Welke trainers in het amateurvoetbal gaan, komen of blijven? | Kliknieuws
Logo kliknieuws.nl/stadskrantveghel

Welke trainers in het amateurvoetbal gaan, komen of blijven?

  •   keer gelezen   Voetbal

Wie staan er volgend seizoen aan het roer bij de selecties van de regionale amateurclubs? Kijk hieronder voor het overzicht. Nieuws kan worden gemaild naar info@kliksport.nl.

Derde divisie zondag:

Blauw Geel’38
2020/2021: Niels van Casteren
2021/2022: Niels van Casteren

O.S.S.’20
2020/2021: Bertran Kreekels
2021/2022: Bertran Kreekels


Hoofdklasse B:

UDI’19
2020/2021: Lodewijk de Kruif
2021/2022: Lodewijk de Kruif


Eerste klasse C:

Berghem Sport
2020/2021: Willem van der Burgt
2021/2022: Willem van der Burgt

Erp
2020/2021: Jurgen van Wanrooij
2021/2022: Jurgen van Wanrooij

HVCH
2020/2021: Roy de Haan
2021/2022: Roy de Haan

Rhode
2020/2021: Hans Lathouwers
2021/2022: Hans Lathouwers

TOP
2020/2021: Bas Gösgens
2020/2021: Bas Gösgens


Eerste klasse D:

SSS’18
2020/2021: Michel Kuijpers
2021/2022: Michel Kuijpers


Tweede klasse F:

DAW Schaijk
2020/2021: Rob van der Ven
2021/2022: Rob van der Ven

EVVC
2020/2021: Antwan van Rijn
2021/2022: Antwan van Rijn

Heeswijk 
2020/2021: Stef Sijbers (vertrekt)
2021/2022: Theo van Lieshout

Olympia’18
2020/2021: Wil Beijer
2021/2022: Wil Beijer

Prinses Irene
2020/2021: Erik Meulendijk
2021/2022: Erik Meulendijk

Venhorst
2020/2021: Joost Janssen (naar Vianen Vooruit)
2021/2022: Michaël van Doren

Vianen Vooruit
2020/2021: Niels Voet
2021/2022: Joost Janssen

Volkel
2020/2021: Michiel Jans
2021/2022: Michiel Jans

Volharding
2020/2021: Johan Vullings
2021/2022: Johan Vullings


Tweede klasse I:

Eendracht’30:
2020/2021: Bas van Bon
2021/2022: Charles Kazlauskas

____________________________________________________________________________________________

Derde klasse C:

Avanti’31
2020/2021: Henry van Wanrooy
2021/2022: Stephan Hesemans

Nijnsel/TVE
2020/2021: Tim de Wert (vertrekt)
2021/2022: Carlo Vorstenbosch

Schijndel/De Wit
2020/2021: Henry van Alebeek
2021/2022: Henry van Alebeek


Derde klasse D:

Boekel Sport
2020/2021: Marc van de Ven
2021/2022: Marc van de Ven

EGS’20
2020/2021: Remco ten Hoopen
2021/2022: Remco ten Hoopen

Excellent
2020/2021: John Janssen
2021/2022: John Janssen

FC Schadewijk
2020/2021: Gaby Kuijpers
2021/2022: Gaby Kuijpers

Handel
2020/2021: Tom Jacobs (naar Festilent)
2021/2022: Sander Janssen

Hapse Boys
2020/2021: Wilfred Schoonderbeek
2021/2022: Wilfred Schoonderbeekfcito

Margriet
2020/2021: Maarten van Vugt
2020/2021: Maarten van Vugt

Nooit Gedacht
2020/2021: Henry van der Linden
2021/2022: Henry van der Linden

Vitesse’08
2020/2021: Ales Jurcik
2021/2022: Ales Jurcik

____________________________________________________________________________________________

Vierde klasse H:

