VOW versloeg Vorstenbossche Boys.
VOW versloeg Vorstenbossche Boys. (Foto: Arno Korsten )

Uitslagen groepsfase KNVB-districtsbeker

  •   keer gelezen   Voetbal

BOXMEER | In het weekend van zaterdag 17 en zondag 18 september is de derde ronde van de groepsfase van de KNVB-districtsbeker gespeeld. Hieronder vindt u programma en uitslagen per groep. Uitslagen en eventueel foto’s kunt u mailen naar info@kliksport.nl.

Zaterdag

Groep 2-05
JVC Cuijk - Leones 6-0
AWC - Oranje Blauw 0-4
Oranje Blauw - JVC Cuijk 0-7
Leones - AWC 0-9
Oranje Blauw - Leones 3-3
AWC - JVC Cuijk 0-4

1. JVC Cuijk 3-9
2. Oranje Blauw 3-4
3. AWC 3-3
4. Leones 3-1

Groep 2-19
OSS’20 - Margriet 2-2
ASH - GVV’63 0-2
GVV’63 - O.S.S.’20 za1 1-2
Margriet za1 - ASH 0-1
ASH - O.S.S.’20 2-5
GVV’63 - Margriet 4-1

1. OSS’20 3-7
2. GVV’63 3-6
3. ASH 3-3
4. Margriet 3-1

Groep 2-25
SV TOP za1 - Rood Wit 1-3
De Braak - BLC 4-1
BLC - SV TOP 3-0
Rood Wit - De Braak za1 2-4
De Braak - SV TOP 5-3
BLC - Rood Wit 2-0

1. De Braak 3-9
2. BLC 3-6
3. Rood Wit 3-3
4. SV TOP 3-0

Zondag:

Groep 1-01
DAW Schaijk - Berghem Sport 1-1
Prinses Irene - SV TOP 4-0
Berghem Sport - Prinses Irene 3-0
SV TOP - DAW Schaijk 3-3
DAW Schaijk - Prinses Irene 4-0
Berghem Sport - SV TOP gestaakt
Wedstrijd bij een 0-2 stand gestaakt. Nadat scheidsrechter René de Loos een penalty toekende aan Berghem Sport kreeg een speler van TOP rood wegens praten. Hierop werd het duel gestaakt.

1. DAW 3-5
2. Berghem Sport 2-4
3. Prinses Irene 3-3
4. TOP 2-1

Groep 1-02
Olympia’18 - SSS’18 2-2
Someren - NWC 1-1
NWC - Olympia’18 5-1
SSS’18 - SV Someren 0-3
NWC - SSS’18 4-0
Someren - Olympia’18 2-1

1. NWC 3-7
2. Someren 3-7

3. Olympia’18 3-1
4. SSS’18 3-1

Groep 1-03
Heeswijk - Deurne 3-0
Erp - Rhode 5-0
Rhode/VSB - Heeswijk 0-2
Deurne - Erp 0-2
Heeswijk - Erp 0-1
Deurne - Rhode 1-2

1. Erp 3-9
2. Heeswijk 3-6

3. Rhode 3-3
4. Deurne 3-0

Groep 1-04
Volkel - Schijndel 1-1
ZSV - Mierlo Hout 2-2
Mierlo Hout - Volkel 8-1
Schijndel/DE WIT - ZSV 2-3
Schijndel - Mierlo Hout 0-2
Volkel - ZSV 1-0

1. Mierlo Hout 3-7
2. ZSV 3-4

3. Volkel 3-4
4. Schijndel 3-1

Groep 1-05
Wittenhorst - Volharding 5-0
Sparta’25 - Boekel Sport 2-2
Volharding - Sparta’25 2-2
Boekel Sport - Wittenhorst 1-3
Wittenhorst - Sparta’25 5-0
Volharding - Boekel Sport 2-2

1. Wittenhorst 3-9
2. Boekel Sport 3-2
3. Sparta’25 3-2
4. Volharding 3-2

Groep 1-09
Union - Eendracht’30 7-1
Groesbeekse Boys - Achilles’29 3-1
Achilles’29 - Union 2-1
Eendracht’30 - Groesbeekse Boys 5-0
Eendracht’30 - Achilles’29 1-4
Union - Groesbeekse Boys 3-1

1. Union 3-6
2. Achilles’29 3-6
3. Eendracht’30 3-3
4. Groesb. Boys 3-3

Groep 2-06
Festilent - VCO 3-2
Handel - Bavos 1-0
VCO - Handel 1-7
Bavos - Festilent 1-8
VCO - Bavos 1-2
Festilent - Handel 3-4

1. Handel 3-9
2. Festilent 3-6
3. Bavos 3-3
4. VCO 3-0

Groep 2-08
DVG - Avanti’31 0-6
Boskant - DVG 3-1
Avanti’31 - Boskant 4-0

1. Avanti’31 2-6
2. Boskant 2-3
3. DVG 2-0

Groep 2-12
VCA - Hapse Boys 0-2
VIOS’38 - HBV 0-6
Hapse Boys - VIOS’38 5-0
HBV - VCA 10-1
Hapse Boys - HBV 5-1
VCA - VIOS’38 1-1

1. Hapse Boys 3-9
2. HBV 3-6
3. VIOS’38 3-1
4. VCA 3-1

Groep 2-20
SVS - Excellent 1-13
DWSH’18 - DSV 0-4
Excellent - DWSH’18 3-1
DSV - SVS 4-0
Excellent - DSV 1-1
SVS - DWSH’18 1-4

