Boekel Sport - Erp. (Foto: John van Deursen)
Boekel Sport - Erp. (Foto: John van Deursen)

Oefenprogramma voorbereiding seizoen 2021-2022

  •   keer gelezen   Voetbal

Het oefenprogramma van de voorbereiding op het seizoen 2021-2022 bij de amateurs in Noordoost-Brabant en de Kop van Noord-Limburg krijgt gestalte. Het programma van uw vereniging kunt u mailen naar: info@kliksport.nl

Donderdag 1 juli
Boekel Sport - Erp 2-0.
Tim Schuijers en Guus Goossens

Donderdag 8 juli
Boekel Sport - Boskant 3-0. Doelpunten: Twan Merks en Jan van den Acker (2)

Zondag 11 juli
Blauw Geel’38/Jumbo - AWC Wijchen 5-0. Doelpunten: Van der Zanden (2x), B. van den NIeuwenhof, Besems, Verbakel.

Woensdag 14 juli
Blauw Geel’38/Jumbo - FC Den Bosch 1-1
0-1 Hornkamp, 1-1 Hurkmans

Donderdag 15 juli
UDI’19/CSU O23 - Boekel Sport 0-3. Doelpunten: Tim Schuijers, Twan Merks en Guus Goossens
SIOL - Blauw Wit Nijmegen 1-4

Dinsdag 20 juli
TOP Oss - O.S.S.’20 2-2
De Treffers - Blauw Geel’38/Jumbo 4-2
Boekel Sport - Nijnsel TVE 4-1. Doelpunten Boekel Sport: Edward Schouten, Jari Claasse, Jan van den Acker en Tim Schuijers

Zaterdag 24 juli
De Treffers - O.S.S.’20 2-0
Blauw Geel’38/Jumbo - RKSV Nuenen 2-1. Doelpunten Blauw Geel’38: Robin Voets en Danny Verbakel

Dinsdag 27 juli
Heeswijk - Boekel Sport 0-2. Doelpunten Boekel Sport: Merijn van Haandel en Tim Schuijers.
Kozakken Boys - Gemert 2-1. Doelpunten: Marijnissen, Veenhoven, Joop Daniels(P)

Zaterdag 31 juli
Blauw Geel’38/Jumbo - UDI’19/CSU 2-1
1-0 Robin Voets, 1-1 Roald van Hout, 2-1 Koen van der Zanden.

Zondag 1 augustus:
EGS’20 - VCA

Zaterdag 7 augustus:
O.S.S.’20 - Juliana’31 (15.00)
OJC Rosmalen-toernooi met OJC en UNA
Venhorst - EGS’20 (17.00)
Gemert - UDI’19/CSU (17.00, in Odiliapeel; Peka Kroef Trofee)

Zondag 8 augustus:
HBV - EGS’20 (13.00)

Dinsdag 10 augustus:
Blauw Geel’38/Jumbo - OJC Rosmalen (20.00)
GVVV - O.S.S.’20 (20.00)    

Woensdag 11 augustus:
Achilles’29 - UDI’19/CSU (20.00, op terrein Germania)    

Zaterdag 14 augustus:
O.S.S.’20 - OJC Rosmalen (14.30)
CHC - UDI’19 (16.00)
HBV - JVC Cuijk (18.30)
Constantia - Vianen Vooruit (19.00)

Zondag 15 augustus:
FC Uden - Unitas’28 (13.00)
Festilent - DSV (13.00)

Dinsdag 17 augustus:
HBV - Gassel (20.00)
VESTA’19 - RKKSV (20.00)
UDI’19/CSU - WNC (20.15)
VOW - SCMH

Donderdag 19 augustus
Ulysses - FC Kunde (19.00)

Zaterdag 21 augustus:
Maasdonk Cup in Nuland met Nulandia, Nooit Gedacht en EVVC 
RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Combinatie - Boekel Sport (14.30)
Nivo Sparta - TOP 16.00 uur
UDI’19 O23 - Vianen Vooruit (16.30)
Margriet - Berghem Sport (18.00)
O.S.S.’20 zaterdag - Margriet zaterdag (18.00)
Erp - DAW (18.00)
Festilent - Handel (18.00)
UDI’19/CSU - RKZVC (19.00)

