Trainersmutaties Kliksportregio
Voetbal 15.616 keer gelezenWie blijven er en wie nemen afscheid? Dat kun je hieronder lezen in het trainersoverzicht. Mail ons via info@kliksport.nl.
Derde Divisie:
-Blauw Geel'38
2018/2019: Niels van Casteren. 2019/2020: Niels van Casteren
-O.S.S.'20
2018/2019: Bertran Kreekels. 2019/2020: Bertran Kreekels
-JVC Cuijk
2018/2019: Ferdi Akankan. 2019/2020: Ferdi Akankan
Hoofdklasse:
-UDI'19
2018/2019: Stefan Hoogsteder. 2019/2020: Stefan Hoogsteder
-Gemert
2018/2019: Reinald Broeren. 2019/2020: Reinald Broeren
Eerste klasse
-HVCH
2018/2019: Maarten van Vugt (vertrekt). 2019/2020: Roy de Haan
-TOP
2018/2019: Chris van den Dungen (vertrekt). 2019/2020: Bas Gösgens
-Prinses Irene
2018/2019 William van der Steen. 2019/2020 Erik Meulendijk
-Rhode
2018/2019 Theo van Lieshout (vertrekt). 2019/2010: John Meijs
Tweede klasse
-Berghem Sport
2018/2019 Willem van der Burgt. 2019/2020 Willem van der Burgt
-DAW
2018/2019 Rob van der Ven. 2019/2020 Rob van der Ven
-EVVC
2018/2019 Stephan Hesemans (vertrekt). 2019/2020: Antwan van Rijn
-Erp
-Heeswijk
-SSS'18
2018/2019 Ruud Vermeer. 2019/2020 Ruud Vermeer
-Venhorst
2018/2019 Joost Janssen. 2019/2020 Joost Janssen
-Vianen Vooruit
2018/2019 Niels Voet. 2019/2020 Niels Voet
-Volharding
2018/2019 Johan Vullings. 2019/2020 Johan Vullings
Derde klasse
-Avanti'31
-2018/2019 Henry van Wanrooy. 2019/2020 Henry van Wanrooy
-Boekel Sport
2018/2019 John Elbers (Vertrekt) 2018-2019 Marc van de Ven
-Constantia
2018/2019 Niek Hermans (vertrekt)
-Excellent
2018/2019: John Janssen. 2019/2020: John Janssen
-FC Schadewijk
2018/2019: Gaby Kuijpers. 2019/2020: Gaby Kuijpers
-Margriet
2018/2019 Mark Strik (vertrekt). 2019/2020: Maarten van Vugt
-Nooit Gedacht
2018/2019 Arno Methorst. 2019/2020 Arno Methorst
-Olympia'18
2018/2019 Wil Beijer. 2019/2020 Wil Beijer
-Schijndel
2018/2019 Henry van Alebeek. 2019/2020 Henry van Alebeek
-Ulysses
2018/2019 Sander Janssen (vertrekt). 2019/2020: Anne Duis
-Vitesse'08
2018/2019 Fabian Krebbers (vertrekt). 2019/2020: Ales Jurcik
-Volkel
2018/2019 Tom van Dalen (vertrekt). 2019/2020: Michiel Jans
- JVC Cuijk (zat)
2018/2019: Dennis Koenders (vertrekt). 2019/2020: Dennis Straatman
-Handel
2018-2019 Tom Jacobs. 2019-2020 Tom Jacobs
Vierde klasse:
-Avesteyn
2018/2019 Hugo van de Sande. 2019/2020: Hugo van de Sande
-Boskant
2018/2019: Mayk van Driel (vertrekt). 2019/2020: Sander Janssen
-Cito
2018/2019: Yavuz Demirci. 2019/2020: Yavuz Demirci
-Herpinia
2018/2019: Frank Kusters (vertrekt). 2019/2020: Maarten Hendriks
-NLC'03
2018/2019: René van der Putten, 2019/2020: René van der Putten
-Nijnsel
2018/2019: Tim de Wert. 2019/2020: Tim de Wert
-Nulandia
2018/2019: Marc van Delft. 2019/2020: Marc van Delft
