Biljartuitslagen afgelopen week

  •   keer gelezen   Sport

UDEN | De biljartuitslagen uit de regio van deze week:

Biljartcentrum Uden
Driebanden woensdagavond

Piet Smits    -Frans vd Spank        6-11
Daan Bergink    -Harrie Hanegraaf    14-8
Luciën Bressers    -Cor vd Berg        17-9
Henk Baron    -William Verhoeven    7-12
Patrick vd Spank-Piet Theijssen        13-11
Daan Bergink    -Piet Smits        22-4
Frans vd Spank    -Harrie Hanegraaf    29-12
Luciën Bressers    -Piet Theijssen        5-5
Henk Baron    -Patrick vd Spank    9-14
Cor vd Berg    -William Verhoeven    13-8
Daan Bergink    -Patrick vd Spank    28-18
Frans vd Spank    -William Verhoeven    22- 9

Stand aan kop
Patrick vd Spank    18    190    0,651
Daan Bergink        15    171    0,760
Piet Theijssen        15    169    0,493
Cor vd Berg        17    161    0,365
William Verhoeven    17    158    0,308

Nieuwe leden zijn welkom. Info: www.biljartcentrumuden.nl.


Bondswedstrijden KNBB Oss

De Coehoorn 1-Germenzeel 2       25-24
Net Mis 4-Germenzeel 3               27-22
Jong Geleerd 3-Germenzeel 4       24-26
Germenzeel 5-t Haasje 2              25-30

Regio Competitie Oost-Brabant
Uden- Heesch         61-63

50+ Competitie
H v Vught-Th v de Cruijsen             99-51
H. v Tilburg-B Verhofstad               48-32
B Verhofstad- W Verhoeven            39-31
W. v Lanen- K Bekkers                   39-20
P Weijenhoven-K v de Pol               32-23
Th v de Cruijsen- Ant v Ravestein   31-29
J Kampert- A Bongers                    28-21

Stand
1. Leo Jansen            13w.      148pt.       1,673
2.Wim v Lanen          13w.      135pt.       2,096
3.Peter Weijenhoven  13w.      124pt.       2,065

Libre Avond Competitie
B Smulders- P Weijenhoven           104-42
G Raaymakers-L Jansen                   86-28
Fr v Beljouw-W v de Ven                  78-30
H Sterken-K Bekkers                        73-35
J Kampert- M Ariaans                        32-26
M Ariaans-H Keijzers                         25-17


Ons Genoegen
Periode 22 oktober tot 27 oktober

Onderlinge competitie libre
Jan de Bruin - Pierre Bergmans        38 – 33 (8pt – 7pt)
Tonnie v. Oers - Antoon Verstraten        36 – 22 (11pt – 6pt)
Henk Venmans – Richard Perdon        19 – 23 (11pt – 13pt)
Harrie v. Summeren - Henk Venmans    12 – 21 (5pt – 13pt)

Onderlinge competitie bandstoten
Tonnie v.d. Beurcht - Wim v. d. Heuvel    46 – 27 (15pt – 8pt)
Ad v.d. Horst - Wim v. d. Heuvel        58 – 24 (15pt – 7pt)
Joop Kanters – Theo v. Lent            13 – 49 (4pt – 14pt)
Henk v. Tilburg - Tonnie v.d. Beurcht    14 – 24 (4pt – 9pt)
Harrie v. Summeren - Antoon Verstraten    18 – 16 (11pt – 9pt)
Toon v.d. Sangen – Kees Zegers        36 – 30 (13pt – 15pt)

Regio Nistelrode
Heesch 5     – BVOG 1    36,9 – 38,7
Heesch 3     – BVOG 2    33,6 – 37,7
BVOG 3     – Heesch 1    34,2 – 34,9

Regio Veghel
Uden 1     – Erp 1    85 – 82
 

Meer berichten