Biljartuitslagen afgelopen week

  •   keer gelezen   Sport

Biljarten Germenzeel

Bondswedstrijden
BC Zeeland 3-Germenzeel 1     23-29
Germenzeel 1-Jong Geleerd 1   26-22
Net Mis 4-Germenzeel 2           27-28
Vriendschap 2-Germenzeel 3    28-24
Soko 4-Germenzeel 4               20-30
Germenzeel 5-KOT 3                 27-27

Regio Comp.
Nistelrode-Uden                        86-86

50+ Comp.
A-klasse.
H v Vught- A v de Laar                60-35
Piet de Louw- W.van Lanen          58-35
P. Weijenhoven-A v de Laar          58-44

B-klasse
C v de Laar-Koos v de Pol              38-35
C v de Laar-Joop Kampert              38-34
K. Bekkers-Leo Jansen                   33-33
Ton Duurland-Ad Bongers               26-14


Biljartcentrum Uden

Driebanden woensdagavond, 25 beurten:
Uitslagen 6 februari:
Daan Bergink      -         Piet Smits                26 -  4
Cor vd Berg       -           Luciën Bressers      15 - 19
Harrie Hanegraaf  -        Henk Baron             14 - 11
Frans vd Spank    -         William Verhoeven 12 -  7
Piet Smits        -              Jan Vloet                 11 - 14
Cor vd Berg       -            Patrick vd Spank      9 - 14
Harrie Hanegraaf  -         Piet Smits                14 -  8
Jan Vloet         -               Daan Bergink           2 - 22
William Verhoeven -        Luciën Bressers       11 - 14
Frans vd Spank    -          Patrick vd Spank      14 -  7
Daan Bergink      -            Cor vd Berg             14 -  7
Jan Vloet         -               Luciën Bressers         5 -  9

De stand aan kop:
gespeelde partijen – competitiepunten – moyenne
1. Patrick vd Spank          44  432  0,638
2. Cor vd Berg                  44  415  0,372
3. Henk Baron                  44  415  0,356
4. Harrie Hanegraaf         43  410  0,522
5. Daan Bergink                42  404  0,699

Nieuwe leden zijn welkom. Loop gewoon eens een keer binnen en proef de sfeer. Info: www.biljartcentrumuden.nl.


Biljartvereniging Ons Genoegen

Periode 4 februari tot 9 februari 2019.
Onderlinge competitie libre 

Jos v. Lankveld - Sjef Daverveld        37 – 54 (5pt – 10pt)
Toon v.d. Sangen - Theo v. Lent         52 – 79 (9pt – 11pt)
Ad v. Gogh - Jas Dortmans                 49 – 42 (12pt – 10pt)
Geert Biesterbos - Jan Willemen        52 – 36 (13pt – 9pt)
Frans v. d. Heijden - Joop Kanters      44 – 53 (12pt – 12pt)
Kees Zegers - Tonnie v. Oers              32 – 24 (9pt – 7pt)
Antoon Verstraten - Jan Thijssen        31 – 23 (9pt – 7pt)
Aad Kouwenhoven  - Pieter v. Lieshout    19 – 24 (11pt – 9pt)
Toon v.d. Sangen - Gerrit v. Lanen        31 – 90 (5pt – 12pt)
Pieter v. Veldhoven - Richard Schippers    38 – 101 (6pt – 15pt)
Pierre Bergmans - Leo Peijsel              75 – 25 (15pt – 6pt)
Chris Francken - Jo v. Heeswijk            43 – 24 (13pt – 7pt)
Willy v. Houtum - Jan v. Dijk                  33 – 57 (11pt – 15pt)
Richard Perdon - Jan v. d. Broek          18 – 8 (10pt – 4pt)
Aad Kouwenhoven  - Henk Venmans    25 – 12 (14pt – 7pt)

Onderlinge competitie bandstoten 

Tonnie v. d. Beurcht - Joop Kanters        35 – 29 (14pt – 10pt)
Henk v. Tilburg - Theo v. Lent                 24 – 29 (7pt – 8pt)
Gerrit v. Lanen - Hennie v. Vught            20 – 59 (5pt – 15pt)
Jan Schellekens - Kees Zegers              11 – 20 (11pt – 11pt)
Toon Vissers - Harrie v. Summeren        35 – 22 (12pt – 13pt)
Toon v.d. Sangen - Jan v. Dijk                 34 – 24 (12pt – 14pt)
Bart Gevers - Pierre Bergmans              42 – 21 (15pt – 10pt)

Regio Nistelrode

BVOG 2 – BVOG 1          39,5 – 29,1
Heesch 5 – BVOG 3        38,6 – 33,4

Regio Veghel

Eerde – Uden 1                84 – 58 
Uden 2 – Raamhoeve       76 – 83 

Meer berichten