
We Want More finalist Mell & Vintage Future in De Pul
UDEN | Melanie Jonk, Nico Brandsen en Ton Dijkman lieten zondag 16 augustus aan meer dan een miljoen kijkers zien wat ze in huis hadden in de finale van het SBS6-programma We Want More. Vrijdag 21 augustus staat het trio in De Pul voor een intiem optreden.
Aandachtige televisiekijkers kennen Melanie, ook bekend als Mell, al van haar deelname aan The Voice en het duet dat ze daarna opnam met Douwe Bob. Maar nooit eerder was ze zo op haar plek als met de sessiemuzikanten Nico en Ton. Samen vormen zij de band Mell & Vintage Future.
Unieke live vorm
Mell & Vintage Future zijn inmiddels een kleine drie jaar samen aan het werk. Na het schrijven van een berg liedjes in hun eigen studio’s heeft de band eind vorig jaar, tijdens een geslaagde try-out tour langs muziekcafé’s, haar unieke live vorm gevonden. Naast een mooi avontuur bij het SBS6-programma We Want More, is hun nieuwe single Brand New Day op dit moment de Topsong op NPO Radio 2.
Informatie
Op het moment van schrijven, zijn er nog enkele tickets beschikbaar voor de show van Mell & Vintage Future in De Pul aankomende vrijdag. Alle concerten in De Pul zijn momenteel zitconcerten, waarbij geheel in lijn met de maatregelen tegen het coronavirus, kan worden genoten van livemuziek. Daardoor is ook de hoeveelheid beschikbare plaatsen beperkt, dus koop je tickets snel via www.livepul.com.
-
13:50
-
12:18
-
De Visscherie viert 5-jarig jubileum met visfestival
12:00
-
Meeschrijven of gewoon luisteren bij jubileumeditie Groowt Újes Diktee
11:07
-
10:50
-
Schoonheidssalon Adora viert 30-jarig jubileum
10:18
-
8:10
-
Het geheim van 60 jaar huwelijk van Ben en Riek: ‘Lief zijn voor elkaar en naar elkaar luisteren’
21 uur geleden
12
-
‘EKOPLAZA Ronde van Uden’ start dit jaar midden op Markt
22 uur geleden
-
Udense Astrid geeft eerste boek uit, ‘over lessen in de liefde en mentale veerkracht’
23 uur geleden
-
Vlooienmarkt Reddingsbrigade in het Udense sportpark
1 dag geleden
-
1 dag geleden
30
-
2 dagen geleden
7
-
WELYNQ/TTV Maashorst plaatst zich voor finale eredivisie
2 dagen geleden
-
2 dagen geleden
1
Meest gelezen


Nieuwsoverzicht
-
Puk (11) beleeft haar droom in musical: ‘Ik denk dat ik zondag extra zenuwachtig ben’
13:50
-
Verkoop theaterseizoen 2022-2023 Markant Uden van start
12:18
-
De Visscherie viert 5-jarig jubileum met visfestival
12:00
-
Meeschrijven of gewoon luisteren bij jubileumeditie Groowt Újes Diktee
11:07
-
Gemeente Maashorst streeft naar lokaal eigendom bij grootschalige opwek van zonne- en windenergie
10:50