Logo kliknieuws.nl/uden
SIOL en JVC Cuijk speelden met 1-1 tegen elkaar gelijk.
SIOL en JVC Cuijk speelden met 1-1 tegen elkaar gelijk. (Foto: Gerno de Haas)

Uitslagen oefenprogramma amateurvoetbal

  •   keer gelezen   Voetbal

De voorbereiding op het seizoen 2020-2021 is gestart. Hieronder vindt u een overzicht van alle oefenwedstrijden in de 'Kliksport'-regio's. Oefenprogramma's te zijn mailen naar info@kliksport.nl

Zondag 2 augustus:
Blauw Geel'38/Jumbo - Eindhoven AV 5-1
Kronenberg - Holthees Smakt 5-0

Dinsdag 4 augustus:
UDI'19 - Achilles'29 0-2

Donderdag 6 augustus:
Achilles Veen - Blauw Geel'38/Jumbo 0-1

7 augustus:
VCA - EGS'20 6-0

Zaterdag 8 augustus:
Helmond Sport - O.S.S.'20 3-0
Blauw Geel'38/Jumbo - UNA 0-2
Achilles Veen - OJC Rosmalen 4-2
Deurne - RKVV Erp 2-0
UDI'19 - Gemert 2-2 (Gemert wint Peka-Kroef Trofee na strafschoppen)

Zondag 9 augustus:
UHC - HBV 3-2
(HBV Nuijen, Bardoel)
HVCH - Real Lunet 3-0
(Van de Hatert, Minten, Van den Hurk)
Berghem Sport – V.V. Handel 2-0
EGS'20 - GFC'33 1-1

Dinsdag 11 augustus:
TOP Oss - KSV Roeselare 0-1
Blauw Geel'38 - Nuenen 5-2
UDI'19 - De Bataven 3-3
VCA - EGS'20 1-4. Goal VCA: Javon Deyl. Goals EGS'20: Sander Bisseling, Mo Khamal (p), Siem Beelen en Tijn van Haren.

Donderdag 13 augustus:
Heeswijk - Erp 1-4

Zaterdag 15 augustus:
Spakenburg - O.S.S.'20 1-0
TOP - Achilles'29 4-0
Mierlo Hout - Berghem Sport 3-2
Quick 1888 - EGS'20 2-0
Venhorst - Blauw Geel'38 JO 23 4-2

Zondag 16 augustus:
EGS'20 - Quick 1888 2 1-3
RKKSV - WHV 5-2. Doelpunten WHV: Marco Lunenburg en Roel Lunenburg
Boekel Sport - Festilent 3-1 (Merks, Schouten, Van der Wijst)
Constantia - Vianen Vooruit 1-2
Margriet - VESTA'19 2-2. Doelpunten Margriet: Joey Schuurmans, Rob van de Ven. Doelpunten VESTA'19: Lars Lenting en Rob Megens.
RKSV Ulysses - RKKSV 1-0
Montagnards - De Zwaluw 5-2. Doelpunten De Zwaluw: Boyd van Sambeek en Rinze Verhoeven.
DESO - TOP 2 7-1. Doelpunten DESO: Romano Bloks (2), Agonis Hoti (2), Chris Lugters, Matthew Aarts en Arbnor Hoti.
UDI'19 onder 23 - Hilvaria 0-2
VCO - OKSV 5-2
HBV - EGS'20 6-0
Ruwaard - Boerdonk 2-1. Doelpunten Ruwaard: Jordy Vos en Driss Khaloua.

Dinsdag 18 augustus:
O.S.S.’20 - Prestige Sports 8-1
Ulysses - FC Kunde 0-3
DAW - Haarsteeg 3-0. Doelpunten: Freek van Boekel en Bart Vos (2)
Achilles Reek - HBV 2-3. Doelpunten HBV: Jeroen Bardoel (2) en Moos Hendriks
Heijen - Cito 4-4. Doelpunten Heijen: Rene Reijnen (2), Dirk Schonenberg en Daan ter Laak
Trinitas - Nulandia 4-5
GVVV - Blauw Geel'38/Jumbo 3-1
UDI'19 - Prinses Irene 9-1
Herpinia - Orion onder 23 1-5

Donderdag 20 augustus:
Ollandia - VOW 0-6
Vorstenbossche Boys - TOP zaterdag 3-3. Doelpunten TOP: Jesse Henderson, Ramon van den Elzen, Matthijs Quekel.
Real Lunet - Cito 5-1
Acht - Boskant 2-2. Doelpunten Boskant: Rens van de Wijdeven en Glenn van der Heijden
RKKSV - VESTA'19 3-4. Doelpunten VESTA'19: Lars Lenting (2), Ties van Aar en Jeroen Zegers.
WHV - MOSA’14 2-2. Doelpunten WHV: Yorick van de rakt en Roel Lunenburg. Doelpunten MOSA'14: eigen goal en Roy Koenders.

