Logo kliknieuws.nl/stadskrantveghel
VCA versloeg op vrijdag 7 augustus de nieuwe fusieclub EGS'20 met 6-0.
VCA versloeg op vrijdag 7 augustus de nieuwe fusieclub EGS'20 met 6-0. (Foto: Bas Delhij)

Uitslagen oefenprogramma amateurvoetbal

  •   17597 keer gelezen   Voetbal

De voorbereiding op het seizoen 2020-2021 is gestart. Hieronder vindt u een overzicht van alle oefenwedstrijden in de 'Kliksport'-regio's. Oefenprogramma's te zijn mailen naar info@kliksport.nl

Zondag 2 augustus:
Blauw Geel'38/Jumbo - Eindhoven AV 5-1
Kronenberg - Holthees Smakt 5-0

Dinsdag 4 augustus:
UDI'19 - Achilles'29 0-2

Donderdag 6 augustus:
Achilles Veen - Blauw Geel'38/Jumbo 0-1

7 augustus:
VCA - EGS'20 6-0

Zaterdag 8 augustus:
Helmond Sport - O.S.S.'20 3-0
Blauw Geel'38/Jumbo - UNA 0-2
Achilles Veen - OJC Rosmalen 4-2
Deurne - RKVV Erp 2-0
UDI'19 - Gemert 2-2 (Gemert wint Peka-Kroef Trofee na strafschoppen)

Zondag 9 augustus:
UHC - HBV 3-2
(HBV Nuijen, Bardoel)
HVCH - Real Lunet 3-0
(Van de Hatert, Minten, Van den Hurk)
Berghem Sport – V.V. Handel 2-0
EGS'20 - GFC'33 1-1

Dinsdag 11 augustus:
TOP Oss - KSV Roeselare 0-1
Blauw Geel'38 - Nuenen 5-2
UDI'19 - De Bataven 3-3
VCA - EGS'20 1-4. Goal VCA: Javon Deyl. Goals EGS'20: Sander Bisseling, Mo Khamal (p), Siem Beelen en Tijn van Haren.

Donderdag 13 augustus:
Avanti'31 1 - OJC Rosmalen 2 (19.30)
Heeswijk - Erp (20.00)

Zaterdag 15 augustus:
Spakenburg - O.S.S.'20 (15.00)
Venhorst - Blauw-Geel'38 O23 (17.00)
RKVV Keldonk - FC De Rakt (18.00)
Avesteyn - SCMH (18.00)
TOP - Achilles'29 (18.00)
Mierlo Hout - Berghem Sport (18.00)
Constantia - Vianen Vooruit (19.00)
Quick 1888 - EGS'20 (20.00)
Rhode/Van Stiphout Bouw – UDI’19 (16.30)
Sambeek - Elsendorp (18.00)
SSS'18 - SV United (18.00)
Handel - Olympia'18  (18.00)

Zondag 16 augustus:
EGS'20 - Quick 1888 (10.30)
WHV – RKKSV (12.00)
Boekel Sport - Festilent (12.00)
Handel - Olympia’18 (12.00)
Montagnards - De Zwaluw (12.00)
Ulysses - RKKSV (12.00)
RKSV Margriet - VESTA’19 (13.00)
Ruwaard - Boerdonk (13.00)
VCO - OKSV (13.00)
SIOL - Stormvogels'28 (14.30)
HBV - EGS'20 (14.30)
Blauw Geel'38/Jumbo - NEC AV (11.00)
GFC'33 - Cito
Sparta'25 1 - Avanti'31 1 (12.00)
Vitesse'08 - DSV (12.00)
Montagnards -De Zwaluw (12.00)

Dinsdag 18 augustus:
O.S.S.’20 -Prestige Sports
Ulysses - FC Kunde (19.30)
NLC'03 - FC Schadewijk (19.30)
Constantia - SCMH (20.00)
WHV - MOSA'14 (20.00)
Achilles Reek - HBV (20.00)
Trinitas - Nulandia (20.00)
GVVV - Blauw Geel'38/Jumbo (20.00)
Nooit Gedacht - Festilent (20.00)
DAW - Haarsteeg (20.00)
EGS'20 - Toernooi Afferden
Heijen (zoekt nog tegenstander)
UDI'19 - Prinses Irene (20.00)
SSS'18 - Juliana Mill (20.00)