-Ravenstein
2018/2019: Lars van Kan
-SCMH
2018/2019: Fred Donkers (vertrekt) 2019-2020 Tom van Dalen
-SDDL
2019/2020: Antwan van Rijn (vertrekt). 2019/2020: Mark Strik
-Vorstenbossche Boys
2018/2019: Ruud Fleskens (vertrekt). 2019/2020: Dennis Meier
-WEC
2018/2019: Bas van de Veerdonk (vertrekt). 2019/2020: Stephan Hesemans
-Achilles Reek
2018/2019: Lenard Weber. 2018/2019: Lenard Weber
-DSV
-Estria
2018/2019: Ivo Rossen. 2019/2020:
-FC Uden
2018/2019: Toon Bongers. 2018/2019: Toon Bongers
-Festilent
2018/2019: Edwin Peters. 2019/2020: Edwin Peters
-Gassel
2018/2019: Pierre Hermsen (vertrekt). 2019/2020: Dennis Koenders
-HBV
2018/2019: Robert van Mierlo. 2019/2020: Robert van Mierlo
-Hapse Boys
2018/2019: Michel Kuijpers. 2019/2020: Michel Kuijpers
-Juliana Mill
2018/2019: Michiel Jans. 2019/2020: Johan van Osch
-SES
2018/2019: Ton Berens. 2019/2020: Ton Berens
-SIOL
2018/2019: Lucien Roeffen. 2019/2020: Lucien Roeffen
-SV Milsbeek
2018/2019: Danny Claassen. 2019/2020: Danny Claassen
-Toxandria
2018/2019: Jos Koenen. 2019/2020: Jos Koenen
-VV Achates
2018/2019: Michel van de Venn. 2019/2020: Michel van de Venn
-VV Heijen
2018/2019: Peter ten Haaf. 2019/2020: Peter ten Haaf
-VCA
2018/2019: John Boeijen (vertrekt). 2019/2020: Mark van Wijk
-Stormvogels'28
2018/2019: Jeroen Tax. 2019/2020: Jeroen Tax
Vijfde klasse:
-Astrantia
2018/2019: Rob Kroesen. 2019/2020: Rob Kroesen
-De Zwaluw
2018/2019: Dennis Kroes (vertrekt). 2019/2020: Frans van Deinsen
-GVV'57
2018/2019: Ashley Bonnikhorst
-Menos
-SCV'58
2018/2019: Jan Schaap. 2019/2020: Patrick Nabuurs
-SV DWSH'18
2018/2019: Marco Benneheij. 2019/2020: Marco Benneheij
-SVS
-Sambeek
2018/2019: Kees van den Heuvel (vertrekt). 2019/2020: Cees van der Heijden
-VV Holthees-Smakt
2018/2019: John Klaassens. 2019/2020: John Klaassens.
-VIOS'38
2018/2019: Michel Janssen. 2019/2020: Michel Janssen
-Boerdonk
2018/2019: Johan Strouken
-FC De Rakt
2018/2019: Eus Marijnissen. 2019/2020: Eus Marijnissen.
-Odiliapeel
2018/2019: Maarten van Stiphout. 2019/2020: Maarten van Stiphout.
-RKVV Keldonk
2018/2019: Peter van den Heuvel (vertrekt). 2019/2020: Ruud Fleskens.
-VCO
2018/2019: Mario van Berkom. 2019/2020: Mario van Berkom
-VOW
2018/2019: Jordy van Boxtel. 2019/2020: Jordy van Boxtel
-WHV
2018/2019: Martin Kaus. 2018/2019: Martin Kaus
-Ollandia
2081/2019 Bas van Engelen. 2019/2020 Bas van Engelen
-MOSA'14
2018/2019: Arno Willems (vertrekt). 2019/2020: Peter van Orsouw
-Maaskantse Boys
2018/2019: Maurizio Atzeni. 2019/2020: Maurizio Atzeni
-OKSV
2018/2019: Peter van Orsouw (vertrekt). 2019/2020: Fred Donkers
-RK DESO
2018/2019: Bas Boere
-Ruwaard
2018/2019: Ger Romeijnders. 2019/2020: Ger Romeijnders
-SBV
2018/2019: John Putters. 2019/2020: John Putters