<p>HVCH - Erp. (Foto: Ruud Schobbers)</p>

HVCH - Erp. (Foto: Ruud Schobbers)

(Foto: )

Indelingen in het amateurvoetbal bekendgemaakt

  •   keer gelezen   Voetbal

De indelingen in het amateurvoetbal zijn door de KNVB bekendgemaakt.

Derde Divisie B: ADO’20, Blauw Geel’38, DEM, Dongen, EVV Echt, Gemert, Groene Ster, Hercules, Hollandia, Hoogland, HSC’21, JOS Watergraafsmeer, OFC, O.S.S.’20, Quick, UNA, Unitas, Westlandia.

Hoofdklasse B: AWC, Baronie, EHC, Halsteren, Juliana’31, Longa’30, SV Meerssen, RKSV Minor, Moerse Boys, Nuenen, OJC Rosmalen, Orion, RKZVC, Silvolde, UDI’19.

Eerste klasse C: Alverna, Berghem Sport, Best Vooruit, Brabantia, EFC, FC Eindhoven AV, Erp, HVCH, Leones, NEC, Nemelaer, Rhode, TOP, Woezik.

Eerste klasse D: BSV Limburgia, Chevremont, Deurne, Geldrop, RKSV Heeze, SSS’18, De Ster, Sportclub Susteren, Venlosche Boys, SV Venray, Veritas, Wilhelmina’08, Wittenhorst, ZSV.

Tweede klasse F: CHC, DAW Schaijk, Emplina, EVVC, Heeswijk, Helvoirt, Olympia’18, Prinses Irene, Real Lunet, SVSSS, Venhorst, Vianen Vooruit, Volharding, Volkel.

Tweede klasse I: Concordia-W, DCS, DIO’30, DVC’26, Eendracht’30, Quick 1888, SDOUC, Spero, Union, Varsseveld, VIOD, Vorden, VVG’25, WSV.

Derde klasse C: Alem, Avanti’31, BMC, Den Dungen, DSC, DVG, Margriet, Nooit Gedacht, ODC, RKTVC, SCG’18, FC Schadewijk, Schijndel, Zwaluw VFC.

Derde klasse D: Boekel Sport, SV De Braak, EGS’20, Excellent, Germania, Groesbeekse Boys, Handel, Hapse Boys, Melderslo, Rood Wit, SV United, Vitesse’08, Ysselsteyn.

Vierde klasse G: Boxtel, Buren, BZS, SC Elshout, Essche Boys, Jan van Arckel, Maliskamp, MEC’07, Nulandia, RKKSV, Teisterbanders, VCB, Wilhelmina.

Vierde klasse F: Acht, Avesteyn, Boskant, DOSL, DVS, ELI, EMK, Mariahout, Pusphaira, RKGSV, Tivoli, VOW, WEC, Woenselse Boys.

Vierde klasse G: V.V. Achates, Constantia, DSV, EWC’46, Heijen, Merselo, SV Milsbeek, Montagnards, S.V. Oostrum, Stormvogels’28, Toxandria, VIOS’38, De Zwaluw.

Vierde klasse H: Achilles Reek, Cito, Festilent, Gassel, Herpinia, Juliana Mill, NLC’03, FC de Rakt, SCMH, SES, SIOL, SJO/SSA VESTA’19, Ulysses, Vorstenbossche Boys.

Vijfde klasse B: RK DESO, DSS’14, Hedel, HRC’14, Maaskantse Boys, MOSA’14, OKSV, Ophemert, RKVSC, Ruwaard, SBV, SCZ, Wadenoijen.

Vijfde klasse D: Belfeldia, BVV’27, V.V. Holthees-Smakt, Kronenberg, Leunen, S.V. Lottum, RESIA, RKDSO, Sambeek, Sporting S.T., SVOC’01, SVS, VVV’03, vvVOS.

Vijfde klasse E: Astrantia, Boerdonk, SV DWSH’18, Elsendorp, Fiducia, HBV, RKVV Keldonk, MVC, Odiliapeel, FC Uden, VCA, VCO, WHV.

Zaterdag derde klasse A: v.v. Dieren, DVOV, SP Eefde, Eerbeekse Boys, ESA, Excelsior Z., JVC Cuijk, Oeken, Redichem, SP Teuge, UNI VV, SV Waalstad, FC Zutphen, ZZC’20.

Zaterdag vierde klasse F: Beesd, SV De Braak, FC Drunen, GVV, Kerkwijk, Margriet, OSC’45, O.S.S.’20, Rhelico, FC Tilburg, TOP, Well, Willem II.

Meer berichten