant 1-1
Boskant - Margriet 0-3. Doelpunten: Jeffrey van Vlijmen, Rob van der Ven en Jeslin van Dijk
Cito - NLC'03 4-2
Margriet - NLC'03 1-1
Boskant - Cito 1-1
Margriet - Cito (donderdag 17 september 20.15 uur)
Stand:
1. Margriet 2-4
2. Cito 2-4
3. NLC'03 3-2
4. Boskant 3-2

Groep 2 05:
Nooit Gedacht - Vorstenbossche Boys 1-1
Nulandia - Ruwaard 5-0
Ruwaard - Nooit Gedacht 0-10
Vorstenbossche Boys - Nulandia 2-3
Nooit Gedacht - Nulandia 4-0
Ruwaard - Vorstenbossche Boys 1-0
Eindstand:
1. Nooit Gedacht 3-7
2. Nulandia 3-6
3. Ruwaard 3-3
4. Vorstenbossche Boys 3-1

Groep 2 06:
SJO/SSA VESTA'19 - FC Schadewijk 2-1
Ulysses - MOSA'14 0-1
MOSA'14 - SJO/SSA VESTA'19 0-3
FC Schadewijk - Ulysses 5-2
MOSA'14 - FC Schadewijk 2-3. Doelpunten MOSA'14: Jesse van Nuland en Robin van Blokland.
SJO/SSA VESTA'19 - Ulysses 3-1
Eindstand:
1. SJO/SSA VESTA'19 3-9
2. FC Schadewijk 3-6
3. MOSA'14 3-3
4. Ulysses 3-0

Groep 2 07:
Avanti'31 - WEC 3-0
Ollandia - Herpinia 1-3. Goals Herpinia: Ivo van Aalst en Nik Arts (2)
WEC - Ollandia 1-0
Herpinia - Avanti'31 1-3
Avanti'31 - Ollandia 6-0
Herpinia - WEC 1-2
Eindstand:
1. Avanti'31 3-9
2. WEC 3-6
3. Herpinia 3-3
4. Ollandia 3-0

Groep 2 08:
Irene - DVG 0-5
Mariahout - DESO 5-0
DVG - Mariahout 3-0
RK DESO - Irene 7-3. Doelpunten: Romano Bloks (3) en Agonis Hoti (4)
Irene - Mariahout 1-5
RK DESO - DVG 1-7. Doelpunt DESO: Romano Bloks
Eindstand:
1. DVG 3-9
2. Mariahout 3-6
3. RK DESO 3-3
4. Irene 3-0

Groep 2 09:
Schijndel - WHV 4-0
Avesteyn - Maaskantse Boys 2-0
WHV - Avesteyn 3-4
Maaskantse Boys - Schijndel 2-6
Maaskantse Boys - WHV 0-2
Schijndel - Avesteyn 1-0
Eindstand:
1. Schijndel 3-9
2. Avesteyn 3-6
3. WHV 3-3
4. Maaskantse Boys 3-0

Groep 2 10:
FC Uden - Nijnsel 0-5
RKVV Keldonk - SCMH 1-3
SCMH - FC Uden 5-0
Nijnsel - RKVV Keldonk 5-0
FC Uden - RKVV Keldonk 0-0
SCMH - Nijnsel 2-3
Eindstand:
1. Nijnsel 3-9
2. SCMH 3-6
3. RKVV Keldonk 3-1
4. FC Uden 3-1

Groep 2 11:
Constantia - Boekel Sport 0-2
Gassel - V.V. Holthees-Smakt 2-1
Boekel Sport - Gassel 7-0 Doelpunten Tim Schuijers 4x Rens van de Wijst, Martijn van Sleeuwen en Yanick Groenendaal
V.V. Holthees-Smakt - Constantia 0-3
Constantia - Gassel 2-1
V.V. Holthees-Smakt - Boekel Sport 0-4
Eindstand:
1. Boekel Sport 3-9
2. Constantia 3-6
3. Gassel 3-3
4. V.V. Holthees-Smakt 3-0

Groep 2 12:
OKSV - Odiliapeel 0-2
Handel - FC De Rakt 3-0
Odiliapeel - Handel 1-7
FC De Rakt - OKSV 3-0
Handel - OKSV 6-0
Odiliapeel - FC De Rakt 1-3
Eindstand:
1. Handel 3-9
2. FC De Rakt 3-6
3. Odiliapeel 3-3
4. OKSV 3-0