1. Excellent 3-7
2. DSV 3-7
3. DWSH’18 3-3
4. SVS 3-0

Groep 2-23
Vitesse’08 - De Zwaluw 3-1
Stormvogels’28 - Achates 2-4
Achates - Vitesse’08 4-0
De Zwaluw - Stormvogels’28 1-1
Achates - De Zwaluw 3-4
Stormvogels’28 - Vitesse’08 3-2

1. Achates 3-6
2. Stormvogels’28 3-4
3. De Zwaluw 3-4
4. Vitesse’08 3-3

Groep 2-29
Milsbeek - RESIA 2-2
Volharding 2 - Montagnards 4-3
RESIA - Volharding 2 4-8
Montagnards - Milsbeek 0-5
Milsbeek - Volharding 2 1-1
RESIA - Montagnards 3-2

1. Volharding 2 3-7
2. Milsbeek 3-5
3. RESIA 3-4
4. Montagnards 3-0

Groep 2-32
SIOL - Heijen 0-3
Vianen Vooruit - Astrantia 3-2
Astrantia - SIOL 1-4
Heijen - Vianen Vooruit 4-1
Vianen Vooruit - SIOL 3-2
Astrantia - Heijen 0-4

1. Heijen 3-9
2. Vianen Vooruit 3-3
3. SIOL 3-3
4. Astrantia 3-0

Groep 2-33
Holthees-Smakt - Merselo 2-3
Milheezer Boys - Fiducia 0-0
Merselo - Milheezer Boys 1-3
Fiducia - Holthees-Smakt 0-4
Merselo - Fiducia 3-3
Holthees-Smakt - Milheezer Boys 0-4

1. Milheezer Boys 3-7
2. Merselo 3-4
3. Holthees 3-3
4. Fiducia 3-2

Groep 2-36
Nulandia - Irene 4-3
NLC’03 - Nulandia 0-4
Irene - NLC’03 0-0

1. Nulandia 2-6
2. Irene 2-1
3. NLC’03 2-1

Groep 2-40
FC de Rakt - EVVC 2-4
WEC - FC Uden 0-0
FC Uden - FC de Rakt 5-1
EVVC - WEC 4-1
FC de Rakt - WEC 2-3
EVVC - FC Uden 3-0

1. EVVC 3-9
2. FC Uden 3-4
3. WEC 3-4
4. FC de Rakt 3-0

Groep 2-44
SES - Avesteyn 2-1
Ruwaard - Nooit Gedacht 0-5
Avesteyn - Ruwaard 6-1
Nooit Gedacht - SES 3-1
Nooit Gedacht - Avesteyn 0-2
Ruwaard - SES 1-2

1. Avesteyn 3-6
2. Nooit Gedacht 3-6
3. SES 3-6
4. Ruwaard 3-0

Groep 2-47
Margriet - Cito gestaakt
Deso - HVCH 2 0-1
HVCH 2 - Margriet 1-1
Cito - Deso 4-1
Margriet - Deso 2-1
Cito - HVCH 2 1-0

1. Cito 2-6
2. Margriet 2-4
3. HVCH 2 3-4
4. Deso 3-0

Groep 2-49
Venhorst - Juliana Mill 4-0
Odiliapeel - MVC 0-4
MVC - Venhorst 1-1
Juliana Mill - Odiliapeel 3-0
Odiliapeel - Venhorst 0-9
MVC - Juliana Mill 2-1

1. Venhorst 3-7
2. MVC 3-7
3. Juliana Mill 3-3
4. Odiliapeel 3-0

Groep 2-50
MOSA’14 - EGS’20 2-9
Herpinia - FC Schadewijk 3-1
FC Schadewijk - MOSA’14 5-0
EGS’20 - Herpinia 2-1
FC Schadewijk - EGS’20 2-2
Herpinia - MOSA’14 4-0

1. EGS’20 3-7
2. Herpinia 3-6
3. FC Schadewijk 3-4
4. MOSA’14 3-0

Groep 2-52
Boerdonk - Mariahout 2-4
Mariahout - SCMH 2-3
ASV’33 - Boerdonk 4-1
SCMH - ASV’33 3-3
Mariahout - ASV’33 1-2
Boerdonk - SCMH 1-3

1. ASV’33 3-7
2. SCMH 3-7
3. Mariahout 3-3
4. Boerdonk 3-0

Groep 2-56
Vesta - Achilles Reek 1-2
Vita - OKSV 3-1
Achilles Reek - SSA/SJO Vita 5-2
OKSV - SJO/SSA Vesta 1-9
Achilles Reek - OKSV 9-2
Vesta - Vita 10-2

1. Achilles Reek 3-9
2. Vesta 3-6
3. Vita 3-3
4. OSKV 3-0

Groep 2-57
VOW - Keldonk 6-0
Vorstenbossche Boys - ELI 0-2
ELI - VOW 1-0
RKVV Keldonk - Vorstenbossche Boys 0-4
VOW - Vorstenbossche Boys 4-3
RKVV Keldonk - ELI 1-9

1. ELI 3-9
2. VOW 3-6
3. Vorst. Boys 3-3
4. RKVV Keldonk 3-0

Groep 2-60
Constantia - Gassel 1-0
Toxandria - Sambeek 1-0
Gassel - Toxandria 1-3
Sambeek - Constantia 0-4
Constantia - Toxandria 4-0
Gassel - Sambeek 0-1

1. Constantia 3-9
2. Toxandria 3-6
3. Sambeek 3-3
4. Gassel 3-0

(Vetgedrukt is door naar de tweede ronde.)

Meer berichten