Uitslagen en eindstanden groepsfase KNVB-districtsbeker
Voetbal 17.712 keer gelezenEr wordt in de regio weer gestreden om de KNVB-districtsbeker. Hieronder vindt u het volledige programma en de uitslagen per poule.
Groep 1-01:
De Ster-RVU 2-0
Volharding-Caesar 2-2
RVU-Volharding 2-0
Caesar-De Ster 3-4
RVU-Caesar 5-0
Volharding-De Ster 1-2
1. De Ster 3-9
2. RVU 3-6
3. Volharding 3-1
4. Caesar 3-1
Groep 1-03:
Erp-Heeswijk 1-1
EVVC-Berghem Sport 1-2
Berghem Sport-Erp 3-2
Heeswijk-EVVC 2-3
EVVC-Erp 0-3
Heeswijk-Berghem Sport 1-3
1. Berghem Sport 3-9
2. Erp 3-4
3. EVVC 3-3
4. Heeswijk 3-1
Groep 1-04 (OOST):
OVC’85-Eendracht’30 2-1
BVC’12-Woezik 5-1
Woezik-OVC’85 3-1
Eendracht’30-BVC’12 0-0
OVC’85-BVC’12 0-1
Woezik-Eendracht’30 3-1
1. BVC’12 3-7
2. Woezik 3-6
3. OVC’85 3-3
4. Eendracht’30 3-1
Groep 1-05:
Prinses Irene-HVCH 1-1
TOP-DAW Schaijk 6-0
HVCH-TOP 0-2
DAW Schaijk-Prinses Irene 1-1
Prinses Irene-TOP 1-2. (Doelpunt Prinses Irene: Tom Berendsen. Doelpunten TOP: Aram Pusters en Casper van Druten.)
DAW Schaijk-HVCH 0-2
1. TOP 3-9
2. HVCH 3-4
3. Prinses Irene 3-2
4. DAW Schaijk 3-1
Groep 1-06:
Venhorst-Vianen Vooruit 0-0
NWC-Someren 2-0
Someren-Venhorst 7-0
Vianen Vooruit-NWC 1-0
Vianen Vooruit-Someren 1-2
NWC-Venhorst 2-0
1. Someren 3-6
2. NWC 3-6
3. Vianen Vooruit 3-4
4. Venhorst 3-1
Olympia’18 heeft zich als groepswinnaar gekwalificeerd voor de knock-outfase na een overwinning op Sparta’25. (foto: Bas Delhij)
Groep 1-07:
Volkel-Sparta’25 0-3
Rhode/VSB-Olympia’18 1-5
Olympia’18-Volkel 2-1
Sparta’25-Rhode/VSB 5-2
Volkel-Rhode/VSB 1-3
Olympia18-Sparta’25 2-0
1. Olympia’18 3-9
2. Sparta’25 3-6
3. Rhode 3-3
4. Volkel 3-0
Groep 1-09:
GSV’28-SSS’18 0-0
SV Venray-Scharn 6-0
Scharn-GSV’28 1-2
SSS’18-SV Venray 0-2
GSV’28-SV Venray 2-2
Scharn-SSS’18 1-4
1. SV Venray 3-7
2. GSV’28 3-5
3. SSS’18 3-4
4. Scharn 2-0
Groep 2-01:
Avesteyn-Vorstenbossche Boys 2-2
Ruwaard-Avanti’31 1-9
Avanti’31-Avesteyn 1-1
Vorstenbossche Boys-Ruwaard 4-0
Ruwaard-Avesteyn 0-4
Vorstenbossche Boys-Avanti’31 1-2
1. Avanti’31 3-7
2. Avesteyn 3-5
3. Vorstenbossche Boys 3-4
4. Ruwaard 3-0
Groep 2-02:
Achilles Reek-O.K.S.V. 3-1
Constantia-VCO 1-3
VCO-Achilles Reek 1-2
O.K.S.V.-Constantia 0-3
Constantia-Achilles Reek 3-0
O.K.S.V.-VCO 0-1
1. Constantia 3-6
2. VCO 3-6