Zaterdag 22 augustus:
Blauw Geel 023 - Cito 5-6
O.S.S.'20 - DOVO 1-1
Venhorst - UDI'19 O23 2-0
Blauw Geel'38/Jumbo - sv TOP 3-0
VOW - FC Uden 7-2
Olympia'18 - SSS'18 5-0 Tijmen Philips (2x) Jordi Toonen, Mitch Verstraaten en Levi Meulensteen
Dongen - UDI'19/CSU 1-1
Avesteyn - Heeswijk 2-1
Berghem Sport - EVVC 4-0. Doelpunten: Donny van Herpen (2), Bram Kappen en Davy van Leur
HVCH - BVC'12 6-1. Doelpunten HVCH: Roy Visser, Jan van de Haterd, Ian van Haveren en Joris Frunt (3x)
Ollandia - WHV 2-1. Doelpunt WHV: Daan van Bladel
Nooit Gedacht - VESTA'19 2-0

Zondag 23 augustus:
Vianen Vooruit - Festilent 4-0. Doelpunten: Rik Willemse (2), Rik Renirie, Jeroen Ebben
Heijen - Excellent 3-5. Doelpunten Heijen: Ramon v.d. ven, Jeen Schiks, Daan ter Laak
Berghem Sport 2 - DESO 3-2. Doelpunten Berghem Sport: Milan van Vugt, Stijn Roefs en Jesse van Tooren. DESO: Romano Bloks, Matthew Aarts
SCMH - Vorstenbossche Boys 0-2
AWC - Margriet 0-1 Mats van Liebergen
SBV - SES 3-2. Doelpunten SBV: Kevin Heijnen, Jordy van Outvorst, Max Tiellemans
Ruwaard - Maliskamp 1-9
Maasgouw - HBV 5-2. Doelpunten HBV: Mart Nuijen en Kevin Kerstens
DVSG - De Zwaluw 3-0
Aquila - NLC'03 2-2. Doelpunten NLC: Wouter Bijl en Thijs van Amstel.
Herpinia - FC Kunde 1-1
Boekel Sport - FC Engelen 2-3. Doelpunten Boekel Sport: Jari Claasse (2)
Ulysses - Hapse Boys 3-5


Ulysses - Hapse Boys.


Boekel Sport - FC Engelen

Dinsdag 25 augustus:
O.S.S.'20 - GVVV 2-1
FC Schadewijk - CHC 1-5
Berghem Sport - RKVV Erp 2-6
Ulysses - DESO 3-0
DAW - Margriet 6-2. Doelpunten Margriet: Roy Govers en Rob van de Ven. Doelpunten DAW: Jacco van der Heijden, Noah van Deijne (2), Corik Megens (2) en Freek van Boekel.
OKSV - Vorstenbossche Boys 0-4
FC De Rakt - TOP zaterdag 1-0
SIOL - GFC’33 4-3
Boekel Sport - Venhorst 2-2 Tom van den Boogaard 0-1 Teun van den Elzen 1-1 Edward Schouten 2-1 Thijs van Sleeuwen 2-2
Festilent - Hapse Boys afgelast
De Treffers - UDI'19 afgelast
Milsbeek - Ysselsteyn 1-3. Doelpunt Milsbeek: Mitch Kramer
Olympia'18 - Venlosche Boys 2-4
Ollandia - SCMH 1-4
Herpinia - MOSA'14: 3-1
Margriet zaterdag - Berghem Sport 2 3-4. Doelpunten Margriet zaterdag: Aaron Trommelen en Wes Kroezen (2). Doelpunten Berghem Sport 2: Paris Hoeks, Jeffrey Duif, Giovanni Verstegen en Steve van Duijnhoven.

Donderdag 27 augustus:
SBV - VESTA'19 2 5-1. Doelpunten SBV: Mart van Veghel, Joshua van Tongeren, Kevin Heijnen (2) en Giel van de Camp

Zaterdag 29 augustus
UDI'19 - FC Kleve 2-0. Doelpunten: Anwar Tuithof en Jeroen van Schoonhoven.  

Dinsdag 1 september:
SIOL - JVC Cuijk 1-1
Heijen - Astrantia 5-2
Juliana Mill - DWSH'18 4-0
Real Lunet - TOP 1-5, Doelpunten sv TOP: Carlo Nelissen, Paul van der Vlist, Mees Linders, Joeri Cuppen en eigen doelpunt. Doelpunt Real Lunet: Guillermo Le Coevreur
Nulandia - EVVC 4-0

Donderdag 3 september:
Vv Achates - De Zwaluw 2-3. Doelpunten De Zwaluw : Willem van Haren, Rinze Verhoeven, Siebe Verhoeven
VOW - ELI

Donderdag 10 september:
OKSV - Ulysses 3-2
Boekel Sport - Heeswijk 3-1. (Doelpunten: Tim Schuijers 3)

Dinsdag 15 september:
De Zwaluw - Astrantia (19.30)
VESTA’19 - FC Schadewijk (20.00)
Gassel - HBV (20.00)
SES - DWSH'18 (20.00)

Dinsdag 29 september:
Vorstenbossche Boys - VOW (20.00)


Meer berichten