Open toernooi TC Boekel geslaagd
Sport 725 keer gelezenBOEKEL | Ook dit jaar heeft TC Boekel een open toernooi gehouden. De organisatie kijkt terug op een geslaagde edtie.
Ze laten weten: "Wat was het een prachtige week op ons park met tien banen, ook dit jaar weer meer inschrijvingen dan ooit, 475 spelers, 308 inschrijvingen ruim 435 wedstrijden en maar liefst 8991 gespeelde games dus alle banen bezet." Het toernooi werd gespeeld van vrijdag 15 juli tot en met zondag 24 juli.
De volgende onderdelen zijn gespeeld tijdens het toernooi en kenden de onderstaande finalisten:
Heren dubbel 5: 1e: Peter van de Rijdt, Joeri de Wit 6-4, 6-4
2e: Jasper de Langen, Joost Paashuis
Dames dubbel 5: 1e: Ester Coolen, Helma Polman 6-1, 5-7, 7-5
2e: Nynke van den Broek, Haike Kanters
Gemengd dubbel 5: 1e: Ramon Kézér, Jose van de Plas 6-, 6-2
2e: Kay van de Vorle, Janne van Gemert
Heren enkel 6: 1e: Remy Scheer 6-4, 6-3
2e: Ward Kersten
Dames enkel 6: 1e: Manon van Mierlo 6-3, 6-1
2e: Astrid Kraayvanger
Heren dubbel 6: 1e: Tammo Bijl, Erik van den Hoogen 6-2, 3-6, 6-2
2e: Sven van Asseldonk, Daan v/d Heijden
Dames dubbel 6: 1e: Claudia van Bommel, Angela Rigters 6-3, 6-7, 6-2
2e: Mieke Aldenhuijsen, Karin Kersten
Gemengd dubbel 6: 1e: Erik Polman, Helma Polman 6-4, 7-5
2e: Kees Jansen, Manon Timmers
Heren enkel 7: 1e: Jos Goossens 4-6, 6-1, 6-2
2e: Marijn v/d Tillaart
Dames enkel 7: 1e: Conny van der Heijden 6-2, 6-2
2e: Daniëlle Ketelaars
Heren dubbel 7 1e : Mathieu de Groot, Bas van der Rijt 6-1, 6-4
2e : Frans Bekkers, Bart Verhagen
Dames dubbel 7: 1e: Ilse Linders, Karin Sanders 2-6, 6-3, 6-2
2e: Ingrid Lochs, Vera Stroecken
Gemengd dubbel 7: 1e: Mathij Nooijen., Sam van Lankveld 6-5, 6-3
2e: Etienne van de Broek, Els Lubbers
Heren dubbel 7 25+ 1e ; Jos van de Biggelaar, Rini van Helvoort 7-6, 6-2
2e : Adri Kanters, Co Kastermans
Dames dubbel 7 25+ 1e : Marian van Daal, Nellie Siebers 6-4, 7-5
2e : Laura van den Elsen, Sandra van Gulick
Gemengd dubbel 7 25+:1e: Gerton Mulder, Nelly Thoonen 6-3, 6-2
2e: Maurice Franssen, Marion Pluk
Heren enkel 8: 1e: Jordan van Berloo 3-6, 6-3, 6-2
2e: Danny Heeswijk
Dames enkel 8 1e: Nathalie Bakkers 7-6, 6-1
2e: Gerda Oudelaar
Heren dubbel 8 1e: Koen van den Bogaart, Camiel van Geenen 6-2, 6-0
2e: Kees Buuts, Robbert Christiaans
Dames dubbel 8 1e : Babet Claassen, Frances Peijnenburg 3-6, 6-0, 6-0
2e: Miranda de Ruiter, Yvonne Vennekens
Heren dubbel 8 25+ 1e: Bart van Kessel, Rien van Kessel 6-1, 6-2
2e: Wim Althuizen, Harrie van de Rijt
Dames dubbel 8 25+ 1e : Riedor Bolwerk, Angela Hagen-Stoof 2-6, 7-6, 6-2
2e: Aafke te Meerman, Ingrid Oerlemans
Gemengd dubbel 8 25+ 1e: Ferry van de Rijt, Jill Heeren 6-4, 6-3
2e: Jean-Pierre Kusters, Monique Kager