3. Achilles Reek 3-6
4. O.K.S.V. 3-0
Groep 2-08:
Elsendorp-Oostrum 1-7
Bruheze-Handel 2-5
Handel-Elsendorp 8-0
Oostrum-Bruheze 2-5
Bruheze-Elsendorp 4-0
Oostrum-Handel 2-7
1. Handel 3-9
2. Bruheze 3-6
3. Oostrum 3-3
4. Elsendorp 3-0
Groep 2-10:
HVV Helmond-RKVV Keldonk 9-2
FC de Rakt-VOW 0-0
RKVV Keldonk-FC de Rakt 1-1
VOW-HVV Helmond 3-1
RKVV Keldonk-VOW 1-2
FC de Rakt-HVV Helmond 2-1
1. VOW 3-7
2. FC de Rakt 3-5
3. HVV Helmond 3-3
4. RKVV Keldonk 3-1
Keldonk - VOW. (Foto: Arno Korsten)
Groep 2-14:
Cito-DESO 6-2
WHV-Margriet 0-4
Margriet-Cito 4-0
DESO - WHV 5-2
DESO - Margriet 2-6. Doelpunten DESO: Romano Bloks en Agonis Hoti
WHV-Cito 1-5. Doelpunt WHV: Roel Lunenburg
1. Margriet 3-9
2. Cito 3-6
3. DESO 3-3
4. WHV 3-0
Groep 2-15:
Nooit Gedacht-Nulandia 3-1
Maaskantse Boys - NLC’03 2-0
Nulandia-Maaskantse Boys 4-0
NLC’03-Nooit Gedacht 0-3
Maaskantse Boys-Nooit Gedacht 0-3. Doelpunten: Sam van Sluis (3)
Nulandia-NLC’03 4-1
Maaskantse Boys - Nooit Gedacht.
1. Nooit Gedacht 3-9
2. Nulandia 3-6
3. Maaskantse Boys 3-3
4. NLC’03 3-0
Groep 2-16:
VCA-SIOL 3-1
De Zwaluw-BVV’27 4-1
SIOL-De Zwaluw 1-0
BVV’27-VCA 0-0
VCA-De Zwaluw 1-4
BVV’27-SIOL 1-2
1. De Zwaluw 3-6
2. SIOL 3-6
3. VCA 3-4
4. BVV’27 3-1
Groep 2-17:
Gassel-HBV 1-2
Achates-Hapse Boys 4-3
HBV-Achates 2-0
Hapse Boys-Gassel 2-1
HBV-Hapse Boys 1-2
Achates-Gassel 4-0
1. Achates 3-6
2. HBV 3-6
3. Hapse Boys 3-6
4. Gassel 3-0
Groep 2-21:
SES-Toxandria 1-2
DWSH’18-EGS’20 1-4
EGS’20-SES 5-2
Toxandria-DWSH’18 3-3
Toxandria-EGS’20 0-6
DWSH’18-SES 0-3
1. EGS’20 3-9
2. Toxandria 3-4
3. SES 3-3
4. DWSH’18 3-1
Groep 2-22
Irene – Boskant 1-2
DVG – Nijnsel/TVE 1-1
Boskant – DVG 2-1
Nijnsel/TVE – Irene 1-0
Boskant – Nijnsel 1-1
Irene - DVG 1-3
1. Boskant 3-7
2. Nijnsel 3-5
3. DVG 3-4
4.I rene 2-0
Groep 2-31:
DSV-Fiducia 2-1
Holthees-Smakt - Milheezer Boys 1-2
Milheezer Boys-DSV 0-5
Fiducia - Holthees-Smakt 5-2
Fiducia-Milheezer Boys 0-0
Holthees-Smakt - DSV 2-4
1. DSV 3-9
2. Fiducia 3-4
3. Milheezer Boys 3-4
4. Holthees-Smakt 3-0
Groep 2-32:
Ollandia-Schijndel 0-11
WEC - Stiphout Vooruit 0-7
Schijndel-WEC 0-0
Stiphout Vooruit-Ollandia 9-2
Stiphout Vooruit-Schijndel 1-4
Ollandia-WEC nnb
1. Schijndel 3-7
2. Stiphout Vooruit 3-6
3. WEC 2-1
4. Ollandia 2-0
Groep 2-37:
MOSA’14-Ulysses 1-1
