
Zijtaart in het teken van motorcross
ZIJTAART | Motorclub De Jagers Zijtaart houdt in het weekend van 23 en 24 maart haar jaarlijkse motorcrossevenement.
Op zaterdag 23 maart staan de jeugdklassen aan het starthek en op zondag 24 maart starten diverse nationale klassen, open inters en zijspannen die strijden voor het Nederlands kampioenschap.
Toegang
Bij de jeugdklassen wordt deelgenomen door jongens en meisjes in de leeftijd van 5 tot en met 18 jaar. De vrije klasse met liefhebbers en de MX open junioren rijdt eveneens op zaterdag.
De trainingen beginnen op zaterdag en zondag om 9.00 uur. Op beide dagen beginnen de wedstrijden om 11.30 uur. Op zaterdag is de entree 5 euro, die dag is de toegang voor kinderen onder de 16 jaar gratis.
Op zondag bedraagt de entree 7,50 euro voor volwassenen en 4 euro voor jeugd van 12 tot en met 16 jaar. Zondag is de toegang voor kinderen onder de 12 jaar kosteloos.
Activiteiten
Naast de wedstrijden worden er ook activiteiten gehouden. Op zaterdagavond is er in de feesttent de gelegenheid om een biertje of uiteraard iets anders te drinken. De entree is gratis.
Proefritje
Op zondag zal er voor de jeugd vanaf 6 tot 12 jaar de mogelijkheid zijn om te proeven van de motorsport door een proefritje te maken op een minimotor. Dit zal gebeuren onder begeleiding van onze medewerkers. Het circuit is gelegen aan de Biezendijk in Zijtaart.
-
VOLOP Meierijstad heeft een eigen plekje in hartje Schijndel
10:31
-
6:37
-
Stroomstoring in centrum zorgt voor ondergelopen kelder bij Laco Sportcentrum
0:43
-
22:25
-
18:13
1
-
19 uur geleden
-
20 uur geleden
5
-
22 uur geleden
-
Samenwerking Bernhoven en Siemens Healthineers op gebied van laboratoriumdiagnostiek
23 uur geleden
-
24 uur geleden
-
1 dag geleden
-
Eerste woningen erf De Hofstee in Veghels Buiten opgeleverd
1 dag geleden
1
-
Luchtkwaliteit door eerste lockdown beter dan verwacht
1 dag geleden
2
-
Zeven nieuwe vaccinatielocaties in regio, ook in Oss, Uden en Boxmeer
2 dagen geleden
25
-
UPDATE Avondklok gaat zaterdag vanaf 21.00 uur in
2 dagen geleden
1
-
Verhuizing Action maakt uitbreiding Lidl mogelijk: ‘Het is win-win’
2 dagen geleden
13
-
Open Dagen Elde College via Elde Experience
2 dagen geleden
-
‘Ik hoop op meer betrokkenheid van Veghelaren en ondernemers’
2 dagen geleden
-
Nieuwe bestuursleden ZVV gekozen, Louis Rijk erelid
2 dagen geleden
1
-
‘Mouwen opstropen en dit virus te lijf gaan’
3 dagen geleden
-
3 dagen geleden
-
3 dagen geleden
1
-
3 dagen geleden
2
-
Overlast wildcrossers en offroad rijders
3 dagen geleden
Meest gelezen



Nieuwsoverzicht
-
VOLOP Meierijstad heeft een eigen plekje in hartje Schijndel
10:31
-
A50 uren dicht na ongeval bij Veghel
6:37
-
Stroomstoring in centrum zorgt voor ondergelopen kelder bij Laco Sportcentrum
0:43
-
Stroomstoring in het Veghelse centrum
22:25