Achilles Reek
2020/2021: Lenard Weber
2021/2022: Lenard Weber

Cito
2020/2021: Yavuz Demirci
2021/2022: Yavuz Demirci

FC De Rakt
2020/2021: Eus Marijnissen
2021/2022: Eus Marijnissen

Festilent
2020/2021: Edwin Peters (vertrekt)
2021/2022: Tom Jacobs

Gassel
2020/2021: Dennis Koenders
2021/2022: Dennis Koenders

Herpinia
2020/2021: Maarten Hendriks
2021/2022: Maarten Hendriks

Juliana Mill
2020/2021: Johan van Osch
2021/2022: Johan van Osch

NLC’03
2020/2021: Willem van Kreij
2021/2022: Willem van Kreij

SCMH
2020/2021: Tom van Dalen
2021/2022: Tom van Dalen

SES
2020/2021: Robert van Mierlo
2021/2022: Robert van Mierlo

SIOL
2020/2021: Dinand van Haren
2021/2022: Dinand van Haren

SJO/SSA VESTA’19
2020/2021: Mark Strik
2021/2022: Mark Strik

Ulysses
2020/2021: Manfred van Erp
2021/2022: Manfred van Erp

Vorstenbossche Boys
2020/2021: Dennis Meier
2021/2022: Dennis Meier


Vierde klasse F:

Avesteyn
2020/2021: Hugo van de Sande
2021/2022: Hugo van de Sande

Boskant
2020/2021: Sander Janssen (vertrekt)
2021/2022: Peter van der Heijden

VOW
2020/2021: Jordy van Boxtel (vertrekt)
2021/2022: Patrick Cissen

WEC
2020/2021: Stephan Hesemans (naar Avanti’31)
2021/2022: Henry van Wanrooy


Vierde klasse G:

Achates
2020/2021: Marc Peters
2021/2022: Sven Jeuriëns  

Constantia
2020/2021: Gert-Jan Reijnen
2021/2022: Gert-Jan Reijnen

De Zwaluw
2020/2021: Michel van de Venn
2021/2022: Michel van de Venn

DSV
2020/2021: Maarten van Stiphout
2021/2022: Maarten van Stiphout

Heijen
2020/2021: Peter ten Haaf
2021/2022: Peter ten Haaf

SV Milsbeek
2020/2021: John Neijenhuis
2021/2022: John Neijenhuis

Toxandria
2020/2021: Steef Peters
2021/2022: Steef Peters

VIOS’38
2020/2021: Michel Janssen
2021/2022: Michel Janssen


Vierde klasse G:

Nulandia
2020/2021: Marc van Delft
2021/2022: Marc van Delft


Vijfde klasse B:

SBV
2020/2021: Sander Strik
2021/2022: Sander Strik

Maaskantse Boys
2020/2021: Maurizio Atzeni
2021/2022: Maurizio Atzeni

MOSA’14
2020/2021: Peter van Orsouw
2021/2022: Peter van Orsouw

OKSV
2020/2021: Fred Donkers (gedurende het seizoen overgenomen door Dirk-Jan Manders en Jeroen Ermers)
2021/2022: Freek Toren

RK DESO
2020/2021: Stan Vos
2021/2022: John Putters

Ruwaard
2020/2021: Eugene Geenen
2021/2022: Eugene Geenen


Vijfde klasse C:

Ollandia
2020/2021: Mayk van Driel
2021/2022: Mayk van Driel


Vijfde klasse D:

Holthees-Smakt
2020/2021: Patrick Wijnen
2021/2022: Patrick Wijnen

Sambeek 
2020/2021: John Klaassens
2021/2022: John Klaassens

SVS
2020/2021: Zoran Gulev
2021/2022:


Vijfde klasse E:

Astrantia
2020/2021: Patrick Pothuizen
2021/2022: Patrick Pothuizen

Boerdonk
2020/2021: Ger Romeijnders
2021/2022: Ger Romeijnders

DWSH’18
2020/2021: John van Geenen
2021/2022: John van Geenen

HBV
2020/2021: Lucien Roeffen
2021/2022: Lucien Roeffen

FC Uden
2020/2021: Peter van den Heuvel
2021/2022:

Keldonk
2020/2021: Ruud Fleskens
2021/2022: Ruud Fleskens

Odiliapeel
2020/2021: Danny Claassen
2021/2022: Danny Claassen

VCO
2020/2021: Mario van Berkom
2021/2022: Mario van Berkom

VCA
2020/2021: Mark van Wijk
2021/2022: Mark van Wijk

WHV
2020/2021: Bas van Engelen
2021/2022: Bas van Engelen


Zaterdagvoetbal

Derde klasse A:

JVC Cuijk
2020/2021: Dennis Straatman
2021/2022: Dennis Straatman


Vierde klasse E:

Margriet:
2020/2021: Ron Smits
2021/2022: Ron Smits

O.S.S.’20:
2020/2021: Johan van Osch
2021/2022: Johan van Osch

TOP:
2020/2021: John Putters (vertrekt)
2021/2022: Jordy van Boxtel en Jesper Brocks

Meer berichten