Logo kliknieuws.nl/uden
Nulandia - VOW. (Foto: Arno Korsten)
Nulandia - VOW. (Foto: Arno Korsten)

Indelingen in het amateurvoetbal bekendgemaakt

  •   3218 keer gelezen   Voetbal

Wie speelt tegen wie volgend seizoen? De KNVB heeft de indelingen in het amateurvoetbal bekendgemaakt.

Derde divisie B:
ADO'20
Blauw Geel'38
DEM
Dongen
EVV
Gemert
Groene Ster
Hercules
Hollandia
Hoogland
HSC'21
JOS Watergraafsmeer
OFC
O.S.S.'20
Quick
UNA
Unitas
Westlandia

Hoofdklasse B:
AWC
Baronie
EHC
Halsteren
IFC
Juliana'31
Leonidas
SV Meerssen
RKSV Minor
Moerse Boys
Nuenen
OJC Rosmalen
Orion
TOGB
UDI'19
VOC

Eerste klasse C:
Alverna
Berghem Sport
Best Vooruit
Brabantia
EFC
FC Eindhoven AV
Erp
HVCH
Leones
NEC
Nemelaer
Rhode
TOP
Woezik

Eerste Klasse D:
BSV Limburgia
Chevremont
Deurne
Geldrop
RKSV Heeze
SSS'18
De Ster
Sportclub Susteren
Venlosche Boys
SV Venray
Veritas
Wilhelmina'08
Wittenhorst
ZSV

Tweede klasse F:
CHC
DAW Schaijk
Emplina
EVVC
Heeswijk
Helvoirt
Olympia'18
Prinses Irene
Real Lunet
SVSSS
Venhorst
Vianen Vooruit
Volharding
Volkel

Tweede klasse I (Oost):
Concordia-W
DCS
DIO'30
DVC'26
Eendracht'30
Quick 1888
SDOUC
Spero
Union
Varsseveld
VIOD
Vorden
VVG'25
WSV

Derde klasse D:
Boekel Sport
EGS'20
Excellent
Germania
Groesbeekse Boys
Handel
Hapse Boys
Margriet
Nooit Gedacht
Rood Wit
FC Schadewijk
SV United
Vitesse'08
Ysselsteyn

Vierde klasse G:
Boxtel
Buren
BZS
SC Elshout
Essche Boys
GVV
HHC'09
Jan van Arckel
Maliskamp
MEC'07
Nulandia
RKKSV
Teisterbanders
Wilhelmina

Vierde klasse F:
Acht
Avesteyn
Boskant
DOSL
DVS
ELI
EMK
Mariahout
Pusphaira
RKGSV
Tivoli
VOW
WEC
Woenselse Boys

Vierde klasse H:
Achilles Reek
Cito
Festilent
Gassel
Herpinia
Juliana Mill
NLC'03
FC De Rakt
SCMH
SES
SIOL
SJO/SSA VESTA'19
Ulysses
Vorstenbossche Boys

Vierde klasse G:
V.V. Achates
Constantia
DSV
EWC'46
Heijen
Merselo
SV Milsbeek
Montagnards
S.V. Oostrum
Stormvogels'28
SVEB
Toxandria
VIOS'38
De Zwaluw

Vijfde klasse B:
DESO
DSS'14
Hedel
HRC'14
Maaskantse Boys
MOSA'14
OKSV
Ophemert
RKVSC
Ruwaard
SBV
SCZ
Wadenoijen

Vijfde klasse D:
Belfeldia
Kronenberg
Leunen
Resia
RKDSO
Lottum
SVOC’01
SVS Stevensbeek
Sambeek
Sporting ST
Holthees Smakt
VVV’03
VOS

Vijfde klasse E:
Astrantia
Boerdonk
SV DWSH'18
Elsendorp
Fiducia
HBV
RKVV Keldonk
MVC
Odiliapeel
FC Uden
VCA
VCO
WHV

Zaterdag derde klasse A:
v.v. Dieren
DVOV
SP Eefde
Eerbeekse Boys
ESA
Excelsior Z.
JVC Cuijk
Oeken
Redichem
SP Teuge
UNI VV
SV Waalstad
FC Zutphen
ZZC 20

Zaterdag vierde klasse E:
Berkdijk
SV De Braak
DESK
Dongen
Margriet
Olympia'60
Oosterhout
O.S.S.'20
RFC
SCO
SSC'55
FC Tilburg
TOP
Willem II

Meer berichten