Donderdag 20 augustus:
DVSG - De Zwaluw (19.30)
Vorstenbossche Boys - TOP Zaterdag (19.30)
RKKSV - VESTA’19 (20.00)
Real Lunet - Cito (20.00)
HVCH - Orion (19.00, toernooi Groesbeek)
Ollandia - VOW (19.30)
DVSG - De Zwaluw (19.30)

Zaterdag 22 augustus:
Blauw Geel 023 - Cito (14.00)
O.S.S.'20 - DOVO (14.30)
HVCH - BVC (14.30), toernooi Groesbeek)
Ollandia - WHV (17.00 uur)
Nooit Gedacht - VESTA’19 (16.00)
JVC Cuijk - EGS'20 (17.00)
Venhorst - UDI'19 O23    
VCO - FC De Rakt (18.00)
Blauw Geel'38/Jumbo - sv TOP (18.00)
RKVV Erp - UDI'19/CSU (18.00)
Berghem Sport - EVVC (18.00)      
Avesteyn - Heeswijk (18.00)
VOW - FC-Uden (18.00)
Olympia'18 - SSS'18 (18.00)
Dongen - UDI'19/CSU (12.00)

Zondag 23 augustus:
VCA - Vianen Vooruit (11.00)
SIOL - Brakkenstein (12.00)
FC Maasgouw - HBV (12.00)
Vianen Vooruit - Festilent (12.00)
Handel – HBSV (12.00)
Heijen - De Zwaluw (12.00)
Berghem Sport 2 - DESO (12.00)
SCMH - Vorstenbossche Boys (12.00)
AWC - Margriet (13.00)
SBV - SES (13.00)
Ruwaard - Maliskamp (13.00)
Boekel Sport - FC Engelen (14.00)
VV Kismet - Cito (14.00)
Aquila - NLC'03 (14.00)
Vianen Vooruit - Festilent (14.30)
EGS'20 - Toernooi Afferden
Ulysses - Hapse Boys
Erp-2 - DSV (12.00)
Volharding-2 - Sambeek

Dinsdag 25 augustus:
Avanti'31 1 - Maliskamp 1 (19.30)
De Treffers - UDI'19 (20.00)
Ollandia - SCMH (19.30)
OKSV - Vorstenbossche Boys (19.30)
SIOL - GFC’33 (20.00)
WHV - Essche Boys (20.00)
Boekel Sport - Venhorst (20.00)
Real Lunet - Nulandia (20.00)
DHSC - Blauw Geel'38/Jumbo (20.00)
Berghem Sport - RKVV Erp (20.00)
Festilent - Hapse Boys (20.00)
O.S.S.'20 - GVVV (20.00)
DAW - Margriet (20.00)
Ulysses - DESO
FC De Rakt - TOP zaterdag (20.00)
TOP - Emplina (20.00)

Donderdag 27 augustus:
Heijen - DVSG (19.00)
SBV - VESTA'19 2 (19.30)
Heumen - De Zwaluw (20.00)

Zaterdag 29 augustus
UDI'19 - FC Kleve (18.00)

Dinsdag 1 september:
O.S.S.'20 - OJC Rosmalen (19.30)
SIOL - JVC Cuijk (20.00)
Heijen - Astrantia (20.00)
Nulandia - EVVC (20.00)
Festilent - SSS’18 (20.00)
SES - NLC'03 (20.00)
Real Lunet - TOP (20.00)
Juliana Mill - DWSH'18 (20.00)
Sambeek - Volharding-3 (O.V.B)

Donderdag 3 september:
Achates - De Zwaluw (20.00)
VOW - ELI (19.30)
Vios-  Sambeek

Dinsdag 8 september:
Nulandia - BVV (20.00)
FC De Rakt - Essche Boys (20.00)
TOP - Nivo Sparta (20.00)
FC Engelen - HVCH (20.00)
OVB - DWSH'18 (20.00)

Donderdag 10 september:
OKSV - Ulysses (19.00)
SBV - Margriet zaterdag (19.30)
Rood Wit - SIOL (20.00)
Boekel Sport - Heeswijk (20.00)
Ruwaard - Cito (20.00)
OKSV - Ulysses

Dinsdag 15 september:
De Zwaluw - Astrantia (19.30)
VESTA’19 - FC Schadewijk (20.00)
Gassel - HBV (20.00)
SES - DWSH'18 (20.00)

Dinsdag 29 september:
Vorstenbossche Boys - VOW (20.00)


Meer berichten