Groep 2 13:
DSV - SVS 6-2
Excellent - SV DSWH'18 7-0
SVS - Excellent 0-4
SV DWSH'18 - DSV 1-1
SVS - SV DWSH'18 1-2
Excellent - DSV 1-1
Eindstand:
1. Excellent 3-7
2. DSV 3-5
3. SV DWSH'18 3-4
4. SVS 3-0

Groep 2 14:
HBV - Toxandria 2-0
SIOL - Hapse Boys 0-1
Toxandria - SIOL 2-5
Hapse Boys - HBV 0-1
HBV - SIOL 1-1
Hapse Boys - Toxandria 7-0
Eindstand:
1. HBV 3-7
2. Hapse Boys 3-6
3. SIOL 3-4
4. Toxandria 3-0

Groep 2 15:
VCA - RESIA 2-5
Melderslo - VIOS'38 4-0
RESIA - Melderslo 1-4
VIOS'38 - VCA 1-3
VCA - Melderslo 0-7
VIOS'38 - RESIA 1-5
Eindstand:
1. Melderslo 3-9
2. RESIA 3-6
3. VCA 3-3
4. VIOS'38 3-0

Groep 2 16:
Blerick - De Zwaluw 4-0
Elsendorp - RKDSO 2-1
De Zwaluw - Elsendorp 0-0
RKDSO - Blerick 2-1
Blerick - Elsendorp 3-2
RKDSO - De Zwaluw 1-1
Eindstand:
1. Blerick 3-6
2. Elsendorp 3-4
3. RKDSO 3-4
4. De Zwaluw 3-2

Groep 2 25:
Ysselsteyn - SVOC'01 3-0
Heijen - MVC 3-1. Doelpunten Heijen: Guus Hawinkels (2x) en Tijn Wabeke
MVC - Ysselsteyn 1-2
SVOC'01 - Heijen 0-4. Doelpunten: Rene Reijnen 2x, Bas Janssen en Guus Hawinkels
MVC - SVOC'01 2-0
Ysselsteyn - Heijen 3-0
Eindstand:
1. Ysselsteyn 3-9
2. Heijen 3-6
3. MVC 3-3
4. SVOC'01 3-0

Groep 2 26:
Vitesse'08 - Sambeek 4-1
SV Milsbeek - V.V. Achates 2-0
Sambeek - SV Milsbeek 1-0
V.V. Achates - Vitesse'08 3-2
Vitesse'08 - SV Milsbeek 0-3
V.V. Achates - Sambeek 4-3
Stand:
1. SV Milsbeek 3-6
2. Vitesse'08 3-3
3. V.V. Achates 2-3
4. Sambeek 2-3

Groep 2 27:
GVV'63 - Margriet zaterdag 10-0
SV De Braak - Well 4-1
Well - GVV'63 1-6
Margriet zaterdag - SV De Braak 3-2
Well - Margriet zaterdag 4-4
Stand: 
1. GVV'63 2-6
2. Well 2-1
3. Margriet 2-1

Groep 2 28:
Willem II - Rhelico 6-1
TOP zaterdag - MVV'58 2-2
MVV'58 - Willem II 2-3
Rhelico - TOP zaterdag 0-4
Rhelico - MVV'58 0-3
TOP - Willem II 3-0
Eindstand:
1. TOP 3-7
2. Willem II 3-6
3. MVV'58 3-4
4. Rhelico 3-0

Groep 2 32:
SV BLC - O.S.S.'20 5-0
O.S.S.'20 zaterdag - Beesd uitgesteld
Beesd - SV BLC 1-5

Groep 2 11:
SKV - JVC Cuijk 2-4. Doelpunten JVC: Jasper Vink, Kevin Gevers, Fynn Versteeg en Max van Benthum.
SDOO - Alverna zaterdag 2-8
Alverna - SKV 1-3
JVC Cuijk - SDOO 5-1
Alverna - JVC Cuijk 0-4
SKV - SDOO 8-0
Eindstand:
1. JVC Cuijk 3-9
2. SKV 3-6
3. Alverna 3-3
4. SDOO 3-0

Poule 1 22:
SDV Barneveld - MASV 1-0
Eendracht'30 - DCS 0-1
MASV - Eendracht'30 4-0
DCS - SDV Barneveld 0-3
SDB Barneveld - Eendracht'30 1-0
DCS - MASV 0-2
Eindstand:
1. SDV Barneveld 3-9
2. MASV 3-6
3. DCS 3-3
4. Eendracht'30 3-0

Meer berichten