Welke trainers in het amateurvoetbal gaan, komen of blijven?
Voetbal 10.263 keer gelezenWie staan er volgend seizoen aan het roer bij de selecties van de regionale amateurclubs? Kijk hieronder voor het overzicht. Nieuws kan worden gemaild naar info@kliksport.nl.
Derde divisie zondag:
Blauw Geel’38
2020/2021: Niels van Casteren
2021/2022: Niels van Casteren
O.S.S.’20
2020/2021: Bertran Kreekels
2021/2022: Bertran Kreekels
Hoofdklasse B:
UDI’19
2020/2021: Lodewijk de Kruif
2021/2022: Lodewijk de Kruif
Eerste klasse C:
Berghem Sport
2020/2021: Willem van der Burgt
2021/2022: Willem van der Burgt
Erp
2020/2021: Jurgen van Wanrooij
2021/2022: Jurgen van Wanrooij
HVCH
2020/2021: Roy de Haan
2021/2022: Roy de Haan
Rhode
2020/2021: Hans Lathouwers
2021/2022: Hans Lathouwers
TOP
2020/2021: Bas Gösgens
2020/2021: Bas Gösgens
Eerste klasse D:
SSS’18
2020/2021: Michel Kuijpers
2021/2022: Michel Kuijpers
Tweede klasse F:
DAW Schaijk
2020/2021: Rob van der Ven
2021/2022: Rob van der Ven
EVVC
2020/2021: Antwan van Rijn
2021/2022: Antwan van Rijn
Heeswijk
2020/2021: Stef Sijbers (vertrekt)
2021/2022: Theo van Lieshout
Olympia’18
2020/2021: Wil Beijer
2021/2022: Wil Beijer
Prinses Irene
2020/2021: Erik Meulendijk
2021/2022: Erik Meulendijk
Venhorst
2020/2021: Joost Janssen (naar Vianen Vooruit)
2021/2022: Michaël van Doren
Vianen Vooruit
2020/2021: Niels Voet
2021/2022: Joost Janssen
Volkel
2020/2021: Michiel Jans
2021/2022: Michiel Jans
Volharding
2020/2021: Johan Vullings
2021/2022: Johan Vullings
Tweede klasse I:
Eendracht’30:
2020/2021: Bas van Bon
2021/2022: Charles Kazlauskas
____________________________________________________________________________________________
Derde klasse C:
Avanti’31
2020/2021: Henry van Wanrooy
2021/2022: Stephan Hesemans
Nijnsel/TVE
2020/2021: Tim de Wert (vertrekt)
2021/2022: Carlo Vorstenbosch
Schijndel/De Wit
2020/2021: Henry van Alebeek
2021/2022: Henry van Alebeek
Derde klasse D:
Boekel Sport
2020/2021: Marc van de Ven
2021/2022: Marc van de Ven
EGS’20
2020/2021: Remco ten Hoopen
2021/2022: Remco ten Hoopen
Excellent
2020/2021: John Janssen
2021/2022: John Janssen
FC Schadewijk
2020/2021: Gaby Kuijpers
2021/2022: Gaby Kuijpers
Handel
2020/2021: Tom Jacobs (naar Festilent)
2021/2022: Sander Janssen
Hapse Boys
2020/2021: Wilfred Schoonderbeek
2021/2022: Wilfred Schoonderbeekfcito
Margriet
2020/2021: Maarten van Vugt
2020/2021: Maarten van Vugt
Nooit Gedacht
2020/2021: Henry van der Linden
2021/2022: Henry van der Linden
Vitesse’08
2020/2021: Ales Jurcik
2021/2022: Ales Jurcik
____________________________________________________________________________________________
Vierde klasse H:
Achilles Reek
2020/2021: Lenard Weber
2021/2022: Lenard Weber
Cito
2020/2021: Yavuz Demirci
2021/2022: Yavuz Demirci
FC De Rakt
2020/2021: Eus Marijnissen
2021/2022: Eus Marijnissen
Festilent
2020/2021: Edwin Peters (vertrekt)
2021/2022: Tom Jacobs
Gassel
2020/2021: Dennis Koenders
2021/2022: Dennis Koenders
Herpinia
2020/2021: Maarten Hendriks
2021/2022: Maarten Hendriks