FC Schadewijk-FC Uden 4-1
FC Uden-MOSA’14 2-1
Ulysses-FC Schadewijk 3-7
MOSA’14-FC Schadewijk 1-2
FC Uden-Ulysses 4-1
1. FC Schadewijk 3-9
2. FC Uden 3-6
3. MOSA’14 3-1
4. Ulysses 3-1
Groep 2-39:
Vitesse’08-SV Milsbeek 5-1
SBV-VESTA’19 1-3
VESTA’19-Vitesse’08 2-2
SV Milsbeek-SBV 6-0
SBV-Vitesse’08 3-4
SV-Milsbeek-VESTA’19 1-0
1. Vitesse’08 3-7
2. Milsbeek 3-6
3. VESTA’19 3-4
4. SBV 2-0
Groep 2-44:
Boekel Sport-Odiliapeel 6-0 (Goals: Tim Schuijers 3, Sten Krol, Jari Claasse, Sander Jonkers)
Rood Wit’62-Festilent 3-4
Odiliapeel-Rood Wit’62 (12/9, 14.30)
Festilent-Boekel Sport 2-5 (Goals Boekel: Jan van den Acker 2x, Guus Goossens, Edward Schouten en Sander Jonkers)
Odiliapeel-Festilent 0-3
Rood Wit’62-Boekel Sport 3-0
1. Boekel Sport 3-6
2. Rood Wit’62 3-6
3. Festilent 3-6
4. Odiliapeel 3-0
Groep 2-50:
Boerdonk-SCMH 2-3
ASV’33-Mariahout 1-1
Mariahout-Boerdonk 2-2
SCMH-ASV’33 1-1
Mariahout-SCMH 0-4
Boerdonk-ASV’33 0-3
1. SCMH 3-7
2. ASV’33 3-5
3. Mariahout 3-2
4. Boerdonk 3-1
Groep 2-53:
Herpinia-Sambeek 1-0
Heijen-Astrantia 1-3
Sambeek-Heijen 1-2
Astrantia-Herpinia 2-0
Herpinia-Heijen 1-2
Astrantia-Sambeek 1-1
1. Astrantia 3-7
2. Heijen 3-6
3. Herpinia 3-3
4. Sambeek 3-1
Groep 2-57:
Juliana Mill-VIOS’38 2-1
Excellent-SVS 7-0
VIOS’38-Excellent 1-6
SVS-Juliana Mill 1-2
SVS-VIOS’38 2-3
Juliana Mill-Excellent 0-5
1. Excellent 3-9
2. Juliana Mill 3-6
3. VIOS’38 3-3
4. SVS 3-0
Zaterdagvoetbal
Groep 2-04:
JVC Cuijk-Redichem 3-0
Juliana’31 za1-DFS 3-3
DFS-JVC Cuijk 0-7
Redichem-Juliana’31 za1 2-5
JVC Cuijk-Juliana’31 za1 2-1
DFS-Redichem 2-1
1. JVC Cuijk 3-9
2. Juliana’31 3-4
3. DFS 3-14
4. Redichem 3-0
Groep 2-05:
Hardinxveld-Dongen 5-0
SV Capelle-Margriet 1-2
Dongen-SV Capelle 7-1
Margriet-Hardinxveld 0-4
Hardinxveld-SV Capelle 8-0
Margriet-Dongen 1-1
1. Hardinxveld 3-9
2. Dongen 3-4
3. Margriet 3-4
4. SV Capelle 3-0
Groep 2-30:
GDC-SV TOP 1-1
VVAC-Berkdijk 5-0
Berkdijk-GDC 0-3
TOP - VVAC 0-2
VVAC-GDC 1-4
SV TOP-Berkdijk 6-2
1. GDC 3-7
2. VVAC 3-6
3. TOP 3-4
4. Berkdijk 3-0
Groep 2-31:
BZC’14-O.S.S.’20 1-0
SCO-SVS’65 0-2
O.S.S.’20-SCO 1-2
SVS’65-BZC’14 7-2
O.S.S.’20-SVS’65 2-1
SCO-BZC’14 4-2
1. SVS’65 3-6
2. SCO 3-6
3. O.S.S.’20 3-3
4. BZC’14 3-3
(N.B. Vetgedrukte teams hebben zich gekwalificeerd voor de knock-outfase.)