Welke trainers in het amateurvoetbal gaan, komen of blijven? [UPDATE]
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087643&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/uden&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=540,541,542,543,544,545" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Logo kliknieuws.nl/uden
UPDATE

Welke trainers in het amateurvoetbal gaan, komen of blijven?

  •   7898 keer gelezen   Voetbal

Wie staan er volgend seizoen aan het roer bij de selecties van de regionale amateurclubs? Kijk hieronder voor het overzicht. Nieuws kan worden gemaild naar info@kliksport.nl.

Derde divisie zondag:

O.S.S.'20
2019/2020: Bertran Kreekels
2020/2021: Bertran Kreekels

Blauw Geel'38
2019/2020: Niels van Casteren
2020/2021: Niels van Casteren
 


Hoofdklasse B:

UDI'19
2019/2020: Lodewijk de Kruif
2020/2021: Lodewijk de Kruif
 


Eerste klasse C:

HVCH
2019/2020: Roy de Haan
2020/2021: Roy de Haan

TOP
2019/2020: Bas Gösgens
2020/2021: Bas Gösgens

Rhode
2019/2020: John Meijs
2020/2021: John Meijs

Erp
2019/2020: Jurgen van Wanrooij
2020/2021: Loet Donkers/Jurgen van Wanrooij


Eerste klasse D:

SSS'18
2019/2020: Ruud Vermeer
2020/2021: Michel Kuijpers

__________________________________________________________________________________________________________________________________

Tweede klasse H:

Olympia'18
2019/2020: Wil Beijer
2020/2021: Wil Beijer

Berghem Sport
2019/2020: Willem van der Burgt
2020/2021  Willem van der Burgt

Vianen Vooruit 
2019/2020: Niels Voet
2020/2021: Niels Voet 

EVVC
2019/2020: Antwan van Rijn
2020/2021: Antwan van Rijn

Prinses Irene
2019/2020: Erik Meulendijk
2020/2021: Erik Meulendijk

DAW Schaijk 
2019/2020: Rob van der Ven
2020/2021: Rob van der Ven

Volkel
2019/2020: Michiel Jans
2020/2021: Michiel Jans

Volharding
2019/2020: Johan Vullings 
2020/2021: Johan Vullings

Venhorst
2019/2020: Joost Janssen 
2020/2021: Joost Janssen

Heeswijk 
2019/2020: Stef Sijbers 
2020/2021: Stef Sijbers

__________________________________________________________________________________________________________________________________

Derde klasse D (Oost):

Hapse Boys
2019/2020: Michel Kuijpers
2020/2021:

Vitesse'08
2019/2020: Ales Jurcik
2020/2021

Estria
2019/2020: Angelo Simone
Estria gaat in de zomer van 2020 fuseren met GVV'57 en SCV'58.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

Derde klasse D (Zuid-2):

FC Schadewijk
2019/2020: Gaby Kuijpers
2020/2021: 

Boekel Sport
2019/2020: Marc van de Ven
2020/2021: Marc van de Ven

Margriet
2019/2020: Maarten van Vugt
2020/2021: Maarten van Vugt

Excellent
2019/2020: John Janssen
2020/2021  John Janssen

Nijnsel/TVE
2019/2020: Tim de Wert 
2020/2021: Tim de Wert

Nooit Gedacht
2019/2020: Arno Methorst 
2020/2021: Henry van der Linden

Schijndel/De Wit
2019/2020: Henry van Alebeek 
2020/2021: Henry van Alebeek

Handel
2019/2020: Tom Jacobs 
2020/2021: Tom Jacobs

Avanti'31
2019/2020: Henry van Wanrooy  
2020/2021: Henry van Wanrooy

__________________________________________________________________________________________________________________________________

Vierde klasse A (Oost):

JVC Cuijk
2019/2020: Dennis Straatman
2020/2021: Dennis Straatman

Cito
2019/2020: Tim Driessen
2020/2021:


Vierde klasse E:

SJO/SSA VESTA'19
2019/2020: Mark Strik
2020/2021: Mark Strik

Herpinia
2019/2020: Maarten Hendriks
2020/2021: Maarten Hendriks

NLC'03
2019/2020: René van der Putten
2020/2021: Willem van Kreij

Cito
2019/2020: Yavuz Demirci
2020/2021: 

Ulysses
2019/2020: Anne Duis
2020/2021: 


Vierde klasse F:

Nulandia
2019/2020: Marc van Delft
2020/2021: Marc van Delft

Avesteyn
2019/2020: Hugo van de Sande
2020/2021: Hugo van de Sande

VOW
2019/2020: Jordy van Boxtel
2020/2021: Jordy van Boxtel

Boskant
2019/2020: Sander Janssen
2020/2021: Sander Janssen

WEC
2019/2020: Stephan Hesemans
2020/2021: Stephan Hesemans

Vorstenbossche Boys
2019/2020: Dennis Meier
2020/2021: Dennis Meier


Vierde klasse G:

Achates
2019/2020: Michel van de Venn
2020/2021: Marc Peters

Heijen
2019/2020: Peter ten Haaf
2020/2021: Peter ten Haaf

Montagnards
2019/2020: Jan Trienekens
2020/2021: Jan Trienekens


Vierde klasse H:

SV Milsbeek
2019/2020: Robert Theunissen
2020/2021:

Festilent
2019/2020: Edwin Peters
2020/2021: Edwin Peters

SCMH
2019/2020: Tom van Dalen
2020/2021: Tom van Dalen

Constantia
2019/2020: Gert-Jan Reijnen
2020/2021: Gert-Jan Reijnen

Juliana Mill
2019/2020: Johan van Osch
2020/2021: Johan van Osch

DSV
2019/2020: Steef Peters
2020/2021: 

SIOL
2019/2020: Lucien Roeffen
2020/2021: Dinand van Haren

Gassel
2019/2020: Dennis Koenders
2020/2021: Dennis Koenders

De Zwaluw
2019/2020: Frans van Deinsen
2020/2021: Michel van de Venn

SES
2019/2020: Arian Meeuwsen
2020/2021: Arian Meeuwsen

Toxandria
2019/2020: Jos Koenen
2020/2021:

VIOS'38
2019/2020: Michel Jansen
2020/2021:

SCV'58
2019/2020: Bob Gremmen
SCV'58 fuseert in de zomer van 2020 met Estria en GVV'57.


Vijfde klasse C:

SBV
2019/2020: John Putters
2020/2021: 

OKSV
2019/2020: Fred Donkers
2020/2021: Fred Donkers

Maaskantse Boys
2019/2020: Maurizio Atzeni
2020/2021: Maurizio Atzeni

RK DESO
2019/2020: Stan Vos
2020/2021: 

Ruwaard
2019/2020: Ger Romeijnders (vertrekt aan het einde van het seizoen)
2020/2021:

MOSA'14
2019/2020: Peter van Orsouw
2020/2021: Peter van Orsouw


Vijfde klasse E:

WHV
2019/2020: Martin Kaus
2020/2021: Bas van Engelen

FC De Rakt
2019/2020: Eus Marijnissen
2020/2021: Eus Marijnissen

Ollandia
2019/2020: Bas van Engelen
2020/2021: Mayk van Driel

FC Uden
2019/2020: Toon Bongers
2020/2021: 

Boerdonk
2019/2020: Johan Strouken
2020/2021:

Odiliapeel
2019/2020: Maarten van Stiphout
2020/2021:

Keldonk
2019/2020: Ruud Fleskens
2020/2021: Ruud Fleskens

VCO
2019/2020: Mario van Berkom
2020/2021:


Vijfde klasse F:

Astrantia
2019/2020: Patrick Pothuizen
2020/2021: Patrick Pothuizen

Holthees-Smakt
2019/2020: John Klaassens
2020/2021: Patrick Wijnen

GVV'57
2019/2020: Johan Verhaaren en Ashley Bonnikhorst
GVV'57 fuseert in de zomer van 2020 met SCV'58 en Estria.

DWSH'18
2019/2020: John van Geenen
2020/2021: John van Geenen

HBV
2019/2020: Robert van Mierlo
2020/2021: Lucien Roeffen

VCA
2019/2020: Mark van Wijk
2020/2021: Mark van Wijk

SVS
2019/2020: Zoran Gulev
2020/2021:

Sambeek
2019/2020: Cees van der Heijden (al gestopt) 
2020/2021:

Menos
2019/2020: Jef Vels (al gestopt)
2020/2021:


<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087643&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/uden&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=540,541,542,543,544,545" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Meer berichten
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5093078&size=160x600&promo_sizes=120x600&promo_alignment=center&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/uden&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=540,541,542,543,544,545" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=10661554&size=160x600&promo_sizes=120x600&cb=[CACHEBUSTER]&promo_alignment=center&referrer=kliknieuws.nl/uden&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=540,541,542,543,544,545" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5099820&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/uden&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=540,541,542,543,544,545" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>