
VOLKEL | Stichting Jeugd Volkel kijkt als organisatie terug op een geslaagde en zonnige Zeepkistenrace-editie afgelopen zaterdag. Het publiek dat in groten getale aanwezig was, genoot onder de brandende zon van een drankje en werd getrakteerd op een sportieve strijd met mooie en creatieve zeepkisten. De kinderen konden zich vermaken in de speelhoek met springkussen.
tekst en foto’s: Henk Lunenburg
De race was onderverdeeld in twee leeftijdsklassen, op twee verschillende schansen. 27 teams hadden zich aangemeld met zeer komische namen zoals De badderende tobbers, (TR)ein zwei drei, De gladde banaan, Max Verschapen en de Peelleuten. In twee pogingen mochten ze proberen de snelste tijd neer te zetten. Niet alle zeepkisten behaalden de eindstreep. Een paar belandden op hun zijkant, maar het bleef steeds bij materiële schade.
De winnaars
In de categorie 16- won team ‘Het grote talent’. In de 16+ categorie ging team ‘Gabber Green’ er met de prijs vandoor. De twee mooist aangeklede zeepkisten kregen ook nog een prijs. Het evenement werd afgesloten met een groot dorpsfeest met meerdere dj’s.
-
Doe jij mee aan de Nijmeegse Vierdaagse? Laat het ons weten!
17:30
2
-
Santa’s Crush Course hoopt eind dit jaar wél Udense kerstmannenrace te kunnen houden
14:05
-
12:45
-
5000 euro voor Udense Wijstgronden
11:00
-
9:44
-
Wandeling Berg Beekdal en Breuk
9:30
-
1 dag geleden
1
-
FOTO’S Gezellige drukte en lekkere hapjes op open dag Süleymaniye Moskee
1 dag geleden
-
FOTO’S Geslaagd 25-jarig jubileumfeestje Stichting Udense Kersenboomgaarden
1 dag geleden
-
PLOP kon eindelijk weer het Peerke Verschiettoernooi organiseren
1 dag geleden
-
2 dagen geleden
-
FOTO’S Motorrijdende veteranen leggen krans bij Britse War Cemetery
2 dagen geleden
-
2 dagen geleden
1
-
Voltigevereniging De Wittegheit plaatst zich voor WK in Denemarken
2 dagen geleden
1
-
FOTO’S Meer dan 100 gitaristen komen voorbij op jubileumoptreden Gitarando
2 dagen geleden
Meest gelezen

Nieuwsoverzicht
-
Doe jij mee aan de Nijmeegse Vierdaagse? Laat het ons weten!
17:30
2
-
Santa’s Crush Course hoopt eind dit jaar wél Udense kerstmannenrace te kunnen houden
14:05
-
Vrijwilligers bouwen nieuwe urnenmuren bij begraafplaats Volkel
12:45
-
5000 euro voor Udense Wijstgronden
11:00
-
Nieuwe datum en goed doel voor Bernhovenrally
9:44