Uitslagen en eindstanden in districtsbeker
Voetbal 6.771 keer gelezenDe derde ronde in districtsbeker staat komend weekend op het programma. Mail ons de uitslagen en doelpuntenmakers, maar uiteraard ook al er iets niet klopt in het schema: info@kliksport.nl.
NOAD'32 - TOP 1-4
Beerse Boys - Berghem Sport 2-4
Stand:
1. TOP
2. Berghem Sport
3. Beerse Boys
4. NOAD'32
Trainer Willem van den Burgt van Berghem Sport (Foto Peter Kuijpers)
Nivo Sparta - WNC 2-0
EVVC - HVCH 4-3
Stand:
1. Nivo Sparta 3-9
2. EVVC 3-6
3. WNC 3-3
4. HVCH 3-0
Braakhuizen - Geldrop 1-0
Rhode - BSV Limburgia 2-3
Stand:
1. BSV Limburgia
2. Geldrop
3. Rhode
4. Braakhuizen
De Ster - FC Eindhoven AV 2-2
Deurne - Venhorst 4-0
Stand:
1. Deurne
2. Venhorst
3. FC Eindhoven AV
4. De Ster
SSS'18 - Venlosche Boys 2-1
RPC - GSV'28 2-1
Stand:
1. RPC
2. SSS'18
3. Venlosche Boys
4. GSV'28
Mierlo Hout - Erp 3-1
Haelen - ZSV 2-6
Stand:
1. Mierlo Hout
2. Erp
3. ZSV
4. Haelen
RKVVO - Eijsden 0-4
Prinses Irene - Heeswijk 3-3
Stand:
1. Eijsden
2. Prinses Irene
3. RKVVO
4. Heeswijk
Geusselt Sport - Volharding 0-4
Stand:
1. Wittenhorst
2. Volharding
3. Eendracht'30
4. Geusselt Sport
Union - Vianen Vooruit 4-1
SV Venray - Juliana'31 0-1
Stand:
1. Juliana'31
2. SV Venray
3. Union
4. Vianen Vooruit
Quick 1888 - NEC 1-4
Woezik - DAW Schaijk 2-1
Stand:
1. Woezik
2. NEC
3. DAW Schaijk
4. Quick 1888
WHV - Nulandia 2-5
Stand:
1. Nulandia
2. WHV
3. Ruwaard
RK DESO - Estria 1-4
Stand:
1. Nooit Gedacht
2. Estria
3. RK DESO
Cito - Margriet 3-6
Stand:
1. Margriet
2. Cito
3. MOSA'14
SDDL - Achilles Reek 3-2
SBV - Ulysses 0-3
Stand:
1. SDDL
2. Achilles Reek
3. Ulysses
4. SBV
Maaskantse Boys - O.S.S.'20 3-1
FC Schadewijk - NLC'03 2-0
Stand:
1. FC Schadewijk
2. NLC'03
3. Maaskantse Boys
4. O.S.S.'20 2
Ravenstein - VCO 3-1
SES - SCV'58 2-2
Stand:
1. Ravenstein
2. SES
3. SCV'58
4. VCO
OKSV - Herpinia 3-2
Gassel - GVV'57 1-1
Stand:
1. GVV'57
2. Gassel
3. OKSV
4. Herpinia
Avesteyn - ASV'33 5-0
Festilent - RKVV Keldonk 3-2
Stand:
1. Avesteyn
2. Festilent
3. RKVV Keldonk
4. ASV'33
Stiphout Vooruit - Nijnsel 2-3
Boerdonk - Sparta'25 2-6
Stand:
1. Sparta'25
2. Nijnsel
3. Stiphout Vooruit
4. Boerdonk
ELI - Schijndel 0-4
Ollandia - Boskant 1-2
Stand:
1. Schijndel
2. ELI
3. Boskant
4. Ollandia
MVC - Gemert 2 1-7
FC Uden - Handel 1-2
Stand:
1. Gemert 2
2. Handel
3. MVC
4. FC UDen
Mariahout - Irene 11-1
DVG - Avanti'31 0-2
Stand:
1. Avanti'31
2. Mariahout
3. DVG
4. Irene
SCMH - Volkel 1-3
Juliana Mill - Bavos 1-1
Stand:
1. Volkel
2. SCMH
3. Juliana Mill
4. Bavos
UDI'19 2 - Vorstenbossche Boys 2-1
FC De Rakt - Elsendorp 4-2
Stand:
1. UDI'19 2
2. Vorstenbossche Boys
3. FC De Rakt
4. Elsendorp
Odiliapeel - Constantia 2-6
SV DWSH'18 - HBV 0-3
Stand:
1. Constantia
2. HBV
3. Odiliapeel
4. SV DWSH'18
Boekel Sport - WEC 4-3
VOW - RKPVV 2-4
Stand:
1. RKPVV
2. WEC
3. Boekel Sport
4. VOW
DSV - Milheezer Boys 0-2
Excellent - Menos 7-2
Stand:
1. Milheezer Boys
2. Excellent
3. DSV
4. Menos
SIOL - VCA 4-0
JVC Cuijk zat. - De Zwaluw 2-1
Stand:
1. SIOL
2. JVC Cuijk
3. De Zwaluw
4. VCA
SV Milsbeek - Vitesse'08 1-2
Stand:
1. Vitesse'08
2. Heijen
3. SV Milsbeek
Sambeek - Hapse Boys 1-2
SV United - EWC'46 4-4
Stand:
1. Hapse Boys
2. SV United
3. EWC'46
4. Sambeek
Montagnards - Olympia'18 0-6
SVS - Toxandria 1-7
Stand:
1. Olympia'18
2. Montagnards
3. Toxandria
4. SVS
Achates - VIOS'38 2-0
RESIA - Stormvogels'28 2-2
Stand:
1. Stormvogels'28
2. Achates
3. RESIA
4. VIOS'38
1. GVC 3-6
2. Redichem 2-4
3. Cito 3-2
4. Lienden 2-1