Gemert was te sterk voor UDI'19.
Gemert was te sterk voor UDI'19. (Foto: Fons de Bruin/Voetbal-shoot.nl)

Programma en uitslagen oefenwedstrijden voorbereiding 2022-2023

  •   keer gelezen   Voetbal

In de aanloop naar het seizoen 2022-2023 spelen de amateurverenigingen in de ‘Kliksport’-regio verschillende oefenwedstrijden. Hieronder een overzicht. Het oefenprogramma van uw club kunt u mailen naar info@kliksport.nl 

Zaterdag 2 juli:
UDI’19/CSU - Willem II 1-3
Goal UDI’19: Wietse van Lankveld

Zaterdag 9 Juli:
Nivo Sparta - Blauw Geel’38/Jumbo 2-2
Dave de Meij en Melle Schevers

Donderdag 15 Juli
Blauw Geel’38/Jumbo - Lion Football Academy 3-1
Dave de Meij, Lars Loermans en Wouter Op den Camp

Zondag 17 juli:
HVCH-Cito 4-1

Donderdag 21 juli:
Helmond Sport O18/O21- HVCH 1-5
Rob van de Ven 2, Milan Raijmaeker 2, Joel van den Berg 1

Zaterdag 23 juli:
Kozakken Boys - Blauw Geel’38/Jumbo 5-0

Dinsdag 2 augustus:
OJC Rosmalen - O.S.S.’20 0-5

Donderdag 4 augustus:
UDI’19/CSU - RKSV Nuenen 0-1

Zaterdag 6 augustus:
O.S.S.’20 - DUNO 0-1
UDI’19/CSU - Gemert 1-4
Goal UDI’19: Tufan Koca

Dinsdag 9 augustus:
UDI’19/CSU - Blauw Geel’38/JUMBO (20.00 uur, Rabobankcup)
EGS’20 - HBV (20.00 uur)

Donderdag 11 augustus:
VIOS’38 - Sporting ST. (20.00 uur)

Zaterdag 13 augustus:
Gemert - Blauw Geel’38/JUMBO (18.00 uur)
MASV - UDI’19/CSU (18.00 uur)

Zondag 14 augustus:
O.S.S.’20 - Nuenen (12.00 uur)
HBV - Heijen (12.00 uur)
Venray - HVCH

Dinsdag 16 augustus:
SCMH - Boskant (19.30 uur)
Victoria’25 - VIOS’38 (20.00 uur)
Blauw Geel’38 - OJC Rosmalen (20.00 uur)

Donderdag 18 augustus:
HVCH - Orion (Willy Verbeet Cup, Groesbeek)

Zaterdag 20 augustus:
Brontournooi, met Boskant, Rhode, Ollandia en Nijnsel (vanaf 18.00 uur)
HVCH - Bemmel (Willy Verbeet Cup, Groesbeek)
Erp - Margriet (18.00 uur)
Margriet Za1 - VV Uchta (14.30 uur)

Zondag 21 augustus:
EWC’46 - Vitesse’08 (12.00 uur)
OKSV - SCD’33 (12.00 uur)
Avesteyn - HBV (13.00 uur)
Brakkenstein - Venhorst (12.00 uur)
Nulandia - FC Drunen (12.00 uur)
FC Schadewijk - VESTA’19 (13.00 uur)
FC Uden - Unitas’28 (14.00 uur)
Brontournooi, met Boskant, Rhode, Ollandia en Nijnsel (vanaf 14.00 uur)
SBC - Boekel Sport (14.30 uur)

Dinsdag 23 augustus:
VIOS’38 - DVSG (20.00 uur)
SCMH - VOW (19.30 uur)
Schijndel/DEWIT - Nieuwkuijk (20.00 uur)

Donderdag 25 augustus:
Toernooi Victoria Afferden, met onder meer HBV
Astrantia - JVC Cuijk (19.00 uur, ALBO Toernooi)
Heijen - Juliana’31 (19.00 uur, ALBO Toernooi)
Avesteyn - Heeswijk (19.30 uur)
Mifano - Boskant (20.00 uur)

Vrijdag 26 augustus:
Milsbeek - Groesbeekse Boys (19.00 uur, ALBO Toernooi)
De Zwaluw - Rood Wit (19.00 uur, ALBO Toernooi)
Achates - DVSG (19.00 uur)

Zaterdag 27 augustus:
Maasdonk Cup in Vinkel (vanaf 16.00 uur), met Nooit Gedacht, Nulandia en EVVC
Boekel Sport - Handel (17.00 uur)
Vitesse’08 - IVO (17.00 uur)
Rhode - ZSV (18.00 uur)
Berghem Sport - Margriet (18.00 uur)
Grad de Wit Toernooi bij Avanti’31 (met o.a. Schijndel)

Zondag 28 augustus:
Toernooi Victoria Afferden, met onder meer HBV
Venhorst - DSV (12.00 uur)
De Zwaluw - Juliana’31 (12.00 uur, ALBO Toernooi)
Astrantia - DVSG (12.00 uur, ALBO Toernooi)
Heijen - Rood Wit (12.00 uur, ALBO Toernooi)
Odiliapeel - OKSV (12.00 uur)
Festilent - SCG’18 (13.00 uur)
FC Uden - SCD’33 (14.00 uur)
Milsbeek - JVC Cuijk (14.30 uur, ALBO Toernooi)
Achates - Groesbeekse Boys (14.30 uur, ALBO Toernooi)

Dinsdag 30 augustus:
Boekel Sport 2 - Elsendorp (20.00 uur)
Heumen - VIOS’38 (20.00 uur)
Rhode - Reusel Sport (20.00 uur)
VESTA’19 - DAW (20.00 uur)
Volkel - UDI’19 onder 23 (20.00 uur)
FC Uden - SVS (20.00 uur)

Donderdag 1 september:
Nulandia - Boekel Sport (20.00 uur)
Boskant - DSV (20.00 uur)
Schijndel - Den Dungen (20.00 uur)

Dinsdag 6 september:
Venhorst - Real Lunet (20.00 uur)
Schijndel - TOP (20.00 uur)

Donderdag 8 september:
Boskant - Erp 2 (19.30 uur)

Dinsdag 13 september:
Venhorst - Nijnsel (20.00 uur)
Nulandia - BVV (20.00 uur)
Rhode - Avanti’31 (20.00 uur)
Best Vooruit - Schijndel (20.00 uur)
Margriet zaterdag - SVHA (20.00 uur)
RKKSV - VESTA’19 (20.00 uur)

Donderdag 15 september:
DAW - Margriet (20.15 uur)

Meer berichten