Juliana Mill
2020/2021: Johan van Osch
2021/2022: Johan van Osch
NLC’03
2020/2021: Willem van Kreij
2021/2022: Willem van Kreij
SCMH
2020/2021: Tom van Dalen
2021/2022: Tom van Dalen
SES
2020/2021: Robert van Mierlo
2021/2022: Robert van Mierlo
SIOL
2020/2021: Dinand van Haren
2021/2022: Dinand van Haren
SJO/SSA VESTA’19
2020/2021: Mark Strik
2021/2022: Mark Strik
Ulysses
2020/2021: Manfred van Erp
2021/2022: Manfred van Erp
Vorstenbossche Boys
2020/2021: Dennis Meier
2021/2022: Dennis Meier
Vierde klasse F:
Avesteyn
2020/2021: Hugo van de Sande
2021/2022: Hugo van de Sande
Boskant
2020/2021: Sander Janssen (vertrekt)
2021/2022: Peter van der Heijden
VOW
2020/2021: Jordy van Boxtel (vertrekt)
2021/2022: Patrick Cissen
WEC
2020/2021: Stephan Hesemans (naar Avanti’31)
2021/2022: Henry van Wanrooy
Vierde klasse G:
Achates
2020/2021: Marc Peters
2021/2022: Sven Jeuriëns
Constantia
2020/2021: Gert-Jan Reijnen
2021/2022: Gert-Jan Reijnen
De Zwaluw
2020/2021: Michel van de Venn
2021/2022: Michel van de Venn
DSV
2020/2021: Maarten van Stiphout
2021/2022: Maarten van Stiphout
Heijen
2020/2021: Peter ten Haaf
2021/2022: Peter ten Haaf
SV Milsbeek
2020/2021: John Neijenhuis
2021/2022: John Neijenhuis
Toxandria
2020/2021: Steef Peters
2021/2022: Steef Peters
VIOS’38
2020/2021: Michel Janssen
2021/2022: Michel Janssen
Vierde klasse G:
Nulandia
2020/2021: Marc van Delft
2021/2022: Marc van Delft
Vijfde klasse B:
SBV
2020/2021: Sander Strik
2021/2022: Sander Strik
Maaskantse Boys
2020/2021: Maurizio Atzeni
2021/2022: Maurizio Atzeni
MOSA’14
2020/2021: Peter van Orsouw
2021/2022: Peter van Orsouw
OKSV
2020/2021: Fred Donkers (gedurende het seizoen overgenomen door Dirk-Jan Manders en Jeroen Ermers)
2021/2022: Freek Toren
RK DESO
2020/2021: Stan Vos
2021/2022: John Putters
Ruwaard
2020/2021: Eugene Geenen
2021/2022: Eugene Geenen
Vijfde klasse C:
Ollandia
2020/2021: Mayk van Driel
2021/2022: Mayk van Driel
Vijfde klasse D:
Holthees-Smakt
2020/2021: Patrick Wijnen
2021/2022: Patrick Wijnen
Sambeek
2020/2021: John Klaassens
2021/2022: John Klaassens
SVS
2020/2021: Zoran Gulev
2021/2022:
Vijfde klasse E:
Astrantia
2020/2021: Patrick Pothuizen
2021/2022: Patrick Pothuizen
Boerdonk
2020/2021: Ger Romeijnders
2021/2022: Ger Romeijnders
DWSH’18
2020/2021: John van Geenen
2021/2022: John van Geenen
HBV
2020/2021: Lucien Roeffen
2021/2022: Lucien Roeffen
FC Uden
2020/2021: Peter van den Heuvel
2021/2022:
Keldonk
2020/2021: Ruud Fleskens
2021/2022: Ruud Fleskens
Odiliapeel
2020/2021: Danny Claassen
2021/2022: Danny Claassen
VCO
2020/2021: Mario van Berkom
2021/2022: Mario van Berkom
VCA
2020/2021: Mark van Wijk
2021/2022: Mark van Wijk
WHV
2020/2021: Bas van Engelen
2021/2022: Bas van Engelen
Zaterdagvoetbal
Derde klasse A:
JVC Cuijk
2020/2021: Dennis Straatman
2021/2022: Dennis Straatman
Vierde klasse E:
Margriet:
2020/2021: Ron Smits
2021/2022: Ron Smits
O.S.S.’20:
2020/2021: Johan van Osch
2021/2022: Johan van Osch
TOP:
2020/2021: John Putters (vertrekt)
2021/2022: Jordy van Boxtel en Jesper Brocks