Welke trainers in het amateurvoetbal gaan, komen of blijven? [UPDATE]
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087647&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/stadskrantveghel&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=546,547,548,549" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Logo kliknieuws.nl/stadskrantveghel
UPDATE

Welke trainers in het amateurvoetbal gaan, komen of blijven?

  •   10733 keer gelezen   Voetbal

Wie staan er volgend seizoen aan het roer bij de selecties van de regionale amateurclubs? Kijk hieronder voor het overzicht. Nieuws kan worden gemaild naar info@kliksport.nl.

Derde divisie zondag:

O.S.S.'20
2019/2020: Bertran Kreekels
2020/2021: Bertran Kreekels

Blauw Geel'38
2019/2020: Niels van Casteren
2020/2021: Niels van Casteren
 


Hoofdklasse B:

UDI'19
2019/2020: Lodewijk de Kruif
2020/2021: Lodewijk de Kruif
 


Eerste klasse C:

HVCH
2019/2020: Roy de Haan
2020/2021: Roy de Haan

TOP
2019/2020: Bas Gösgens
2020/2021: Bas Gösgens

Rhode
2019/2020: John Meijs
2020/2021: John Meijs

Erp
2019/2020: Jurgen van Wanrooij
2020/2021: Jurgen van Wanrooij


Eerste klasse D:

SSS'18
2019/2020: Ruud Vermeer
2020/2021: Michel Kuijpers

__________________________________________________________________________________________________________________________________

Tweede klasse H:

Olympia'18
2019/2020: Wil Beijer
2020/2021: Wil Beijer

Berghem Sport
2019/2020: Willem van der Burgt
2020/2021  Willem van der Burgt

Vianen Vooruit 
2019/2020: Niels Voet
2020/2021: Niels Voet 

EVVC
2019/2020: Antwan van Rijn
2020/2021: Antwan van Rijn

Prinses Irene
2019/2020: Erik Meulendijk
2020/2021: Erik Meulendijk

DAW Schaijk 
2019/2020: Rob van der Ven
2020/2021: Rob van der Ven

Volkel
2019/2020: Michiel Jans
2020/2021: Michiel Jans

Volharding
2019/2020: Johan Vullings 
2020/2021: Johan Vullings

Venhorst
2019/2020: Joost Janssen 
2020/2021: Joost Janssen

Heeswijk 
2019/2020: Stef Sijbers 
2020/2021: Stef Sijbers

__________________________________________________________________________________________________________________________________

Derde klasse D (Oost):

Hapse Boys
2019/2020: Michel Kuijpers
2020/2021: Tom van der Wijst

Vitesse'08
2019/2020: Ales Jurcik
2020/2021:

Estria
2019/2020: Angelo Simone
Estria gaat in de zomer van 2020 fuseren met GVV'57 en SCV'58.

N.B. Remco ten Hoopen wordt de nieuwe trainer van de fusieclub EGS (werknaam).

__________________________________________________________________________________________________________________________________

Derde klasse D (Zuid-2):

FC Schadewijk
2019/2020: Gaby Kuijpers
2020/2021: Gaby Kuijpers

Boekel Sport
2019/2020: Marc van de Ven
2020/2021: Marc van de Ven

Margriet
2019/2020: Maarten van Vugt
2020/2021: Maarten van Vugt

Excellent
2019/2020: John Janssen
2020/2021  John Janssen

Nijnsel/TVE
2019/2020: Tim de Wert 
2020/2021: Tim de Wert

Nooit Gedacht
2019/2020: Arno Methorst 
2020/2021: Henry van der Linden

Schijndel/De Wit
2019/2020: Henry van Alebeek 
2020/2021: Henry van Alebeek

Handel
2019/2020: Tom Jacobs 
2020/2021: Tom Jacobs

Avanti'31
2019/2020: Henry van Wanrooy  
2020/2021: Henry van Wanrooy

__________________________________________________________________________________________________________________________________

Vierde klasse A (Oost):

JVC Cuijk
2019/2020: Dennis Straatman
2020/2021: Dennis Straatman

Cito
2019/2020: Tim Driessen
2020/2021:


Vierde klasse E:

SJO/SSA VESTA'19
2019/2020: Mark Strik
2020/2021: Mark Strik

Herpinia
2019/2020: Maarten Hendriks
2020/2021: Maarten Hendriks

NLC'03
2019/2020: René van der Putten
2020/2021: Willem van Kreij

Cito
2019/2020: Yavuz Demirci
2020/2021: Yavuz Demirci

Ulysses
2019/2020: Anne Duis
2020/2021: Manfred van Erp


Vierde klasse F:

Nulandia
2019/2020: Marc van Delft
2020/2021: Marc van Delft

Avesteyn
2019/2020: Hugo van de Sande
2020/2021: Hugo van de Sande

VOW
2019/2020: Jordy van Boxtel
2020/2021: Jordy van Boxtel

Boskant
2019/2020: Sander Janssen
2020/2021: Sander Janssen

WEC
2019/2020: Stephan Hesemans
2020/2021: Stephan Hesemans

Vorstenbossche Boys
2019/2020: Dennis Meier
2020/2021: Dennis Meier


Vierde klasse G:

Achates
2019/2020: Michel van de Venn
2020/2021: Marc Peters

Heijen
2019/2020: Peter ten Haaf
2020/2021: Peter ten Haaf

Montagnards
2019/2020: Jan Trienekens
2020/2021: Jan Trienekens


Vierde klasse H:

SV Milsbeek
2019/2020: Robert Theunissen
2020/2021:

Festilent
2019/2020: Edwin Peters
2020/2021: Edwin Peters

SCMH
2019/2020: Tom van Dalen
2020/2021: Tom van Dalen

Constantia
2019/2020: Gert-Jan Reijnen
2020/2021: Gert-Jan Reijnen

Juliana Mill
2019/2020: Johan van Osch
2020/2021: Johan van Osch

DSV
2019/2020: Steef Peters (stopt)
2020/2021: 

SIOL
2019/2020: Lucien Roeffen
2020/2021: Dinand van Haren

Gassel
2019/2020: Dennis Koenders
2020/2021: Dennis Koenders

De Zwaluw
2019/2020: Frans van Deinsen
2020/2021: Michel van de Venn

SES
2019/2020: Arian Meeuwsen
2020/2021: Arian Meeuwsen

Toxandria
2019/2020: Jos Koenen
2020/2021: Steef Peters

VIOS'38
2019/2020: Michel Jansen
2020/2021:

SCV'58
2019/2020: Bob Gremmen
SCV'58 fuseert in de zomer van 2020 met Estria en GVV'57.

N.B. Remco ten Hoopen wordt de nieuwe trainer van de fusieclub EGS (werknaam).


Vijfde klasse C:

SBV
2019/2020: John Putters
2020/2021: Sander Strik

OKSV
2019/2020: Fred Donkers
2020/2021: Fred Donkers

Maaskantse Boys
2019/2020: Maurizio Atzeni
2020/2021: Maurizio Atzeni

RK DESO
2019/2020: Stan Vos
2020/2021: 

Ruwaard
2019/2020: Ger Romeijnders 
2020/2021: Eugene Geenen

MOSA'14
2019/2020: Peter van Orsouw
2020/2021: Peter van Orsouw


Vijfde klasse E:

WHV
2019/2020: Martin Kaus
2020/2021: Bas van Engelen

FC De Rakt
2019/2020: Eus Marijnissen
2020/2021: Eus Marijnissen

Ollandia
2019/2020: Bas van Engelen
2020/2021: Mayk van Driel

FC Uden
2019/2020: Toon Bongers
2020/2021: Peter van den Heuvel

Boerdonk
2019/2020: Johan Strouken
2020/2021: Ger Romeijnders

Odiliapeel
2019/2020: Maarten van Stiphout
2020/2021: Danny Claassen

Keldonk
2019/2020: Ruud Fleskens
2020/2021: Ruud Fleskens

VCO
2019/2020: Mario van Berkom
2020/2021: Mario van Berkom


Vijfde klasse F:

Astrantia
2019/2020: Patrick Pothuizen
2020/2021: Patrick Pothuizen

Holthees-Smakt
2019/2020: John Klaassens
2020/2021: Patrick Wijnen

GVV'57
2019/2020: Johan Verhaaren en Ashley Bonnikhorst
GVV'57 fuseert in de zomer van 2020 met SCV'58 en Estria.

N.B. Remco ten Hoopen wordt de nieuwe trainer van de fusieclub EGS (werknaam).

DWSH'18
2019/2020: John van Geenen
2020/2021: John van Geenen

HBV
2019/2020: Robert van Mierlo
2020/2021: Lucien Roeffen

VCA
2019/2020: Mark van Wijk
2020/2021: Mark van Wijk

SVS
2019/2020: Zoran Gulev
2020/2021:

Sambeek
2019/2020: Cees van der Heijden (al gestopt) 
2020/2021: John Klaassens

Menos
2019/2020: Jef Vels (al gestopt)
2020/2021:


<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087647&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/stadskrantveghel&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=546,547,548,549" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Meer berichten
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5093131&size=160x600&promo_sizes=120x600&promo_alignment=center&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/stadskrantveghel&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=546,547,548,549" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=10661455&size=160x600&promo_sizes=120x600&cb=[CACHEBUSTER]&promo_alignment=center&referrer=kliknieuws.nl/stadskrantveghel&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=546,547,548,549" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5099816&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/stadskrantveghel&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=546,547,548,549" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>