Zondag 22 augustus:
SCD - OKSV (11.00)
Vitesse’08 - Volharding (12.00)
FC Uden - Erp 2 (12.00)
SIOL - HBV (13.00)
VESTA’19 - SCG’18 (13.00)
SCMH - Avesteyn (13.00)
RKKSV - SBV     
Ulysses - SCE (14.00)
Achilles Reek - De Zwaluw (14.30)
FC de Rakt - VCO (14.30)

Dinsdag 24 augustus:
Zomertoernooi Victoria’25 met VCA, EGS’20, Victoria’25, Overasseltse Boys, Oranje Blauw, SCP, Roda’28 en AVW’66.
Odiliapeel - Holthees
FC de Rakt - FC Uden (20.00)
DAW - Avanti’31 (20.15)

Woensdag 25 augustus:
Zomertoernooi Victoria’25 met VCA, EGS’20, Victoria’25, Overasseltse Boys, Oranje Blauw, SCP, Roda’28 en AVW’66.

Donderdag 26 augustus:
Ulysses - RKKSV (19.30)
Boskant - Odiliapeel (19.30)
Juliana Mill - TOP zaterdag (20.00)

Vrijdag 27 augustus:
Albo-toernooi in Milsbeek, met onder meer SV Milsbeek, Astrantia en De Zwaluw
BRON-toernooi bij Rhode, met onder meer VV Rhode en Boskant

Zaterdag 28 augustus:
DESO - TOP zaterdag (17.00)
FC Schadewijk - SCMH (17.00)
Heeswijk - Avesteyn (17.00)
Erp - Margriet (18.00)
DAW - SSS’18 (18.00)
Holthees - Meterik (18.00)
O.S.S.’20 zaterdag - Alverna zaterdag (18.00)
Boerdonk - Margriet zaterdag (18.00)
TOP - Prinses Irene 18.00 uur
Nooit Gedacht - Vianen Vooruit (19.00)

Zondag 29 augustus:
Albo-toernooi in Milsbeek, met onder meer SV Milsbeek, Astrantia en De Zwaluw
BRON-toernooi bij Rhode, met onder meer VV Rhode en Boskant
SES Langenboom - HBV (12.00)
Trekvogels - SIOL (12.00)
Nulandia - Cito (12.00)
FC Uden - Ruwaard (12.00)
Ulysses - SBV (12.00)
SVOC’01 - Gassel (12.00)
Volharding - NWC (13.00)
DSV - Venhorst (13.00)
BMC - FC de Rakt (13.00)
RKVV Keldonk - Festilent (13.00)
Boekel Sport - Sparta’18 (14.00)
VESTA’19 - Unitas’28 (14.30)
OKSV - Achilles Reek(14.30)

Dinsdag 31 augustus:
SIOL - Eendracht’30 (20.00)
Nulandia - Avanti’31 (20.00)
Boekel Sport - DAW (20.00)
Volharding - EGS’20 (20.00)
VESTA’19 - Nooit Gedacht (20.00 uur)
WEC - FC de Rakt (20.00)
Margriet - Heeswijk (20.15)

Donderdag 2 september:
Constantia - SCMH
SBV - Margriet zaterdag (19.30)
Ulysses - BMC (19.30)
Boskant - ASV’33 (19.30)
De Zwaluw - SVOC’01 (20.00)

Dinsdag 7 september:
Nulandia - Real Lunet (20.00)

Dinsdag 14 september:
SIOL - EGS’20 (20.00)
BVV - Nulandia (20.00)
Unitas’28 - Ulysses (20.00)
FC de Rakt - Mariahout (20.00)

Donderdag 16 september:
Venhorst - Boekel Sport (20.00)

Dagen en tijden zijn onder voorbehoud van wijzigingen. De informatie is afkomstig van amateurclubs zelf.

26 augustus Juliana Mill - TOP zaterdag 20.00 uur

Meer berichten